Tel: (0533) 812 50 36 E-posta: bykama.com@gmail.com

10 Aralık’ta Ankara’da “Kudretin Sırrı” Semineri

Erkeğin iç huzurunun cinsel hayatındaki mutluluğa bağlı olduğunu biliyor musunuz?

Toplum erkeklerin omuzlarına bir yandan ciddi sorumluluklar yüklerken, diğer yandan her alanda ondan kudretli olmasını bekliyor. Hem de eğitimlerini vermeden.

Maalesef cinsellik tabu olarak görülür. Bu nedenle kulaktan dolma bilgilerle yanlış veya yetersiz öğrenen erkekler, karşı tarafı mutlu etme endişesi taşıyabilir. Konuşamamak başarısız olma endişesini tetikleyebilir. Haz alıp verirken, cinselliği bir armağan olarak paylaşabilmeyi  ister  misiniz?

Yaşadığımız hergün bizi değiştirir. Bazen zamanında iyi olsak da yıllar bizden birşeyler alıp götürür. Günlük yaşam alışkanlıklarının koşullara göre yenilenmesi  ve geliştirilmesi gerekir. Çözüm istemek yeterli değildir. Gayret etmek de gerekir. Bunun için erkeklere  özel tasarlanmış cinsel yaşamda mutluluk eğitimi hazırladık .

Binlerce yıldır doğayla barışık yaşayan atalarımızın kadim sırları vardı. Sağlıklı cinsel hayat için gerekli pratik, teknik ve yöntemleri  içeren eğitim fırsatını değerlendirmenizi öneririz. Kısıtlı kontenjandan yararlanmak için hemen arayın.

BYKAMA  ERKEKLER İÇİN KUDRETİN SIRRI EĞİTİMİ

3 saatlik bir seminerdir. Bykama Sistemi 1. Seviye seminerinin ardından verilir.

10 Aralık Pazartesi günü

Saat: 19.00 – 22.00

Yer: ANKARA  Aldıno Otelde gerçekleştirilecek.

 

Aynı içerikli eğitim kadınlara özel ve kadınlar için de verilecekletir. Yararlanabileceğini düşündüğünüz tanıdıklarınız için arayıp bilgi alabilirsiniz.

Bilgi için:

0216 550 50 08

0533 812 50 36

Not: Bu semineri yalnızca Bykama Sistemi katılımcıları alabilir.

BYKAMA FARKINDALIK GELİŞİM MERKEZİ