www.bykama.com.tr

Bykama 1.Seviye Semineri ‘Derdim Bana Derman İmiş’

Bykama 1.Seviye Semineri ‘Derdim Bana Derman İmiş’

1.690,00

(61 müşteri değerlendirmesi)

Bykama 1.Seviye Semineri ‘Derdim Bana Derman İmiş’ içeriği

1. Seminerimizde organlarımızla iletişim kurabilmeyi, başkalarını affedebilmeyi, ruhsal gücümüzü keşfetmeyi ve yaşam değerlerimizi belirlemeyi öğreneceğiz. Bu seminerde kadim Orta Asya, Tibet ve Japon öğretileri ışığında nefes teknikleri, özel göz ve göz tablosu egzersizleri, hormonal denge çalışmaları gerçekleştirilmektedir.
2. Her bir soy ve sülalenin gücü ve kudreti almış oldukları isim ve soyisimlere yansımıştır. Seminerimizde bizlerden önce gelen 7 kuşağın desteğini kazanmaya yönelik çok özel çalışmalar yapılmaktadır.
3. Ayrıca insanın görme yetisini keskinleştiren, konsantrasyonunu güçlendiren, dikkat dağınıklığını gideren, beyin verimliliğini ve yaratıcılığını arttıran çalışmalar özel renkli stereo resimler yardımıyla yapılmaktadır.
4. Seminerimizde başkalarıyla olan iletişimimizi olumlu yönde etkileyerek mutlu ve başarılı olmamızı sağlayacak olan özel güç ve enerjiye sahip ‘Manyetik Kelimeler’ tekniğiyle tanışacağız.
5. Kişiliğimizi olumlu yönde değiştiren yazı tekniklerini öğreneceğiz.
6. Sağlığımızı ve bağışıklığımızı güçlendirerek bizleri gençleştiren yöntemleri uygulayacağız.
7. Seminer esnasında hocalarımız her bir katılımcıya ayrı ayrı zaman ayırarak onlarla özel olarak konuşacak. Katılımcılardaki gelişmeleri gün be gün takip ederek onları yönlendirecekler.
8. Seminer katılımcılarıyla 8 adet uygulamalı video paylaşılacak.

Kategoriler:

Açıklama

Bykama 1.Seviye Semineri ‘Derdim Bana Derman İmiş’

Bedenimiz bize sunulmuş muhteşem bir armağan. Doğanın, canlı hayatın en mükemmel, en karmaşık ve en ileri seviyedeki uzantısı ya da parçası diyebiliriz. Öyle bir organizma ki; onunla nefes alıyor, hareket ediyor, dünyayı algılıyor, düşünüyor, hissediyor, üzülüp seviniyor, öğreniyor, üretiyor, kısacası yaşıyoruz.

Bedenimizi tanıyıp doğanın bir parçası olduğu bilinciyle yaşamımızı düzenlediğimizde, o da bizi sağlıklı ve mutlu bir yaşamla ödüllendirecektir. Ona kötü davrandığımızda ise tıpkı doğa gibi bizi cezalandıracaktır; rahatsızlıklarla, ağrılarla, sancılarla…

İnsan hastalığa yakalandığında paniğe kapılıyor, morali düşüyor, çare bulmaya çalışıyor. Hastalığın kötü bir şey olduğuna inanıyor. Halbuki, ortaya çıkan bu sağlık problemi kişinin can kurtarıcısıdır, dermanıdır.

Rahatsızlığı bir uyarı olarak ele aldığımızda, kendimizi, bedenimizi, doğamızı yakından tanımak ve hayatımızı yeniden düzenlemek ihtiyacını duyar ve bu yolda ilerlersek yepyeni bir dünyaya açılabiliriz.

Bir yandan bedenimizin iyileştirme mekanizmasını aktifleştirirken, bir yandan duygusal arınma egzersizleriyle arınarak problem ve rahatsızlıklarımızdan kurtuluruz. Bedenimizi ve kendimizi derinden tanıyarak sorunu tamamen ortadan kaldırabiliriz.

Ayrıca tüm bedenimiz ile yaptığımız sade ve kolay egzersizlerle, duygusal arınma meditasyonları ve bedenimizi tanıma ve yönetebilme uygulamalarıyla gözlerimizin nuruna yeniden kavuşabiliriz.

Gözlerimiz, ona olan ilgimiz, sevgimiz ve desteğimizle yeniden sağlığına kavuşabilir. Seminer esnasında hem beden hem göz sağlığımızın anahtarını elimize alıp, ömür boyu kullanabiliriz.

