fbpx
Tel: (0533) 812 50 36 E-posta: bykama.com@gmail.com

Naturel Bahar Festivali’nde BYKAMA METODU’nu Tanıtıyoruz

Her yıl düzenlenen Naturel Bahar Festivali’nde KAMA Kişisel Gelişim Merkezi Standında 18 – 20 Nisan tarihleri arasında 3 güm boyunca BYKAMA METODU’nu tanıtıyoruz.

Ayrıca 19 Nisan Cumartesi günü saat 13.00’de Topaz salonu’nda Kabuljan Murzaev ve Mahram Satymbaeva ‘Kadın ve Erkek Doğasının Gizemi’ konulu 1 saatlik bir konferans verecekler.

Naturel Beden, Zihin ve Ruh Sağlığı Festivali Hakkında

Festivalin amacı, doğal yaşamın geniş yelpazesinde yer alan doğal sağlık yöntemleri, ekolojik yaşam, kişisel ve ruhsal gelişim, doğal ürünler, organik gıdalar, sağlık turizmi, diyet ve spor, ilgili yayınlar vb. başlıkları bir çatı altında toplayarak, uzmanlar ve ihtisas firmaları tarafından, akılcı, anlaşılır ve bilimsel bir şekilde sunmak ve bu konularda doğru bilgiyi doğru kaynaktan edinme fırsatı vermektir.

Festival kapsamında Seminer, Panel, Workshoplar, Etkinlikler ve Hizmet-Ürün Tanıtımı yer almaktadır. Seminer, Panel programı, uzmanlardan oluşan bir Danışma Kurulu ile birlikte hazırlanmaktadır. 14 yılda, yüzbinden fazla doğal yaşam sevdalısının ziyaret ettiği festival, değişik faaliyetleri bir mekanda bütünleştiren çok yönlü bir organizasyondur. Basın ve ziyaretçilerin gösterdiği yoğun ilgi ve alınan olumlu geri dönümler NATUREL Festivali’nin süregelen başarısını teyit etmiştir.

Yer: SÜRMELİ İstanbul Oteli, Gayrettepe
Zaman: 18 – 20 Nisan 2014, Ziyaret saatleri: 11.00 – 19.00