fbpx
Tel: (0533) 812 50 36 E-posta: bykama.com@gmail.com

28 Nisan’da Ekran Başına

Hocalarımız Mahram Satymbaeva ve Kabuljan Murzaev 28 Nisan Pazartesi günü Trt Avaz ve Kanal B olmak üzere iki ayrı televizyon kanalına konuk oluyorlar.

Bykama Metodu üzerine oldukça önemli açıklamalarda bulunacak olan hocalarımız, metodun çıkış noktalarını, hedeflerini ve kişiye yararlarını ulusal yayın ağı kanallarından Kanal B televizyonu ve Trt Avaz ekranlarından anlatacaklar.

08-09:30 Saatleri Arasında:  TRT AVAZ’ın sabah kuşağı programı olan Yenigün‘de, ortak kültür coğrafyamızdaki ülkelerin dostluğunun pekişmesi hedefleniyor. Hafta içi hergün 08:05-10:00 saatleri arasında canlı olarak yayınlanacak programda, ortak kültür coğrafyamızdan çarpıcı konular ve konuklar yer alıyor. Kültür, magazin, müzik ve sohbet içerikli sabah programı vasıtasıyla ortak kültürel değerlerimiz ekrana taşınıyor. Programın sunuculuğunu Levent KOL üstleniyor. Aynı zamanda Kırgız, Özbek, Azerbaycan, Türkmen ve Kazak sunucular da programda yer alıyor. “Yeni Gün”de uzman kişiler o tarihe ait gündeme dair izleyicileri bilgilendirirken değişik müzik türleri de konuk sanatçılar tarafından canlı olarak icra ediliyor.

10-11:30 Saatleri Arasında ise: Yapımcılığını Mesude Aksungur‘un, sunuculuğunu Ayşen Gaye Makiniz‘in üstlendiği “Biz Bize” programı; kadın, moda, güzellik, estetik, sağlık, spor, sanat, kültür ve eğitim alanlarında uzman konuklarıyla izleyicileriyle buluşuyor. Programı D-Smart 211, Digitürk 50 kanallarından, KabloTv’den ya da uydu üzerinden 3A 42″ doğu, 12709 mHz frekansından takip edebilirsiniz.