Seminer boyunca uygulanan egzersizler, jimnastikler ,meditasyonlar ve ritüeller bedenimizin sağlığını korumaya, hastalıklarımızdan kurtulmaya, doğamızı tanımaya yöneliktir. Bunlar uygulaması kolay ve son derece etkilidir . Tüm egzersizler hastalığı iyileştirmeye destek sağlayan seçilmiş müziklerle yapılmaktadır.

Seminer 8 gün sürmekte. Günde 3 saat çalışma

Bykama 1.Seviye Semineri ‘Derdim Bana Derman İmiş’ için 61 değerlendirme

 1. Akın Akman

  Çok güzeldi
  Hiç bakmadığım bakış açıları ile vücuduma bakmamı sağladı
  Çok teşekkür ederim her şey için

 2. Hatice Bozoğlu

  Hocalar çok candan ve çok gayretli . Göz için verilen eksersizlerin bir kısmınıı biliyordum ancak bu kadar kısa zamanda bu kadar işe yarıyacağını sayelerinde öğrendim. Farkındalığın artması adına bu semineri herkese tavsiye ederim.

 3. Mesut Bulut

  En önemli yolculuk insanın kendi içine yaptığı yolculuktur. Bunu bize yeniden gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Sahip olduğunuz mükemmel bilgileri samimi bir şekilde bizim ile paylaştığınız için sonsuz minnet ve iükranlatımla.

 4. Hayrinusa Ünal (doğrulanmış kullanıcı)

  Kendinizle buluşmak istiyorsanız,daha saılıklı ve doyumlu bir hayat yaşamak istiyorsanız tam size göre bir seminer,mutlaka tavsiye ederim,sıcak samimi bir ortam

 5. Yasmin İris Yağlıyan

  Çok hoş bir 5-6 gün geçirdim. Bu yolculuğun devam edeceğini biliyor ve hep iletişimde olacağımızı düşünüyorum. Bize yaşattığınız duygular epey deneyim oldu. Sinirlerimizi kuvvetlendirdi, bedenimize bakım yapmayı sevgiyle şefkatle nasıl yaklaşacağımızı deneyimledik, Bu birebir çalışmalar için çok teşekkür ediyorum, sevgilerimi yolluyorum.
  Yasmin İris Y. R.
  yasminirisyr@gmail.com

 6. FATMA AKGEDİK

  Çok güzel ve sıradışı bir eğitim geçirdim.Hocalarım gerçekten çok bilgili ve bilgilerini de gayet güzel şekilde aktarıyorlar.5 günlük eğitimde çok fazla ve değerli bilgiler aktardılar.Meditasyonlar muazzam anlatılması zor yaşamak lazım.İyi ki katılmışım. Hocalarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 7. Şükran Akay (doğrulanmış kullanıcı)

  Beş gün süresince teorik bilgiler dışında bolca egzersiz ve meditasyonlar yaptık. Bazen güldük bazen de ağladık. Beş gün nasıl geçti anlamadım. Keyifli ve eğlenceliydi. Ve tabiki bu beş günde gözlerim sıfırlandı. Artık gözlüksüz okuyabiliyorum. Değerli hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.
  Saygı ve sevgiyle

 8. Narçiçek

  Çok teşekkür ederiz.

 9. Zeynep (doğrulanmış kullanıcı)

  Özellikle gözlerimiz için çok faydalı egzersizler ögrendik, cok keyifli bir seminer oldu, hocalarımıza çok teşekkür ederiz.

 10. Bige

  Etrafına Pozitif enerji saçan Mahram ve Kabuljan Hocayla vakit geçirmek mükemmeldi. Bu güzel deneyim için çok teşekkürler…

 11. Bilal Usalan

  Siz değerli hocalarımla ilginç konularda aldığımız derslerden çok memnun oldum.
  Kısa zamanda çok şeyler öğrendik.İyi ki bu dersleri almışım..Çok teşekkür ediyorum.

