www.bykama.com.tr

Bykama 1.Seviye Semineri ‘Derdim Bana Derman İmiş’

7.100,00

(184 müşteri değerlendirmesi)

Bykama 1.Seviye Semineri ‘Derdim Bana Derman İmiş’ içeriği

1. Seminerimizde organlarımızla iletişim kurabilmeyi, başkalarını affedebilmeyi, ruhsal gücümüzü keşfetmeyi ve yaşam değerlerimizi belirlemeyi öğreneceğiz. Bu seminerde kadim Orta Asya, Tibet ve Japon öğretileri ışığında nefes teknikleri, özel göz ve göz tablosu egzersizleri, hormonal denge çalışmaları gerçekleştirilmektedir.
2. Her bir soy ve sülalenin gücü ve kudreti almış oldukları isim ve soyisimlere yansımıştır. Seminerimizde bizlerden önce gelen 7 kuşağın desteğini kazanmaya yönelik çok özel çalışmalar yapılmaktadır.
3. Ayrıca insanın görme yetisini keskinleştiren, konsantrasyonunu güçlendiren, dikkat dağınıklığını gideren, beyin verimliliğini ve yaratıcılığını arttıran çalışmalar özel renkli stereo resimler yardımıyla yapılmaktadır.
4. Seminerimizde başkalarıyla olan iletişimimizi olumlu yönde etkileyerek mutlu ve başarılı olmamızı sağlayacak olan özel güç ve enerjiye sahip ‘Manyetik Kelimeler’ tekniğiyle tanışacağız.
5. Kişiliğimizi olumlu yönde değiştiren yazı tekniklerini öğreneceğiz.
6. Sağlığımızı ve bağışıklığımızı güçlendirerek bizleri gençleştiren yöntemleri uygulayacağız.
7. Seminer esnasında hocalarımız her bir katılımcıya ayrı ayrı zaman ayırarak onlarla özel olarak konuşacak. Katılımcılardaki gelişmeleri gün be gün takip ederek onları yönlendirecekler.
8. Seminer katılımcılarıyla 8 adet uygulamalı video paylaşılacak.

Kategoriler: Etiketler:

Açıklama

Bykama 1.Seviye Semineri ‘Derdim Bana Derman İmiş’

Bedenimiz bize sunulmuş muhteşem bir armağan. Doğanın, canlı hayatın en mükemmel, en karmaşık ve en ileri seviyedeki uzantısı ya da parçası diyebiliriz. Öyle bir organizma ki; onunla nefes alıyor, hareket ediyor, dünyayı algılıyor, düşünüyor, hissediyor, üzülüp seviniyor, öğreniyor, üretiyor, kısacası yaşıyoruz.

Bedenimizi tanıyıp doğanın bir parçası olduğu bilinciyle yaşamımızı düzenlediğimizde, o da bizi sağlıklı ve mutlu bir yaşamla ödüllendirecektir. Ona kötü davrandığımızda ise tıpkı doğa gibi bizi cezalandıracaktır; rahatsızlıklarla, ağrılarla, sancılarla…

İnsan hastalığa yakalandığında paniğe kapılıyor, morali düşüyor, çare bulmaya çalışıyor. Hastalığın kötü bir şey olduğuna inanıyor. Halbuki, ortaya çıkan bu sağlık problemi kişinin can kurtarıcısıdır, dermanıdır.

Rahatsızlığı bir uyarı olarak ele aldığımızda, kendimizi, bedenimizi, doğamızı yakından tanımak ve hayatımızı yeniden düzenlemek ihtiyacını duyar ve bu yolda ilerlersek yepyeni bir dünyaya açılabiliriz.

Bir yandan bedenimizin iyileştirme mekanizmasını aktifleştirirken, bir yandan duygusal arınma egzersizleriyle arınarak problem ve rahatsızlıklarımızdan kurtuluruz. Bedenimizi ve kendimizi derinden tanıyarak sorunu tamamen ortadan kaldırabiliriz.

Ayrıca tüm bedenimiz ile yaptığımız sade ve kolay egzersizlerle, duygusal arınma meditasyonları ve bedenimizi tanıma ve yönetebilme uygulamalarıyla gözlerimizin nuruna yeniden kavuşabiliriz.

Gözlerimiz, ona olan ilgimiz, sevgimiz ve desteğimizle yeniden sağlığına kavuşabilir. Seminer esnasında hem beden hem göz sağlığımızın anahtarını elimize alıp, ömür boyu kullanabiliriz.

Seminer boyunca uygulanan egzersizler, jimnastikler ,meditasyonlar ve ritüeller bedenimizin sağlığını korumaya, hastalıklarımızdan kurtulmaya, doğamızı tanımaya yöneliktir. Bunlar uygulaması kolay ve son derece etkilidir . Tüm egzersizler hastalığı iyileştirmeye destek sağlayan seçilmiş müziklerle yapılmaktadır.

Seminer 8 gün sürmekte. Günde 3 saat çalışma

Bykama 1.Seviye Semineri ‘Derdim Bana Derman İmiş’ için 184 değerlendirme

 1. Akın Akman

  Çok güzeldi
  Hiç bakmadığım bakış açıları ile vücuduma bakmamı sağladı
  Çok teşekkür ederim her şey için

 2. Hatice Bozoğlu

  Hocalar çok candan ve çok gayretli . Göz için verilen eksersizlerin bir kısmınıı biliyordum ancak bu kadar kısa zamanda bu kadar işe yarıyacağını sayelerinde öğrendim. Farkındalığın artması adına bu semineri herkese tavsiye ederim.

 3. Mesut Bulut

  En önemli yolculuk insanın kendi içine yaptığı yolculuktur. Bunu bize yeniden gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Sahip olduğunuz mükemmel bilgileri samimi bir şekilde bizim ile paylaştığınız için sonsuz minnet ve iükranlatımla.

