Tel: (0533) 812 50 36 E-posta: bykama.com@gmail.com

BYKAMA Tanıtım Videosu

BYKAMA Sistemi Kadim Orta Asya, Japon ve Tibet Öğretilerinin bir sentezidir. Bedenimizi derinden tanımayı, içimizde saklı kalmış potansiyelimizi keşfedip günlük yaşamımızda kullanabilmenin anahtarını sunuyor..

Bedenimizi oluşturan dört unsuru –bedeni, zihni, kalbi ve ruhu – bütünleştiren egzersizler, meditasyonlardan ve ritüellerden oluşan bir sistemdir. Sağlığımızı koruyabilir ve kendimizi gençleştirebiliriz.

Yedi kuşağımızdan güç ve destek alabilir, dede-baba-çocuk bağlantısını keşfederiz. Kadın – erkek denklemini çözer, kendi doğamızla barışmanın keyfini süreriz. Sağ ve sol beyin loblarımızın senkronize çalışmasını sağlayarak karşılaştığımız sorunları avantaja çevirebiliriz.

Ayrıca tüm bedenimiz ile yaptığımız sade ve kolay egzersizlerle, duygusal arınma meditasyonları ve bedenimizi tanıma ve yönetebilme uygulamalarıyla gözlerimizin nuruna yeniden kavuşabiliriz.

Gözlerimiz, ona olan ilgimiz, sevgimiz ve desteğimizle yeniden sağlığına kavuşabilir. Seminer esnasında hem beden hem göz sağlığımızın anahtarını elimize alıp, ömür boyu kullanabiliriz.

Bütün bunları yapabiliriz, sadece nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. ‘Derdim Bana Derman İmiş’ başlangıç semineri bunları nasıl başarabileceğimizi bize sunuyor. Hem de kolay ve zevkli bir şekilde…

SEMİNER REHBERLERİ
Mahram Satymbaeva – Sankt-Petersburg Üniversitesi (Rusya) Hukuk Fakültesi Adli Tıp bölümü mezunudur. Taşkent (Özbekistan) Yüksek Parti Okulunda yüksek lisans yaptı. Moskova İnsan Enstitüsü’nde 3 yıllık eğitim aldı. 2005’ten beri kişisel gelişim seminerleri vermektedir. 1999’dan beri İstanbul’da ikamet ediyor. Evli, 2 çocuk annesi.

Kabuljan Murzaev – Oş Devlet Üniversitesi (Kırgızistan) Rus Dili ve Edebiyatı Fakültesi mezunu. Moskova Devlet Pedagoji Üniversitesi’nde Pedagoji ana bilim dalında 1. doktorasını, Marmara Üniversitesi’nde Eğitim ana bilim dalında 2. doktorasını yaptı. Moskova Psikoloji-Psikiyatri Enstitüsü’nde dersler aldı. Koç Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesinde Rus Dili ve Edebiyatı bölümünde öğretim görevlisi olarak çalıştı. 50 den fazla bilimsel makale, 8 kitap yazdı. 2005’ten beri kişisel gelişim seminerleri vermektedir. 1993’den beri İstanbul’da yaşıyor. Evli, 2 çocuk babası.

KAMA KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ
www.bykama.com.tr