fbpx
Tel: (0533) 812 50 36 E-posta: bykama.com@gmail.com

Orta Asya Gezi-Semineri

ortaasya5

ortaasya7

KÖKLERİMİZE YOLCULUK – ORTA ASYA GEZİ-SEMİNERİ

Doğada nasıl ki bir ağaç köklerinden besleniyorsa, enerjisini ve besinini kökleri aracılığıyla alıyorsa biz de yedi kuşağımızdan enerji ve güç alıyoruz.

Bu aşamada sakinlik ve denge ile kuşatılacak olan benliğimiz, bizi biz yapan önceliklerimizi bize hatırlatacak, kendi kişisel hedeflerimize nasıl ulaşacağımız hakkında bize yol gösterecek. Ve bizler ruhumuzda ve ilişkilerimizde yer alan hassaslıkları ve bunların oluşturduğu dengeyi, uyumla desteklemeyi öğreneceğiz.

Hepimizde kaynağı insan soyundan gelen bir güç vardır ve bu güç bize soyumuz tarafından doğuştan verilmiştir.

Kendi ayak seslerimizden başka evrendeki her tınıyı rahatça hissedebiliyor, gözlerimizi kamaştıran her ışığın altındaki gölgenin farkına varabiliyor hale gelebilmek…

Yedi günlük gezi-seminer değişik güç alanları, doğa güzellikleri, geziler, günlük seminer ve atölye çalışmalarından oluşuyor. Orta Asya’nın toprağına basıp havasını soluyacak, yemeklerini yiyip sularını içeceğiz.
Türkülerini dinleyip danslarıyla coşacağız. Sıcağını, rüzgarını tenimizde hissedeceğiz ta ki sınırlarımızı aşıp geçmişimizle geleceğimizi an‘da buluşturana dek…

BYKAMA GELİŞİM MERKEZİ