 4. Hayrinusa Ünal (doğrulanmış kullanıcı)

  Kendinizle buluşmak istiyorsanız,daha saılıklı ve doyumlu bir hayat yaşamak istiyorsanız tam size göre bir seminer,mutlaka tavsiye ederim,sıcak samimi bir ortam

 5. Yasmin İris Yağlıyan

  Çok hoş bir 5-6 gün geçirdim. Bu yolculuğun devam edeceğini biliyor ve hep iletişimde olacağımızı düşünüyorum. Bize yaşattığınız duygular epey deneyim oldu. Sinirlerimizi kuvvetlendirdi, bedenimize bakım yapmayı sevgiyle şefkatle nasıl yaklaşacağımızı deneyimledik, Bu birebir çalışmalar için çok teşekkür ediyorum, sevgilerimi yolluyorum.
  Yasmin İris Y. R.
  yasminirisyr@gmail.com

 6. FATMA AKGEDİK

  Çok güzel ve sıradışı bir eğitim geçirdim.Hocalarım gerçekten çok bilgili ve bilgilerini de gayet güzel şekilde aktarıyorlar.5 günlük eğitimde çok fazla ve değerli bilgiler aktardılar.Meditasyonlar muazzam anlatılması zor yaşamak lazım.İyi ki katılmışım. Hocalarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

 7. Şükran Akay (doğrulanmış kullanıcı)

  Beş gün süresince teorik bilgiler dışında bolca egzersiz ve meditasyonlar yaptık. Bazen güldük bazen de ağladık. Beş gün nasıl geçti anlamadım. Keyifli ve eğlenceliydi. Ve tabiki bu beş günde gözlerim sıfırlandı. Artık gözlüksüz okuyabiliyorum. Değerli hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.
  Saygı ve sevgiyle

 8. Narçiçek

  Çok teşekkür ederiz.

 9. Zeynep (doğrulanmış kullanıcı)

  Özellikle gözlerimiz için çok faydalı egzersizler ögrendik, cok keyifli bir seminer oldu, hocalarımıza çok teşekkür ederiz.

 10. Bige

  Etrafına Pozitif enerji saçan Mahram ve Kabuljan Hocayla vakit geçirmek mükemmeldi. Bu güzel deneyim için çok teşekkürler…

 11. Bilal Usalan

  Siz değerli hocalarımla ilginç konularda aldığımız derslerden çok memnun oldum.
  Kısa zamanda çok şeyler öğrendik.İyi ki bu dersleri almışım..Çok teşekkür ediyorum.

 12. Özlem

  Hayat enerjim değişti, daha pozitif bakmaya başladım. Ve dik durmaya çalışırken sırtı ağrıyan ben, seminerin son günü farkettim ki kendiliğimden dimdik duruyorum, hem de çok rahatça. Görüşüm çok netleşip berraklaşmaya başladı

 13. Ayşegül Esmer

  Benim için bir yenilenme oldu diyebilirim, sanki bir “reset” buronuna basılmış gibi. Zaten seneler önce ilk katılımımda gözlükleri atmıştım ama egzersizleri tekrarlamanın görüşümü keskinleştirdiğini döylemediyim. Hocalarımızın aktarımları beni hep canlı tuttu, odaklanmama yardımcı oldu; gümüş iplik egzersizi ilk ve son gün arasındaki fark, aslında bu eğitimden aldıklarımın bir özeti gibi. BEN VARIM… Teşekkürler

 14. Selma Çavuşoğlu

  Merhaba
  Seminerin Instagramda duyurusunu gördüm.
  Benzerleri çok var diye düşünenler için dikkat!!!
  Semineri sadece gözlükleri atmak olarak algilamisim ama bunun yanı sıra o kadar faydalı bilgiler ve uygulamalar edindim ki seminer bitmeden 2. için kayıt yaptırdım.
  Gerçekten Harika bir çalışma idi. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
  Hocalara samimi ve içten sunumları için ayrıca teşekkür ederim.❤️❤️❤️

 15. Esra Kuloğulları

  Çok kıymetli hocalarımla,

  Yaşamın ne kadar değerli olduğunu bir kez daha öğrendim. Kadim bilgilerin aktarılması, uygulatılması, yüreğimizde hissettirdikleriniz ve daha yazacağım nice güzellikler kattınız.

  İyi ki varsınız iyi ki. Hem şükrediyorum hem de minnettarım.

 16. bilgeceyasammerkezi1 (doğrulanmış kullanıcı)

  Ben Bilge Karatepe. Uzun zamandır hayatımı çeşitli metodkarla hemhal olarak geçiyorum Kaç eğitime katıldım hatırlayamıyorum bile. Kendim enerji, bilimçaltı ve nefes tetapistliği ve eğitmenliği yapıyorum. Ve bunları yazma sebebim şu ki
  ByKama ve hocalarımız harika. Hemen herkes burada şifayı bulabilir. Mucize diyoruz ya işte öyle düşünebilirsiniz. Ben kendime bu hediyeyi verdiğim için çok mutluyum. Bu arada 8 günde gözlerim eski sağlığına kavuştu ve daha neler neler. Bundan daha iyi nasıl olur?.

 17. Ayfer meşe

  Sevgili bykama hocalarıma çok teşekkür ediyorum BAna yeniden yaşam yolunda öğreti leri bizzat uygulama yaptırtarak öğrettiğiniz için çok güzel bir eğitimdi. İyiki sizinle eğitim yaptım.öğrendiğim bilgileri yaşama geçireceğim için mutluyum

 18. Gülder Özkan

  Gözlüğümden kurtulmak için girdiğim, olmazsa güzel bir deneyim olur dediğim eğitim binlerce yıllık kadim bilgilerin ışığında bizi nerelere götürdü bu arada bana düşen görevleri tam yerine getirememe rağmen gözlük numaram belirgin azaldı. Çok keyifli bir 8 gün geçirdim ve yeni dostlar kazandım. Hocalarıma çok teşekkür ediyorum ve üst seviyeyi sabırsızlıkla bekliyorum

 19. Akın akman

  Maraton ben şanslıyım
  Çok süper bir maraton. Kendinizi amacınızı tanıyorsunuz

 20. JALE ARISLI

  BEN ŞANŞLIYIM MARATON
  Bykama eğitimleri ile kendimi tuğla tuğla inşaa ettiğimi hisseditorum. Ben şanslıyım Maraton semineri Hocalarımın liderliğinde benim kendi içimdeki cevheri çıkaramama yardımcı oldu.Kabuljan ve Mahram Hocalarım n
  Minnettarım.Teşekkür ederim.JALE ARISLI

 21. Ergül Keskin

  Maraton
  Çok muhteşem bir eğitim ..Şans kapıları açma yöntemleri ve hedeflere yönelik harika bir Seminer. Emeklerinize sağlık hocalarım .Bu değerli bilgileri bizlerle paylaştığınız için sonsuz teşekkürler .

