www.bykama.com.tr

Bykama 1.Seviye Semineri ‘Derdim Bana Derman İmiş’

1.475,00

(7 müşteri incelemesi)

Bykama 1.Seviye Semineri ‘Derdim Bana Derman İmiş’ içeriği

1. Seminerimizde organlarımızla iletişim kurabilmeyi, başkalarını affedebilmeyi, ruhsal gücümüzü keşfetmeyi ve yaşam değerlerimizi belirlemeyi öğreneceğiz. Bu seminerde kadim Orta Asya, Tibet ve Japon öğretileri ışığında nefes teknikleri, özel göz ve göz tablosu egzersizleri, hormonal denge çalışmaları gerçekleştirilmektedir.
2. Her bir soy ve sülalenin gücü ve kudreti almış oldukları isim ve soyisimlere yansımıştır. Seminerimizde bizlerden önce gelen 7 kuşağın desteğini kazanmaya yönelik çok özel çalışmalar yapılmaktadır.
3. Ayrıca insanın görme yetisini keskinleştiren, konsantrasyonunu güçlendiren, dikkat dağınıklığını gideren, beyin verimliliğini ve yaratıcılığını arttıran çalışmalar özel renkli stereo resimler yardımıyla yapılmaktadır.
4. Seminerimizde başkalarıyla olan iletişimimizi olumlu yönde etkileyerek mutlu ve başarılı olmamızı sağlayacak olan özel güç ve enerjiye sahip ‘Manyetik Kelimeler’ tekniğiyle tanışacağız.
5. Kişiliğimizi olumlu yönde değiştiren yazı tekniklerini öğreneceğiz.
6. Sağlığımızı ve bağışıklığımızı güçlendirerek bizleri gençleştiren yöntemleri uygulayacağız.
7. Seminer esnasında hocalarımız her bir katılımcıya ayrı ayrı zaman ayırarak onlarla özel olarak konuşacak. Katılımcılardaki gelişmeleri gün be gün takip ederek onları yönlendirecekler.
8. Seminer katılımcılarıyla 8 adet uygulamalı video paylaşılacak.

Kategoriler:

Açıklama

Bykama 1.Seviye Semineri ‘Derdim Bana Derman İmiş’

Bedenimiz bize sunulmuş muhteşem bir armağan. Doğanın, canlı hayatın en mükemmel, en karmaşık ve en ileri seviyedeki uzantısı ya da parçası diyebiliriz. Öyle bir organizma ki; onunla nefes alıyor, hareket ediyor, dünyayı algılıyor, düşünüyor, hissediyor, üzülüp seviniyor, öğreniyor, üretiyor, kısacası yaşıyoruz.

Bedenimizi tanıyıp doğanın bir parçası olduğu bilinciyle yaşamımızı düzenlediğimizde, o da bizi sağlıklı ve mutlu bir yaşamla ödüllendirecektir. Ona kötü davrandığımızda ise tıpkı doğa gibi bizi cezalandıracaktır; rahatsızlıklarla, ağrılarla, sancılarla…

İnsan hastalığa yakalandığında paniğe kapılıyor, morali düşüyor, çare bulmaya çalışıyor. Hastalığın kötü bir şey olduğuna inanıyor. Halbuki, ortaya çıkan bu sağlık problemi kişinin can kurtarıcısıdır, dermanıdır.

Rahatsızlığı bir uyarı olarak ele aldığımızda, kendimizi, bedenimizi, doğamızı yakından tanımak ve hayatımızı yeniden düzenlemek ihtiyacını duyar ve bu yolda ilerlersek yepyeni bir dünyaya açılabiliriz.

Bir yandan bedenimizin iyileştirme mekanizmasını aktifleştirirken, bir yandan duygusal arınma egzersizleriyle arınarak problem ve rahatsızlıklarımızdan kurtuluruz. Bedenimizi ve kendimizi derinden tanıyarak sorunu tamamen ortadan kaldırabiliriz.

Ayrıca tüm bedenimiz ile yaptığımız sade ve kolay egzersizlerle, duygusal arınma meditasyonları ve bedenimizi tanıma ve yönetebilme uygulamalarıyla gözlerimizin nuruna yeniden kavuşabiliriz.

Gözlerimiz, ona olan ilgimiz, sevgimiz ve desteğimizle yeniden sağlığına kavuşabilir. Seminer esnasında hem beden hem göz sağlığımızın anahtarını elimize alıp, ömür boyu kullanabiliriz.

Seminer boyunca uygulanan egzersizler, jimnastikler ,meditasyonlar ve ritüeller bedenimizin sağlığını korumaya, hastalıklarımızdan kurtulmaya, doğamızı tanımaya yöneliktir. Bunlar uygulaması kolay ve son derece etkilidir . Tüm egzersizler hastalığı iyileştirmeye destek sağlayan seçilmiş müziklerle yapılmaktadır.

Seminer 5 gün sürmekte. Günde 3 saat çalışma

Bykama 1.Seviye Semineri ‘Derdim Bana Derman İmiş’ için 7 inceleme

 1. Akın Akman

  Çok güzeldi
  Hiç bakmadığım bakış açıları ile vücuduma bakmamı sağladı
  Çok teşekkür ederim her şey için

 2. Hatice Bozoğlu

  Hocalar çok candan ve çok gayretli . Göz için verilen eksersizlerin bir kısmınıı biliyordum ancak bu kadar kısa zamanda bu kadar işe yarıyacağını sayelerinde öğrendim. Farkındalığın artması adına bu semineri herkese tavsiye ederim.

 3. Mesut Bulut

  En önemli yolculuk insanın kendi içine yaptığı yolculuktur. Bunu bize yeniden gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Sahip olduğunuz mükemmel bilgileri samimi bir şekilde bizim ile paylaştığınız için sonsuz minnet ve iükranlatımla.

 4. Hayrinusa Ünal (doğrulanmış kullanıcı)

  Kendinizle buluşmak istiyorsanız,daha saılıklı ve doyumlu bir hayat yaşamak istiyorsanız tam size göre bir seminer,mutlaka tavsiye ederim,sıcak samimi bir ortam

 5. Yasmin İris Yağlıyan

  Çok hoş bir 5-6 gün geçirdim. Bu yolculuğun devam edeceğini biliyor ve hep iletişimde olacağımızı düşünüyorum. Bize yaşattığınız duygular epey deneyim oldu. Sinirlerimizi kuvvetlendirdi, bedenimize bakım yapmayı sevgiyle şefkatle nasıl yaklaşacağımızı deneyimledik, Bu birebir çalışmalar için çok teşekkür ediyorum, sevgilerimi yolluyorum.
  Yasmin İris Y. R.
  yasminirisyr@gmail.com

 6. FATMA AKGEDİK

  Çok güzel ve sıradışı bir eğitim geçirdim.Hocalarım gerçekten çok bilgili ve bilgilerini de gayet güzel şekilde aktarıyorlar.5 günlük eğitimde çok fazla ve değerli bilgiler aktardılar.Meditasyonlar muazzam anlatılması zor yaşamak lazım.İyi ki katılmışım. Hocalarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 7. Şükran Akay (doğrulanmış kullanıcı)

  Beş gün süresince teorik bilgiler dışında bolca egzersiz ve meditasyonlar yaptık. Bazen güldük bazen de ağladık. Beş gün nasıl geçti anlamadım. Keyifli ve eğlenceliydi. Ve tabiki bu beş günde gözlerim sıfırlandı. Artık gözlüksüz okuyabiliyorum. Değerli hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.
  Saygı ve sevgiyle

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Go to Top