fbpx
Tel: (0533) 812 50 36 E-posta: bykama.com@gmail.com

30 Nisan’da Almanya’da (Berlin) BYKAMA Semineri

 

30 Nisan – 4 Mayıs 2018 tarihlerinde 18:00-21:00 saatleri arasında Almanya’nın başkenti Berlin’de 1.Seviye “Derdim Bana Derman İmiş” semineri BYKAMA Farkındalık Gelişim Merkezi tarafından katılımcılarına sunulacaktır.

BYKAMA Sistemi Kadim Orta Asya, Japon ve Tibet Öğretilerinin bir sentezidir. Bedenimizi derinden tanımayı, içimizde saklı kalmış potansiyelimizi keşfedip günlük yaşamımızda kullanabilmenin anahtarını sunuyor.

Bedenimiz ve ruhumuz bize sunulmuş muhteşem bir armağandır. Ona kötü davrandığımızda tıpkı doğa gibi bizi cezalandıracaktır; Bedenimizi tanıyıp doğanın bir parçası olduğu bilinciyle yaşamımızı düzenlediğimizde, o da bizi sağlıklı ve mutlu bir yaşamla ödüllendirecektir.

Seminer boyunca uygulanan egzersizler, jimnastikler, meditasyonlar ve ritüeller bedenimizin sağlığını korumaya, ruhumuzu ve doğamızı daha iyi tanımaya yöneliktir. Tüm egzersizler rahatsızlıkları gidermeye destek sağlayan seçilmiş müziklerle yapılmaktadır. 

Gözlerimiz, ona olan ilgimiz, sevgimiz ve desteğimizle yeniden sağlığına kavuşabilir. Seminer esnasında hem beden hem göz sağlığımızın anahtarını elimize alıp, ömür boyu kullanabiliriz.

Seminerimiz kültürümüze, yaşam tarzımıza ve değerlerimize uygun şekilde tasarlanmıştır.

 

Yer: Berlin – Schöneberg / Almanya
Tarih: 30 NİSAN – 4 MAYIS 2018 Tarihleri arasında
Süre: Kesintisiz 5 gün, 3’er saatlik derslikler- (18;00 – 21:00 ve 15’dk mola) Seminer / Egzersizler
Adres: E.A.C.E. European Academy gGmbH; Potsdamer Strasse 182; 10783 Berlin
Kontenjan: Katılımcı sayısı: maksimum 50 kişi; Kontenjanımız Sınırlıdır. Kayıtlar Başlamıştır.
Eğitmen / Uzman: Doç. Dr. Kabuljan Murzaev, Mahram Satymbaeva
Müracaat / İletişim: +49.152.2777 6662

BYKAMA FARKINDALIK GELİŞİM MERKEZİ

www.bykama.com.tr