 22. Semiha Akın

  Maraton-Ben Şanslıyım
  40 gün boyunca güneşin doğuşu ile aydınlanarak başladığım, kendi iç sesimi daha çok dinlediğim, farkındalıklarımın arttığı, sakin, dingin ve keyifli bir serüven yaşadım. Yaptıklarımızın, ve şansımızın paylaştıkça büyüdüğünü, hedefime her gün daha çok yaklaştığımı hissettim. Hocalarım ve tüm arkadaşlarımla yine eşsiz bir deneyim yaşadım. Her şey için minnettarım. Sevgiler…

 23. Pınar Kayaci

  Ben şanslıyım Maraton çalışması harika geçti. Teşekkür ederim Kabuljan ve Mahtam hoca. Yine enerjim yükseldi sayenizde. Kendimi çok şanslı hissediyorum. İyi ki varsınız. Hergün sabah pozitif enerji ile güne başladım. Öğrettiğiniz teknikler günlük hayatta çok faydasını göreceğimiz teknikler. Herkese tavsiye ederim.

 24. Tülin

  Maraton. Ben şanslıyım…

  Hayatımın maratonunda, sakin bir duruşa sahip olmayı öğrendim.
  Küçük küçük uygulamalarla kendime zaman ayırdığım için çok mutluyum.

 25. Esra Kuloğulları

  Kıymetli Hocalarım,
  Gene muhteşem bir süreci birlikte geçirdik. İnanıyorum ki bu çalışmaların her biri hayatımıza güzellikleri çeken sihirli anahtarlar.
  Burada geçirdiğim her an farkındalığın, sevginin, özümüzün gücünün nasıl da önemli olduğunu hissettirdi.
  İyi ki varsınız, sizlere şükrediyorum, minnettarlığımı tekrar iletiyorum.

  Evren, Dünya, Kendimiz aslında ne kadar güzeliz…

 26. Hülya

  Uzun yıllardır tanıdığım Bykama ile Maraton seminerinde tekrar bir araya geldik. Her şey çok güzeldi. Kendimize olan saygımızı tekrar hatırladık. Çok teşekkürler 🙏

 27. Ayşim Niksarlı

  Bykama Maraton Semineri- Zamanımızı, mekanımızı, aklımızı, ruhunuzu dolduran fazlalıklardan arındığımız, sadeleştiğimiz bir seminerdi. Kendimizi her yönümüzle kabul ettiğimiz, kucakladığımız, kendimizden emirlikleri yaşam yolundaki asımlarımızı sakin ve onurla atarak ilerlemek için desteklendiğiniz öğretilerle donandık. Sevgili Kabuljan ve Mahram hocalarımızın rehberliğinde tüm katılımcıların paylaşımları sıcaklığı ile kazanımlarlarımız cebimizde ayrılıyoruz. Bir sonraki buluşmamıza kadar …

 28. Nezahat Solak

  Ben Şanslıyım Maraton eğitimime katıldım .
  Eğitmde kendimi keşfetmeye devam ettik.
  Çok faydalı bilgiler edindim. Samimî bir ortam
  Süper bir maraton. Herkese tavsiye ederim .
  Mahram ve Kabuljan Hocalarımıza candan teşekkür
  ederim

 29. Gülsev efe

  Çok güzel bir seminerdi bir çok farkındalık ve güzellikler yaşadım hocalarıma çok teşekkür ediyorum

 30. Ali Patat

  Bu seminerine gözlükleri birakmam için katilmistim,ama bana Çok daha fazlasini katti.Hayati alglamami,hedeflerimi nasil olusturacagimi ve badenimi tanimami sagladi.Hocalarima Çok tesekkür ediyorum,onlari tanidigim için minnettarim.Herkesin Bu semineri almasini israrla tavsiye ediyorum.Hocalarima Sevgi ve Saygilarimla,bir sonraki seminerde görüsmek üzere hosçakalin diyorum.

 31. Ceki Hazan

  Bütünsel bir yaklaşımla bedenim, ruhum ve zihnime yeni ufuklar açan, alışkanlıklar kazandıran hocalarıma teşekkürler.
  Çok memnun kaldım.

 32. Aysun

  Değerli hocalarımızın kıymetli tecrübelerinden faydalanmak çok çok güzeldi tebessümü müz daim olur insaAllah 😊

 33. Ayşe Nur

  Harika bir eğitim. Katılabildiğim için kendimi çok şanslı hissediyorum. Göz numarasının iyileşmesi bir yana yaşam enerjinizi, motivasyonunuzu da arttırıyorsunuz.

 34. Sibel

  Hocalarımızın tecrübelerinden yararlanmak çok keyifli bir deneyim. Emeklerinize özverinize çok teşekkür ederim. Çok keyifli bir deneyim yaşattınız.

 35. Burcu

  Derdim Bana Derman İmiş seminerine katıldım. Çok değerli hocalarımız samimi ve özverili yaklaşımlarıyla sadece göz sağlığımızla ilgili değil bütüncül olarak bize bizi hatırlattılar. Verdikleri alıştırmalar ve bilgiler çok kıymetliydi. Paylaştığımız değerli bilgiler ve emekleriniz için çok teşekkür ederim. Kendisi ile verimli bir iletişim kurmak isteyen herkese memnuniyetle tavsiye ederim.

 36. Bilal Usalan

  Bu seminerde neşeyi,gülümsemeyi ,beden ve ruh
  sağlığı için egzersizler ve meditasyonlar öğrendik.
  En başta uzak gözlüğümü attım.Yakın görüşümü %80 hallettim.
  Sabahları içtiğim 640 mg su ile müthiş bir yağ yakımı oldu.
  Öfkelenmeyi tamamen bıraktım.

 37. gurselkardas (doğrulanmış kullanıcı)

  HURRA MEDİTASYONUNA BAYILDIMM. Tüm egzersizler birbirinden değerli. En çok göz egzersizlerinden etkilendim

 38. Öznur Ülkü (doğrulanmış kullanıcı)

  Vücudumla konuşmayı ve ona zaman ayırmayı öğrendim. Her ders bittiğinde yüzümde kocaman bir gülümseme ile uyudum ve sabah neşeyle uyanıyorum artık

 39. Hasan

  8 günlük 1. Seviye programına 3.5 miyop olarak göz sağlığıma kavuşmak amacıyla katıldım. Verilen egzersizleri düzenli olarak uygularsam gözlükten kurtulacağıma inanıyorum. Bu programda yatmadsn önce yapılan 90 derece egzersizini çok beğendim. Sırtımız resmen kanlanıyor ve bu sayede bebek gibi uyuyuyorum. Katılımcı arkadaşlarıma da bu yolculuklarında başarılar diliyorum.

