fbpx
Tel: (0533) 812 50 36 E-posta: bykama.com@gmail.com

Erkek Ve Kadın Doğasının Gizemi

Güçlü erkek, cazip kadın olma sırları

Kadın ve erkek farklıdır; farklı düşünür, farklı hisseder, farklı davranır, farklı yürür, farklı konuşur, farklı sesi vardır, o kadar ki bedenleri bile farklıdır. Ama bu farklılıklar onları üstün ya da zayıf yapmaz, bunlar sadece farklılıktır. Bu farklılıklarla insanlar kadın ya da erkek olarak güzeldir , dünya güzeldir ve zengindir.

Yaradan bu farklılıkları o kadar güzel tasarlamış ki iki cins bir araya geldiğinde çok güzel bir bütünü oluşturabiliyor. İnsanlığın en büyük ortak derdi bu. Doğru eşi bulmak, doğru iş arkadaşını bulmak, doğru ekibi kurmak vs.

Kadın ve erkeğin bir arada güzel bir bütünü oluşturabilmesi için, kadının ve erkeğin hem kendisinin hem de karşı cinsin kimliklerini tanıması ve kabullenmesi gerekiyor.

Kadının kadın olarak kendini tanıması, kabul etmesi ve sevmesi, ayrıca erkeği de erkek olarak tanıması, kabul etmesi ve sevmesi gerekiyor. Aynı süreç erkek için de geçerli. Bunlar yazılış sırasına göre önemli ve gerekli adımlar. Bu adımlardan birisi eksik olduğunda özlediğimiz bütünleşmede eksiklikler, aksaklıklar ortaya çıkacaktır.