 12. Özlem

  Hayat enerjim değişti, daha pozitif bakmaya başladım. Ve dik durmaya çalışırken sırtı ağrıyan ben, seminerin son günü farkettim ki kendiliğimden dimdik duruyorum, hem de çok rahatça. Görüşüm çok netleşip berraklaşmaya başladı

 13. Ayşegül Esmer

  Benim için bir yenilenme oldu diyebilirim, sanki bir “reset” buronuna basılmış gibi. Zaten seneler önce ilk katılımımda gözlükleri atmıştım ama egzersizleri tekrarlamanın görüşümü keskinleştirdiğini döylemediyim. Hocalarımızın aktarımları beni hep canlı tuttu, odaklanmama yardımcı oldu; gümüş iplik egzersizi ilk ve son gün arasındaki fark, aslında bu eğitimden aldıklarımın bir özeti gibi. BEN VARIM… Teşekkürler

 14. Selma Çavuşoğlu

  Merhaba
  Seminerin Instagramda duyurusunu gördüm.
  Benzerleri çok var diye düşünenler için dikkat!!!
  Semineri sadece gözlükleri atmak olarak algilamisim ama bunun yanı sıra o kadar faydalı bilgiler ve uygulamalar edindim ki seminer bitmeden 2. için kayıt yaptırdım.
  Gerçekten Harika bir çalışma idi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
  Hocalara samimi ve içten sunumları için ayrıca teşekkür ederim.❤️❤️❤️

 15. Esra Kuloğulları

  Çok kıymetli hocalarımla,

  Yaşamın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha öğrendim. Kadim bilgilerin aktarılması, uygulatılması, yüreğimizde hissettirdikleriniz ve daha yazacağım nice güzellikler kattınız.

  İyi ki varsınız iyi ki. Hem şükrediyorum hem de minnettarım.

 16. bilgeceyasammerkezi1 (doğrulanmış kullanıcı)

  Ben Bilge Karatepe. Uzun zamandır hayatımı çeşitli metodkarla hemhal olarak geçiyorum Kaç eğitime katıldım hatırlayamıyorum bile. Kendim enerji, bilimçaltı ve nefes tetapistliği ve eğitmenliği yapıyorum. Ve bunları yazma sebebim şu ki
  ByKama ve hocalarımız harika. Hemen herkes burada şifayı bulabilir. Mucize diyoruz ya işte öyle düşünebilirsiniz. Ben kendime bu hediyeyi verdiğim için çok mutluyum. Bu arada 8 günde gözlerim eski sağlığına kavuştu ve daha neler neler. Bundan daha iyi nasıl olur?.

 17. Ayfer meşe

  Sevgili bykama hocalarıma çok teşekkür ediyorum BAna yeniden yaşam yolunda öğreti leri bizzat uygulama yaptırtarak öğrettiğiniz için çok güzel bir eğitimdi. İyiki sizinle eğitim yaptım.öğrendiğim bilgileri yaşama geçireceğim için mutluyum

 18. Gülder Özkan

  Gözlüğümden kurtulmak için girdiğim, olmazsa güzel bir deneyim olur dediğim eğitim binlerce yıllık kadim bilgilerin ışığında bizi nerelere götürdü bu arada bana düşen görevleri tam yerine getirememe rağmen gözlük numaram belirgin azaldı. Çok keyifli bir 8 gün geçirdim ve yeni dostlar kazandım. Hocalarıma çok teşekkür ediyorum ve üst seviyeyi sabırsızlıkla bekliyorum

 19. Akın akman

  Maraton ben şanslıyım
  Çok süper bir maraton. Kendinizi amacınızı tanıyorsunuz

 20. JALE ARISLI

  BEN ŞANŞLIYIM MARATON
  Bykama eğitimleri ile kendimi tuğla tuğla inşaa ettiğimi hisseditorum. Ben şanslıyım Maraton semineri Hocalarımın liderliğinde benim kendi içimdeki cevheri çıkaramama yardımcı oldu.Kabuljan ve Mahram Hocalarım n
  Minnettarım.Teşekkür ederim.JALE ARISLI

 21. Ergül Keskin

  Maraton
  Çok muhteşem bir eğitim ..Şans kapıları açma yöntemleri ve hedeflere yönelik harika bir Seminer. Emeklerinize sağlık hocalarım .Bu değerli bilgileri bizlerle paylaştığınız için sonsuz teşekkürler .

 22. Semiha Akın

  Maraton-Ben Şanslıyım
  40 gün boyunca güneşin doğuşu ile aydınlanarak başladığım, kendi iç sesimi daha çok dinlediğim, farkındalıklarımın arttığı, sakin, dingin ve keyifli bir serüven yaşadım. Yaptıklarımızın, ve şansımızın paylaştıkça büyüdüğünü, hedefime her gün daha çok yaklaştığımı hissettim. Hocalarım ve tüm arkadaşlarımla yine eşsiz bir deneyim yaşadım. Her şey için minnettarım. Sevgiler…

 23. Pınar Kayaci

  Ben şanslıyım Maraton çalışması harika geçti. Teşekkür ederim Kabuljan ve Mahtam hoca. Yine enerjim yükseldi sayenizde. Kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız. Hergün sabah pozitif enerji ile güne başladım. Öğrettiğiniz teknikler günlük hayatta çok faydasını göreceğimiz teknikler. Herkese tavsiye ederim.