 40. Deniz (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok teşekküler
  Öğretilerinizin hepsi benim için ayrı bir heyecandı

 41. Deniz (doğrulanmış kullanıcı)

  Meditasyon ,hedefler ve göz egzersizi bana çok şey kattı teşekkür ederim.

 42. Hatice İçöz (doğrulanmış kullanıcı)

  Bu seminere en çok bire bir uygulamaları sevdim. Kendi halime kalsaydım çok zor yapardım. Katkılarınız dan dolayı çok teşekkür ederim.

 43. Melek Genç

  Tüm çalışmalar ve eğitimler birbirinden kıymetli ve özenle seçilip titizlikle çalışılmış.
  Bir o kadar da samimi, içten sıcacık. Bundan sonra siz derğerli hocalarıma benim
  Laternalarım diyeceğim.

 44. Necmiye Işıklı

  Çok güzel ,katkı dolu bir seminerdi.Uzak, yakın görmemi netleştirmek için katıldım.Öğrendiklerimi uyguladığımda hedefime ulaşacağımı biliyorum.Hocalarımız her bakımdan harikaydılar çok teşekkür ediyorum.

 45. Nihan Orcan

  Çok teşekkür ederim. En zor dönemimde katkılarınızdan dolayı ….

 46. Uğur Güçlü (doğrulanmış kullanıcı)

  Herşey çok güzeldi. Her haliyle keyif aldım ve birçok rahatsızlığımın nedenini keşfetmenin hazzını yaşadım. Tam manasıyla derdimin bana derman olduğunu hatırlatan hocalarıma minnettarım.

 47. GÖNÜL DİNGİŞ

  Öncelikle doğal ve içten, güler
  yüzle ilk defa mutluluk ve
  motivasyon dolu bir çalışma oldu benim için
  İyiki bu semineri almışım sevgili Hocalarım varlığınıza katkınıza şükran diliyorum

 48. Nurten kaşikara

  Bu seminere katilmam benim için bir mucize oldu diyebilirim. Iki guzel insan la karşilikli olmak, .pozitif enerji ile dolu bir hafta geçirdim. Harika iki ozel insanla karşilaşmam değerli bilgiler oğrenmem ve bundan sonra uygulamayı asla birakmayacağim bir seminerle karşilaştım. Emekleri için guzel gulen gozleri için candan teşekkur ederim.

 49. Şeyda Demirkol Eralp

  Eğitim çok güzeldi, Hocalarımıza çok çok teşekkür ederim.
  2. eğitime de kesinlikle katılacağım,
  Ancak 2. eğitimin yüzyüze olmasını çok isterim. ben temas insanıyım ,ekranlar bana çok itici geliyor.
  Yüzyüze tekrar görüşmek üzere, sevgilerimle

 50. Nuray Coban

  Tahmin ettigimden de daha iyiydi. Her anlamda. Kiymetli ve son derece sevimli, candan hocalari tanidigima cok memnunum.

 51. Yasemin Asu Çırpıcı

  Seminerden çok memnun kaldım. Sabahları keyifsiz isteksiz kalkıyordum artık enerjik ve huzurlu kalkıyorum. Kendimi önemsemeyi, bedenime, ruhuma değer vermeyi gösterdi bu seminer. Hayata başka bir bakış açısı verdi. Hersey için çok teşekkür ediyorum. İyi ki yollarımız kesilmiş.

 52. Mehmet Arıslı

  Değerli Hocalarım,
  Aniden gelişen olaylar, beni bu seminerin içine sürükledi. Bedenimin ve ruhumun büyük bir kısmını kapatmış
  olduğunu fark etmemi sağladı. Zaman içinde verdiğiniz bilgiler ışığında daha fazla ruhumu özgür bırakabileceğim
  bir ortama geleceğime inanıyorum.
  Teşekkürler…

 53. Ülkü

  Başladığımız ilk günde kendimi yorgun ve mutsuz hissediyordum. Hocalarımızın onca “tebessüm edin” demesine rağmen zorla tebessüm ediyordum ve ederken de zorlanıyordum açıkçası. Bugün seminerin son günü ve ben çok kolay ve içimden gelerek tebessüm edebiliyorum. Ayrıca ilk güne göre kendimi aşırı enerjik ve zinde hissediyorum. Miyop ve astigmat olan gözlerim için ise verdikleri egzersizlerin faydalı olduğunu düşünüyorum. Çünkü onları denedikten sonra göremediğim yazıları okumaya başladığımı farkettim. Bütün bunların yanında hocalarımız da çok tatlı ve anlayışlı insanlar. Hayatıma kattığınız tüm güzellikler için teşekkür ederim 🙂

 54. Gülizar deyneli

  Seminerimiz çok güzeldi hocalarımız a teşekkür ederim

 55. Melek Aslan

  Farkındalığımın artığı benim için çok önemli huzur dolu bir eğitim oldu.Çok değerli iki öğretmenle tanıştım.Kendimi çok şanslı görüyorum.Hiç birşey tesadüf değil Teşekür ederim herkeze tavsiye ederim

 56. Nazife Aşkın (doğrulanmış kullanıcı)

  Yaklaşık on yıldır kişisel gelişimle ilgili bir çok seminere kursa katıldım . Hiç birinde bu kadar beni tamamlayan beni bana bulduran bir eğitim yaşamadım . Çok çok etkilendim bu kadar kısa bir zaman diliminde yapılan çalışmaların karşılığının hemen vücut tarafından hemen cevaplandığıma tanık oldum. Sizlere çok çok minnettarım . Nasıl oldu ne şekilde oldu bilmiyorum ama sizi karşıma çıkaran evrenin müthiş enerjisine minnettarım. Çok sevgiler . Nazife

 57. Gülizar Deyneli

  Çok güzel bir seminerdi

 58. İnci yıldırhan

  Kendimle buluşma yolculuğumda harika katkı aldığım bir seminer oldu. Değetli hocalarımın desteği ve ilgisi muhteşemdi. Herşey için teşekkür ederim

 59. Neşe Çelebi (doğrulanmış kullanıcı)

  Ben omurga sağlığı amaçlı katılmıştım, ancak umduğumdan çok kapsamlı ve ilginç bir süreç oldu, hayatıma sürekli katılacağını umduğum rutinler edindim. Teşekkürler

