Tel: (0533) 812 50 36 E-posta: bykama.com@gmail.com

17 Mart’ta İzmir’de 2.Seviye BYKAMA Semineri

17 – 24 Mart 2020 tarihlerinde 19:00-22:00 saatleri arasında İzmir’de 2.Seviye “Dermanım ile Yeniden Doğuyorum” semineri BYKAMA FARKINDALIK GELİŞİM Merkezi tarafından katılımcılarına sunulacaktır.

2.SEVİYE “DERMANIM İLE YENİDEN DOĞUYORUM” semineri size:

doğayla uyum içinde olmayı, gerçek değerinizi bilmeyi, yaşamın tadını çıkarmayı, önceden yaşamınıza gelecek şeylere şükran duymayı, her doğum gününüzün yeniden yaşamanın şansı olduğunu anlamanızı, sağlığın anahtarını kendinizde bulundurmayı, toplum içinde ve insanlarla güzel ve etkin iletişim kurabilmeyi, 7 kuşağımızın yardımını, desteğini ve gücünü almayı, beynimizin sağ ve sol loblarının uyum içinde çalışmasını sağlamayı, altıncı hissi yaşamınızda kullanmayı, korku ve stresle başa çıkmayı kazandıracaktır.

Seminerin temelini Kadim Orta Asya, Japon ve Tibet meditasyonları, egzersizleri, ritüelleri, fiziksel pratikleri, nefes teknikleri vs oluşturmaktadır.

Seminerimiz; “İstanbul Teknik Üniversiteliler Birliği Derneği (İTÜİZDER), Cumhuriyet Bulvarı, No: 134, K:3, Pasaport (Mövenpick Oteli yanı), İzmir” adresinde sunulacaktır.

Katılımcılarımız bilgi ve önkayıt işlemleri için ”(0533) 812 50 36, (0216) 550 50 08” numaralı telefonlarımızı kullanabilirler.

NOT: Bu seminere katılabilmek için daha önceden Bykama 1.seviye seminerini almış olmanız gerekmektedir.

Katılımcılarımızın bilgilerine sunarız.

BYKAMA FARKINDALIK GELİŞİM MERKEZİ
www.bykama.com.tr