 24. Tülin

  Maraton. Ben şanslıyım…

  Hayatımın maratonunda, sakin bir duruşa sahip olmayı öğrendim.
  Küçük küçük uygulamalarla kendime zaman ayırdığım için çok mutluyum.

 25. Esra Kuloğulları

  Kıymetli Hocalarım,
  Gene muhteşem bir süreci birlikte geçirdik. İnanıyorum ki bu çalışmaların her biri hayatımıza güzellikleri çeken sihirli anahtarlar.
  Burada geçirdiğim her an farkındalığın, sevginin, özümüzün gücünün nasıl da önemli olduğunu hissettirdi.
  İyi ki varsınız, sizlere şükrediyorum, minnettarlığımı tekrar iletiyorum.

  Evren, Dünya, Kendimiz aslında ne kadar güzeliz…

 26. Hülya

  Uzun yıllardır tanıdığım Bykama ile Maraton seminerinde tekrar bir araya geldik. Her şey çok güzeldi. Kendimize olan saygımızı tekrar hatırladık. Çok teşekkürler 🙏

 27. Ayşim Niksarlı

  Bykama Maraton Semineri- Zamanımızı, mekanımızı, aklımızı, ruhunuzu dolduran fazlalıklardan arındığımız, sadeleştiğimiz bir seminerdi. Kendimizi her yönümüzle kabul ettiğimiz, kucakladığımız, kendimizden emirlikleri yaşam yolundaki asımlarımızı sakin ve onurla atarak ilerlemek için desteklendiğiniz öğretilerle donandık. Sevgili Kabuljan ve Mahram hocalarımızın rehberliğinde tüm katılımcıların paylaşımları sıcaklığı ile kazanımlarlarımız cebimizde ayrılıyoruz. Bir sonraki buluşmamıza kadar …

 28. Nezahat Solak

  Ben Şanslıyım Maraton eğitimime katıldım .
  Eğitmde kendimi keşfetmeye devam ettik.
  Çok faydalı bilgiler edindim. Samimî bir ortam
  Süper bir maraton. Herkese tavsiye ederim .
  Mahram ve Kabuljan Hocalarımıza candan teşekkür
  ederim

 29. Gülsev efe

  Çok güzel bir seminerdi bir çok farkındalık ve güzellikler yaşadım hocalarıma çok teşekkür ediyorum

 30. Ali Patat

  Bu seminerine gözlükleri birakmam için katilmistim,ama bana Çok daha fazlasini katti.Hayati alglamami,hedeflerimi nasil olusturacagimi ve badenimi tanimami sagladi.Hocalarima Çok tesekkür ediyorum,onlari tanidigim için minnettarim.Herkesin Bu semineri almasini israrla tavsiye ediyorum.Hocalarima Sevgi ve Saygilarimla,bir sonraki seminerde görüsmek üzere hosçakalin diyorum.

 31. Ceki Hazan

  Bütünsel bir yaklaşımla bedenim, ruhum ve zihnime yeni ufuklar açan, alışkanlıklar kazandıran hocalarıma teşekkürler.
  Çok memnun kaldım.

 32. Aysun

  Değerli hocalarımızın kıymetli tecrübelerinden faydalanmak çok çok güzeldi tebessümü müz daim olur insaAllah 😊

 33. Ayşe Nur

  Harika bir eğitim. Katılabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Göz numarasının iyileşmesi bir yana yaşam enerjinizi, motivasyonunuzu da arttırıyorsunuz.

 34. Sibel

  Hocalarımızın tecrübelerinden yararlanmak çok keyifli bir deneyim. Emeklerinize özverinize çok teşekkür ederim. Çok keyifli bir deneyim yaşattınız.

 35. Burcu

  Derdim Bana Derman İmiş seminerine katıldım. Çok değerli hocalarımız samimi ve özverili yaklaşımlarıyla sadece göz sağlığımızla ilgili değil bütüncül olarak bize bizi hatırlattılar. Verdikleri alıştırmalar ve bilgiler çok kıymetliydi. Paylaştığımız değerli bilgiler ve emekleriniz için çok teşekkür ederim. Kendisi ile verimli bir iletişim kurmak isteyen herkese memnuniyetle tavsiye ederim.