 60. Dilek Çetin (doğrulanmış kullanıcı)

  Bu eğitim ile kendi içimize yolculuk yapıp, kendi içimizdeki gücümüzü farkettiğimiz ve kendi kendimizi iyileştirebildiğimiz bir sürece giriyoruz. Burada öğretilen hersey aslında bir yaşam biçimi…. Depresyondaysanız ve benim gibi yaşama sevincinizi kaybettiyseniz kesinlikle katılmanıızı tavsiye ederim… Bu eğitim size içinizdeki yaşama sevincinizi bulmanıza yardım edeceği gibi içinizdeki enerjiyi de açığa çıkaracaktır. Gözleriniz bozuksa ise gözlüklerinizi burada aldığınız egzersizler ile atma şansınız var… Hocalarımız işlerini çok severek ve içten yapıyorlar… Pisman kalmazsınız… Kesinlikle katılmanızı tavsiye ederim… Size çok sey katacak eminim…

 61. Gülizar Deyneli

  Çok güzel bir seminerdi çok mutlu oldum

 62. Betül T. (doğrulanmış kullanıcı)

  Uygulaması bol ve çok verimli bir seminerdi, uygulaması çok kolay ve faydalı bilgiler ve alışkanlıklar edindik. Hocalarımıza çok teşekkürler, keyifli bir çalışma .

 63. Eyüp dönmez (doğrulanmış kullanıcı)

  Bu egitimle birlikte gözlerim yavaş yavaş saglına kavuştunu hissediyor ve hayatıma kattıgı güzelliler için kabuljan bey ve mahram hanıma çok teşekkür ediyorum tekrar görüşmek dileğiyle

 64. Gülseren Neng

  Değerli hocalarım 8 gün boyunca sizlerle olmak çok güzeldi.Güler yüzünüz içtenliğiniz ve verdiğiniz bilgiler benim için çok kıymetli.Iyi ki varsınız kendimi sizlerle çok mutlu ve dolu dolu hissettim.Herşey için sağolun emeğinize sağlık. Sevgiler

 65. Burcu

  Saglıkla ilgli profesyonel işi olan biri olarak memnuniyetimi ozellikle belirtmek isterim. Yakını daha iyi gormemde yardımcı olmasının yanı sıra, samimi, içten, yeni bilgiler kazandıgım, gecmişteki bilgileri hatırlayıp tekrar farkına vardıgım bir sekiz gundu. Teşekkürler

 66. Berna Yörük (doğrulanmış kullanıcı)

  Göz sağlığım için katıldığım bu seminerden göz sağlığıma kavuşmuş olarak ayrılmamım yanı sıra beni bekleyen çok güzel kapıların açıldığını bilmek harika bir duygu ..
  Mahram ve Kabuljan Hocalarıma bu değerli bilgileri bizlerle paylaştıkları ve farklı bir bakış açısı geliştirmeme yardımcı oldukları çok teşekkür ederim

 67. Nuray Özcan

  O kadar güzel sekiz gün geçirdim k bittiği için içim burkuldu. Keşke daha önce ratlasaydım dediğim bir izlenim oldu. Kendimin farkına vardım. Daha umut dolu bir insan oldum. Bu arada gözlerim dsha iyi görmeye başladı ve çalışmalarıma devam edip numaramı sıfırlayacağıma eminim.Diğer katılan arkadaşlar ve hocalarımla birlikte bir aile gibi hissettim resmen. Bana olumlu şeyler kattınız iyi ki varsınız.

 68. Pınar Kayaci

  Mahram ve Kabuljan hocam, çok faydalı bir eğitimdi. Neşeli , etkili ve bilgi dolu günler geçirdik. Neşenin önemini bir daha fark ettim. Gözlerimdeki hızlı iyileşme de bonus oldu. Organlarımla tekrar konuşmak, meditasyonlarla kendime dönmek çok iyi geldi. Ödevleriniz ve paylaştığınız bilgiler hep yanımda olacak. Teşwkkür ederim, iyi ki varsınız 🤗 Sevgilerle Pınar

 69. Sena Özcan

  18 yaşındayım, gözlerimin iyileşmesi için katıldım bu seminere. Başladığımda 4.5 numara miyop ve astigmat vardı. Yaptığımız 8 günlük eğitim sırasında ilk önce bir önceki -15 yaşlarında- taktığım gözlüğe geçtim. Şimdi ise eğitimi tamamladığım ve ondan da önceki gözlüğü takmaya başladım. Onu da yaklaşık 13-14 yaşlarında takıyordum. Zamanla, eğitimde öğrendiklerime devam ederek göz numaramın sıfırlanacağına inanıyorum. Ama bu seminer yalnızca gözlerime değil, bedenimle alakalı bir çok şeye iyi geldi, iyi gelmeye devam ediyor ve edecek. Kendimi sevmemi sağladı ve hayata bakış açım değişti ayrıca. Sizleri çok sevdim, iyi ki varsınız!! Her şey için çok teşekkür ederim 💗

 70. Soner Erişkin (doğrulanmış kullanıcı)

  8 gün nasıl geçti anlamadım, çok keyifli bir o kadar da faydalı geçti. Şimdi seminerde öğrenilenleri uygulayıp derinleşme zamanı.

 71. Handan Öztürk

  Değerlerime uygun, etkileşimli, içten, doğdoğru, fark yaratan ve bir sonraki seminerlere merak uyandıran bir seminerdi. Hep birlikte, hep birlik içinde yol alabilmek dileğiyle, yol arkadaşlığımız daim olsun. Handan

 72. Aysel granda

  Kendimi bu kadar güzel farkettirdiğiniz için çokk teşekkür ederim🌹gülen yüzünüz ile enerjinizinizi bulaştırdınız,..,iyi ki arkadaşımın tavsiyesine uyup katılım sağlamışım ..inşallah diğer derslerde nasip olur.

 73. Nail Bulut (doğrulanmış kullanıcı)

  Benim için son derece güzel bir deneyim oldu. Tam olarak ne olacağını başlangıçta tahmin edemiyordum, çok faydalı bir çalışma oldu. Hocalarımız çok tecrübeli,cana yakın ve iletişimleri son derece iyi olduğunu içtenlikle söyleyebilirim. Harika bir performans gösterdiler. Bir sonraki seviye eğitimine katılmak için sabırsızlanıyorum.

 74. Erhan (doğrulanmış kullanıcı)

  İnsanın kendini yeniden keşfetmesi çok güzel, kendini keşfetmek ve yoluna keyifle devam etmek istersen bu yolculuğu dene. Çok teşekkür ederim tüm Bykama ekibine.

