fbpx
Tel: (0533) 812 50 36 E-posta: bykama.com@gmail.com

Güney Amerika Seyahatimiz Devam Ediyor

Peru-Brezilya-Bolivya Gezi-seminerimizin 3.günü İguazu bölgesine doğru uçak yolculuğuyla başladı. Öğleden sonra İguazu şehir parkında “Seyyah”, “Şimdi ve Burada”, “Sevgi Bana Başarı Armağan Ediyor” çalışmaları ve “Uyanma Saati Sizin Kişiliğiniz” egzersizi yapıldı. Hocalarımız kendilerine yöneltilen sorulara cevaplar verdiler. Akşam da “Brazil Show” gösterisi hepimizi çok etkiledi. Dolu dolu geçen bir gün daha geride kaldı.

Güney Amerika seyahatimizin 4.gününü tamamen İguasu şelalelerine ayırdık. Muhteşem bir görüntüsü vardı. Orada bulunurken doğanın gücünü ve enerjisini bedenimizin her bir hücresiyle hissediyorduk adeta. Hiçbir katılımcımız oradan ayrılmak istemiyor, o anların sonsuza kadar sürmesini arzu ediyordu.
Günün sonuna doğru tropikal sağanak yağış başladı. Bazı insanlar yağmur altında dans ettiler. Harika bir gün daha geride kaldı.

Peru-Brezilya-Bolivya Gezi-seminerinin 5.günü çok yoğun geçti. Peru’nun başkenti Lima şehrinin San Martin meydanını, Metropolitan katedralini, Plaza De Armos meydanını ve Lima Sanat Müzesini ziyaret ettik. Sonra Aşklar Parkında ders verildi. Derste Kızılderililerin öğretileri, “Tohum-Ağaç” egzersizi, “Ağaç Beni Koruyor” ve “Yüzünüzü Gençleştirin” çalışmaları yapıldı.

KAMA KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ

www.bykama.com.tr