 36. Bilal Usalan

  Bu seminerde neşeyi,gülümsemeyi ,beden ve ruh
  sağlığı için egzersizler ve meditasyonlar öğrendik.
  En başta uzak gözlüğümü attım.Yakın görüşümü %80 hallettim.
  Sabahları içtiğim 640 mg su ile müthiş bir yağ yakımı oldu.
  Öfkelenmeyi tamamen bıraktım.

 37. gurselkardas (doğrulanmış kullanıcı)

  HURRA MEDİTASYONUNA BAYILDIMM. Tüm egzersizler birbirinden değerli. En çok göz egzersizlerinden etkilendim

 38. Öznur Ülkü (doğrulanmış kullanıcı)

  Vücudumla konuşmayı ve ona zaman ayırmayı öğrendim. Her ders bittiğinde yüzümde kocaman bir gülümseme ile uyudum ve sabah neşeyle uyanıyorum artık

 39. Hasan

  8 günlük 1. Seviye programına 3.5 miyop olarak göz sağlığıma kavuşmak amacıyla katıldım. Verilen egzersizleri düzenli olarak uygularsam gözlükten kurtulacağıma inanıyorum. Bu programda yatmadsn önce yapılan 90 derece egzersizini çok beğendim. Sırtımız resmen kanlanıyor ve bu sayede bebek gibi uyuyuyorum. Katılımcı arkadaşlarıma da bu yolculuklarında başarılar diliyorum.

 40. Deniz (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok teşekküler
  Öğretilerinizin hepsi benim için ayrı bir heyecandı

 41. Deniz (doğrulanmış kullanıcı)

  Meditasyon ,hedefler ve göz egzersizi bana çok şey kattı teşekkür ederim.

 42. Hatice İçöz (doğrulanmış kullanıcı)

  Bu seminere en çok bire bir uygulamaları sevdim. Kendi halime kalsaydım çok zor yapardım. Katkılarınız dan dolayı çok teşekkür ederim.

 43. Melek Genç

  Tüm çalışmalar ve eğitimler birbirinden kıymetli ve özenle seçilip titizlikle çalışılmış.
  Bir o kadar da samimi, içten sıcacık. Bundan sonra siz derğerli hocalarıma benim
  Laternalarım diyeceğim.

 44. Necmiye Işıklı

  Çok güzel ,katkı dolu bir seminerdi.Uzak, yakın görmemi netleştirmek için katıldım.Öğrendiklerimi uyguladığımda hedefime ulaşacağımı biliyorum.Hocalarımız her bakımdan harikaydılar çok teşekkür ediyorum.

 45. Nihan Orcan

  Çok teşekkür ederim. En zor dönemimde katkılarınızdan dolayı ….

 46. Uğur Güçlü (doğrulanmış kullanıcı)

  Herşey çok güzeldi. Her haliyle keyif aldım ve birçok rahatsızlığımın nedenini keşfetmenin hazzını yaşadım. Tam manasıyla derdimin bana derman olduğunu hatırlatan hocalarıma minnettarım.

 47. GÖNÜL DİNGİŞ

  Öncelikle doğal ve içten, güler
  yüzle ilk defa mutluluk ve
  motivasyon dolu bir çalışma oldu benim için
  İyiki bu semineri almışım sevgili Hocalarım varlığınıza katkınıza şükran diliyorum

 48. Nurten kaşikara

  Bu seminere katilmam benim için bir mucize oldu diyebilirim. Iki guzel insan la karşilikli olmak, .pozitif enerji ile dolu bir hafta geçirdim. Harika iki ozel insanla karşilaşmam değerli bilgiler oğrenmem ve bundan sonra uygulamayı asla birakmayacağim bir seminerle karşilaştım. Emekleri için guzel gulen gozleri için candan teşekkur ederim.

 49. Şeyda Demirkol Eralp

  Eğitim çok güzeldi, Hocalarımıza çok çok teşekkür ederim.
  2. eğitime de kesinlikle katılacağım,
  Ancak 2. eğitimin yüzyüze olmasını çok isterim. ben temas insanıyım ,ekranlar bana çok itici geliyor.
  Yüzyüze tekrar görüşmek üzere, sevgilerimle

 50. Nuray Coban

  Tahmin ettigimden de daha iyiydi. Her anlamda. Kiymetli ve son derece sevimli, candan hocalari tanidigima cok memnunum.