 75. Leyla Akdemir

  8 gün çok çabuk geçti. Bazılarını daha önce duyduğumuz bilgiler toplu olarak verildiği gibi, şimdiye kadar hiç duymadığımız yepyeni metodları öğrendik. Hocalarımız gayet dikkatli bir şekilde çok detaylı olarak bu bilgileri bize aktardılar. Farkındalığımız arttı ve kendimize daha çok değer verip zaman ayırmamız gerektiğini hatırladık, çok teşekkürler.

 76. Elif Candemir Akgün

  Muhteşem bir egitimdi .Hayatıma renk katan iki güzel insanla tanıştım.Gözlerim le ilgili eğitime katıldım ancak tüm bedenimle ilgili çok güzel farkindaliklar edindim.Bu arada gözlük derece sadece 7 günde 1.5 derece düştü.Çokkkk tesekkür ediyorum.İyiki sizleri tanıdım kabuljan ve mahrem hocam.Daima sevgiyle kalın

 77. Songül Ekincioğlu (doğrulanmış kullanıcı)

  Göz migrenim için katıldığım seminerden hem göz sağlığım hem de tüm bedenimin ve ruhumun sağlığı için çok güzel bilgileri uygulamaları ile birlikte öğrendim. Hocalarıma sonsuz sevgi ve minnetledimi sunuyorum. Seminer sadece bu 8 günle sınırlı kalmıyor ve bize ömür boyu uygulayabileceğimiz uygulamaları da veriyor. Hocalarımızın güler yüzü ve neşeli anlatımının da tadı damağımda kaldı.

 78. Dilek Fora

  Değerli hocalarım yolumu aydınlattınız ışık oldunuz umut oldunuz. Sizleri tanımak bile mutluluk. Emeklerinize sağlık. Güzel enerjiniz daim olsun. Her zaman kalplerimiz birlikte olacak. Daha nice dertlere derman olmanızı dilerim. Sevgiler…

 79. Hülya Sezgün (doğrulanmış kullanıcı)

  Sevgili Bykama hocalarımız ve tüm ekibiniz; ben 1,5 derece miyop çalışmak için katıldım. Sadece gözlerim için değil, tüm bedenimin şifalandığını her gün hissettim. Sizler çok ilgili, içten ve sevgi dolusunuz. Bu samimiyetiniz, bana çok iyi hissettirdi. İyi ki sizi tanıdım, iyi ki varsınız. Hayatıma yeni bir boyut kattınız, bu güzelliklerin katlanarak devam etmesini dilerim. Çok sevgiler 🫶🏻

 80. Aslıhan Saide Kayahan

  Değerli hocalarım, canikolar 💖💙
  İnstagram’da tesadüfen rastladığım seminerinize katıldım. İctenliginiz birebir ilgilenmeniz beni çok mutlu etti. Seminerin 1.günü egzersiz yaparken taktığım lensimi o an çıkardım ve bir daha takmadım 2 gün idare ettim. Egzersizler sonrası 3.gün artık yakın gözlüğü takmadan etiket okuyabiliyor ve lens takmadan (3.5 miyoptum) araba kullanıp numaramin düştüğünü farketmiştim. Dolu dolu bilgilerle dersi tamamlıyoruz. Emeğinize gönlünüze sağlık 💖💙

 81. Emel

  Harikaydı. Aradığım her şeyi buldum. Teşekkürler 🙏🏻

 82. Aynur Yıldız (doğrulanmış kullanıcı)

  Sevgili Bykama hocalarım sizleri bu kısa zamanda çok sevdim.Varlığınıza şükran.Bu süreçte çok güzel deneyimler ve dönüşümler yaşadım.Esas olarak göz çalışması için katılmıştım 1 haftada bu kadar fark olacağına inanmıyordum ama gerçekten yaşadım çok çok teşekkür ederim.Çok sevgiler sunuyorum.

 83. Aygül Çelik

  Çok değerli insanlarla tanışmış oldum. Gözlerimde tembellik ve uzak yakin sorunu vardı. Sol gözlüğüm 6.5 derece sağ gözlüğüm ise 4 5 idi. Seminer süresinde bile büyük gelisme kaydettim. İyiki bu seminere katılmıştım. Devam edip çalışmalara gözlükten kurtulacağım.

 84. Yasemin Şensel (doğrulanmış kullanıcı)

  Bence mükemmel bir deneyim.İkincisinide almak için elimden geleni yapacağım.sonsuz tesekkurler

 85. Emel

  Harikaydı. Teşekkürler

 86. Defne

  Muhteşem bir 8 gündü. Enerji yükselten harika deneyim. Değerli Mahram ve Kabuljan hocalarım ışık saçıyorsunuz. İçtenliğinizle büyük kazanımlar yaşadım. Sevgiler.

 87. Yasemin (doğrulanmış kullanıcı)

  Süper

 88. Fatime (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok eğlenceli ve dolu dolu 8 gün geçirdik. Teşekkürler hocalarımıza🙏

 89. Şükran Nergiz Efesoy (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok memnun kaldım, teşekkür ederim.

 90. Nevin Ademoglu (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok begendim bana çok deger kattı tşk

 91. Mustafa Güngördü

  Beklentilerimi aşan bir katılım oldu. Bana kazandırdıkları için sevgili eğitmenlerimize çok minnettarım . Hayata bakış açımın şekillenmesine çok yardımcı oldunuz.. Çok teşekkür ederim

 92. Lale Kılıç (doğrulanmış kullanıcı)

  Hiç bitmesin istediğim 8 gün, kendime çok şey kattım. Gözlükleri kısa sürede bıraktım. Sadece gözler değil hayatıma katkı saglacak birçok şey öğrendim. Çok teşekkürler, iyi ki sizlerle karşılaşmışım.. Sevgiler.

 93. Esra

  Mahram ve Kabuljan Hocalarım sayesinde çok güzel bir deneyim yaşadım. İlk duyduğum zamanlar da acaba şeklinde yanaşmıştım ama yapılan egzersizler ve meditasyonlarla kendimi baştan buldum. Panik ataağım bile ilk güne göre çok azaldı. Hedef koymaktan başarıya ulaşmaktan artık korkmadığımı farkettim 🙂

 94. Sema U Wells

  Gözlerimin derecesini indirmek amaçlı katilmistim. Hem gözlerime nasıl destek olabileceğimi anladım ayni zamanda cok keyifli bir deneyim geçirdim ve cok güzel insanlar ile tanıtım. Ayni zamanda, tum vücudumda nasıl daha iyi bakabileceğim hakkında cok faydalı bilgiler edindim. Hocalarıma cok teşekkür ederim.

 95. Figen

  Gözlüksüz okuyorum…..
  Çok mutluyum ….
  Şimdilik devam gayretiyim…..

 96. Zahide Demirel (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok başarılı bir eğitimdi,.Tüm eğitim boyunca çok keyif aldım.Çok yönlü,harika bir seminerdi,teşekkür ederim

 97. Mustafa

  Beklentilerimi aşan bir katılım oldu. Bana kazandırdıkları için sevgili eğitmenlerimize çok minnettarım . Hayata bakış açımın şekillenmesine çok yardımcı oldunuz.. Çok teşekkür ederim

  Önceki değerlendirmemde yıldız konusunda hata yapmışım 5 YILDIZ lütfen…

 98. Esra

  Beden ve duygu farkındalığınızı artırmak için, kısa sürede derin uyanmalar ve zıplamalar yaşamak için, gözlerinizi ve beyninizi dinlendirmek için bu çok değerli günleri kucaklayın! Yepyeni bir insan olmak için bizlere rehberlik eden çok değerli hocalarımıza sonsuz minnetle…

 99. utku67

  Keşke bu seminer okullarda bütün öğrencilere yıllar süresince ders programlarının içine yedirilerek öğretiliyor olsa… Bu seminere katılma şansı elde edebilirseniz hayatınızın bütün veçheleri (bolluk, bereket, ilişkiler…vs.) kesinlikle ileri doğru evrilecek, ve beden zihin ve ruhunuz yepyeni bir seviyeye çıkacak! Buseminer göreceksiniz ki sizin hayatınız boyunca kendinize verdiğiniz en güzel HEDİYE olacak! Ve dahasonra bu hediyeyi her sevdiğinize verek isteyeceksiniz… Ve yine anlayacaksınız ki, bu seminer için ödeyeceğiniz maddi bedel onun size verdikleri yanında koskoca bir çöldeki kum tanesi kadar bile olmayacak… Bu seminere katılmadıysanız artık bir saniye daha bile düşünmeyin ve hemen kaydolun, göreceksiniz hiç ama hiç pişman olmayacaksınız!

 100. Çiğdem yamak (doğrulanmış kullanıcı)

  İlk defa böyle bir seminere katıldım bana çok katkısı oldu bedenimi ve beni bana hatırlattı. Hedefim gözlük kullanmsmaktı bunun yanında bir çok şeyler öğrendim. çok tşk ederim hocalarıma . Esra hanım iyiki bana bu semineri anlatmış, çok tşk ederim

 101. Mine Oztürk (doğrulanmış kullanıcı)

  Cok faydali bilgiler aldim, hepsini uygulayacagim. Hocalar cok bilgili ve disiplinli ve cok iyi aktariyorla bildiklerini. Saglikli yasam ve uzun yasam ve mutlu olmak isteyen herkes bu kurslata katilabilir. Tesekkur ederim

 102. Esra Başoğul

  Görüşümün bu kadar kısa sürede gelişmesi beni şaşırttı.Diğer egzersizlerde de çok büyük olumlu etki aldım.Eğitmenlerim çok nazik,neşeli oldukları için aile ortamında hissettim.Teşekkürler

 103. Meral gümüş

  Çok memnun kaldığım bir seminerdi. Çok şey ogrendigimi düşünüyorum . Farkındalık oluşturmak adına çok güzel konulara değinildi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

 104. Şemsinur Yoğunali

  Deprem zamanına raslamasi sanssizlikti güzel bir seminerdi teşekkürler yıllardır kendimi nasıl severimin sorusunu ararken sonunda buldum ve öğrendim inşallah hayat uygulayıp güzel sonuçlar almama yardım eder teşekkürler

 105. Hülya Sevgi Baybora (doğrulanmış kullanıcı)

  Eğitim bana çok iyi geldi gözlerimden hafta içinde meydana gelen gelişme gerçekten sevindirici. Hocalrım da çok tatlı ve ilgili birebir randevular olumlu. Çok teşekkür ediyorum herşey için

 106. Aylin şanal

  Tavsiye ediyorum

 107. Figen Akbaş

  Şahane bir eğitim. Etrafımdaki herkese tavsiye ediyorum bu eğitimi. 55 yaşındayım ve gözlerimdeki yakın görme problemi şimdiden çok azaldı. Sadece gözler için değil yalnız. Sağlıklı yaşam için herkesin alması gereken bir ders. Çok teşekkür ederim🌷🌿

 108. Hatice Sayar

  Çok farklı ve içerik olarak dolu dolu bir seminer oldu… Uygulamalar çok aydınlatıcı ve hayat boyu yapılabilecek egzersizler öğrendik. Dingin bir ruh hali oldu bende … Göz egzersizleri çok ilginçti … İçimde hayata karşı umutla bakmaya başlattı bende ..

 109. Fazilet Daysal (doğrulanmış kullanıcı)

  Kendimi seviyorum. Yapılanları yaşıyorum. Mutluyum. Şifalan dım. Teşekkür ediyorum.

 110. İREM ÜNLÜKAPLAN ÇAKIR (doğrulanmış kullanıcı)

  Güzel bilgiler edindim hocalarıma teşekkür ederim:)

 111. Gaye Omuroğlu

  Kendi iç potansiyelimizi farkedip kendi bedenimizin iyileştirme gücünü devreye alıp hastalıklarımızı ilaçsız yenebilmenin yollarını gösterdiğiniz için teşekkür ederim

 112. Hande Çobanoğlu

  Samimi ilgi ve emekleriniz için çok teşekkür ederim. Tüm bilgiler ve egzersizler çok faydalıydı şifalandık. Egzersizlere devam edeceğim.🙏🏻

 113. Arzu Demet Sava

  Çok mutlu oldum. Gözlüğü atabilmek çok heyecanlandırdı beni. Bütün seminerlerine katılmak istiyorum. Yolum sizinle kesiştiği için binlerce şükürler olsun. Bykamaya minnettarım.