 51. Yasemin Asu Çırpıcı

  Seminerden çok memnun kaldım. Sabahları keyifsiz isteksiz kalkıyordum artık enerjik ve huzurlu kalkıyorum. Kendimi önemsemeyi, bedenime, ruhuma değer vermeyi gösterdi bu seminer. Hayata başka bir bakış açısı verdi. Hersey için çok teşekkür ediyorum. İyi ki yollarımız kesilmiş.

 52. Mehmet Arıslı

  Değerli Hocalarım,
  Aniden gelişen olaylar, beni bu seminerin içine sürükledi. Bedenimin ve ruhumun büyük bir kısmını kapatmış
  olduğunu fark etmemi sağladı. Zaman içinde verdiğiniz bilgiler ışığında daha fazla ruhumu özgür bırakabileceğim
  bir ortama geleceğime inanıyorum.
  Teşekkürler…

 53. Ülkü

  Başladığımız ilk günde kendimi yorgun ve mutsuz hissediyordum. Hocalarımızın onca “tebessüm edin” demesine rağmen zorla tebessüm ediyordum ve ederken de zorlanıyordum açıkçası. Bugün seminerin son günü ve ben çok kolay ve içimden gelerek tebessüm edebiliyorum. Ayrıca ilk güne göre kendimi aşırı enerjik ve zinde hissediyorum. Miyop ve astigmat olan gözlerim için ise verdikleri egzersizlerin faydalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü onları denedikten sonra göremediğim yazıları okumaya başladığımı farkettim. Bütün bunların yanında hocalarımız da çok tatlı ve anlayışlı insanlar. Hayatıma kattığınız tüm güzellikler için teşekkür ederim 🙂

 54. Gülizar deyneli

  Seminerimiz çok güzeldi hocalarımız a teşekkür ederim

 55. Melek Aslan

  Farkındalığımın artığı benim için çok önemli huzur dolu bir eğitim oldu.Çok değerli iki öğretmenle tanıştım.Kendimi çok şanslı görüyorum.Hiç birşey tesadüf değil Teşekür ederim herkeze tavsiye ederim

 56. Nazife Aşkın (doğrulanmış kullanıcı)

  Yaklaşık on yıldır kişisel gelişimle ilgili bir çok seminere kursa katıldım . Hiç birinde bu kadar beni tamamlayan beni bana bulduran bir eğitim yaşamadım . Çok çok etkilendim bu kadar kısa bir zaman diliminde yapılan çalışmaların karşılığının hemen vücut tarafından hemen cevaplandığıma tanık oldum. Sizlere çok çok minnettarım . Nasıl oldu ne şekilde oldu bilmiyorum ama sizi karşıma çıkaran evrenin müthiş enerjisine minnettarım. Çok sevgiler . Nazife

 57. Gülizar Deyneli

  Çok güzel bir seminerdi

 58. İnci yıldırhan

  Kendimle buluşma yolculuğumda harika katkı aldığım bir seminer oldu. Değetli hocalarımın desteği ve ilgisi muhteşemdi. Herşey için teşekkür ederim

 59. Neşe Çelebi (doğrulanmış kullanıcı)

  Ben omurga sağlığı amaçlı katılmıştım, ancak umduğumdan çok kapsamlı ve ilginç bir süreç oldu, hayatıma sürekli katılacağını umduğum rutinler edindim. Teşekkürler

 60. Dilek Çetin (doğrulanmış kullanıcı)

  Bu eğitim ile kendi içimize yolculuk yapıp, kendi içimizdeki gücümüzü farkettiğimiz ve kendi kendimizi iyileştirebildiğimiz bir sürece giriyoruz. Burada öğretilen hersey aslında bir yaşam biçimi…. Depresyondaysanız ve benim gibi yaşama sevincinizi kaybettiyseniz kesinlikle katılmanıızı tavsiye ederim… Bu eğitim size içinizdeki yaşama sevincinizi bulmanıza yardım edeceği gibi içinizdeki enerjiyi de açığa çıkaracaktır. Gözleriniz bozuksa ise gözlüklerinizi burada aldığınız egzersizler ile atma şansınız var… Hocalarımız işlerini çok severek ve içten yapıyorlar… Pisman kalmazsınız… Kesinlikle katılmanızı tavsiye ederim… Size çok sey katacak eminim…

 61. Gülizar Deyneli

  Çok güzel bir seminerdi çok mutlu oldum

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başlık

Go to Top