 114. Sevinç

  Çok teşekkür ederiz bu güzel bir uygulam mucize gibi bir şey her defasında ya nasıl olur diyipte seansları alınca ya işte böylede olur dediğim bir katılımdı teşekkürler bykama iyiki varsınız sahada çoğalmalısınız iyi niyetle

 115. Tugba (doğrulanmış kullanıcı)

  Etkileyici, aydınlatıcı, farkındalık kazandırıyor…Tüm egzersizler keyifliydi

 116. Funda Aksüt Özbaş (doğrulanmış kullanıcı)

  Bu çalışma ile sadece gözlerim düzelecek diye bekliyordum. Oysa hasarlı kol siniri dahi iyileşti. Hocalarımız içten. Bizim için çok emek verdiler. Çok ama çok teşekkür

 117. Gulcihan Yurtsever

  Sizlerle tanistigim icin cok mutlu oldum katkilarinizdan dolayi kocaman teşekkür ve emeklerinize sagilik

 118. Ece G

  Hayat boyu uygulayabileceğim egzersizler ve bilgilerle ile 1. Seviyeyi bitirdim. Öğretmenlerimiz her daim iletişim halinde. Gözlük konusunda elimde olmayan nedenlerle 2 gün ara vermek durumunda kaldım fakat sağ gözümde belirgin netlik hissediyorum darısı sol gözümün başına ( darısı başına Mahram öğretmenim sizin sevdiğiniz söz ☺️)

 119. Canan onur

  Çok faydalı çok özel bir eğitimdi, hocalarımız çok yeterli sadece göz değil bütünsel bir yaklaşımla tüm bedenimizle konuşmayı ve iyileştirmeyi öğrendik, teşekkürler

 120. İlknur BECEK (doğrulanmış kullanıcı)

  Bu kadar kısa sürede kullanılan tekniklerin işe yaraması çok şaşırtıcı hocalarıma güler yüzleri ve katkıları için teşekkür ediyorum.

 121. Sevil (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok keyifli, dolu ve sonuna kadar keyifle geçen bir çalışma. Herkese teşekkür ederim🙏

 122. Mefaret Arslan

  Müthiş bir eğitim.Hocalarımızın enerjisi muhteşem.Hem gözlerime,hem ruhuma iyi geldi. İkinci eğitime de katılmaya niyet ediyorum.Hocalarıma çok teşekkür ederim.Sınıf arkadaşlarımın da enerjisi harikaydı.Hepsine çok teşekkür ederim.

 123. Nevin Erhal

  15 sene önce duyduğum, ozaman girişimde bulunamadığım, 1 aydır aklımda olup nereden bulabilirim diye düşunürken Instagram da karşıma çıkınca hemen katılmaya karar verdim, 1,ve 2. Modülüde aldım bütune çalışmalardan dolayı teşekkür ederim 🙏

 124. Meryem özdemir

  Genel olarak faydalı bilgiler içeren bir seminerdi.ben malesef keyifsiz,yorgun ve yoğun günlerime denk geldiği için tam verimiyle çalışamadım.seminer bittikten sonra da çalışmak gerekiyo 22 gün.ben malesef düzenli hepsini calisamicam fakat elimden geldigince uygulamaya calisicam.tesekkur ediyorum herkese

 125. Bülent

  İnsanın bedenini tanıyıp onu iyileştiren eğzersizleri öğrenip uygulayabileceği çok güzel bir eğitimdi. Kendinize yapacağınız en güzel yatırımlardan biridir bence.

 126. Nuray

  Harika bir egitimdi bedenim ruhum gozlerim aydinlandi herkeze tavsiye ediyorum

 127. Canan Aksüt (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok faydalı ve kapsamlı bilgilerle dolu bir seminerdi.Burada öğrendiklerimi devam edeceğim ve fayda göreceğimi yürekten inaniyorum.Hocalarimza çok tesekkurler.

 128. Özlem Güçlüoğlu (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok verimli çok faydalı bir seminer oldu. Hocalarım çok bilgili. Gerçekten gününüzde kimsenin erişemeyeceği sağlık konusunda ve kendimizi geliştirme konusunda çok nadir kadim bilgiler öğrendik.
  Gözşerime tüm bedenime inanılmaz fayda sağladı.
  Kendilerine sonsuz teşekkür ediyorum.

 129. Rengin Atılgan

  Bana hem vücudumu, gem gözlerimi tanımamı sağladığı için değerli hocalarıma çoo teşekkür ederim. Bu kadar kısa zamanda 9,75 kadar gözlüğümü düşürmeme sebep oldular, verdiğiniz egzersizler sabah daha zinde kalkmamı, gece daha iyi uyumamı sağladı. Biz aslında en az kendimizi ve vücudumuzu tanıyoruz, bana beni daha iyi tanımama yol açtığı için değerli Mahram ve Kabuljan hocalara yürekten teşekkürler, sözleriniz rehberim olacak.

 130. F. Figen AR

  Bundan 13 yıl önce eşimle birlikte hocalarından bu eğitimleri 4 seviyesini de almıştım ve çok memnun kalmıştım. Gözlüklerimi atmıştım, reformu gecirmistiş, yara izlerimiz yok etmiştim. Hepsinden önemlisi daha enerjik olmuştum. Ancak hareketlere devam etmediğim için bir kaç yıl sonra tekrar gozluklere mahkum oldum. Geçenlerde 5 gözlüğümü hiç birini bulamadım . Tam da o sırada bu eğitimin duyurusu önüme geldi ve hiç tereddütsüz kayıt oldum. Tabi ki çok memnunum. Hocalarıma tekrar birlikte olmak ayrıca çok güzel. Herşey için teşekkür ederim.

 131. NURAY TEKIN (doğrulanmış kullanıcı)

  MERHABA SEVGILI ARKADASLAR ; BEN BAYKAMAYI TESADÜFEN INSTAGRAMDAN BULDUM VE EGITIME KATILDIM BIR HAFTA GIBI KISA BIR SUREDE GÖZLUK DERECEM DE VE GÖRMEMDE MÜTHIS BIR DÜZELME OLDU ;BUNUN YANINDA BÜTÜNLEYICI TIB ÖGRETILERYLE INANILMAZ SEYLER ÖGRENDIM: HERKESE TAVSIYE EDIYORUM ;KENDINIZI ÖDULLENDIRIN LÜTFEN :BEYIN GUCUYLE MUHTESEM FARKINDALIKLAR EDINDIM: TESEKKÜRLER HOCALARIM ;TESEKKURLER BAYKAMA

 132. Tengin Atılgan

  Sevgili Mahram ve Kabuljan hocalarım size kendimi tanımamda bana yardım ettiğiniz için çok ama çok teşekkür ederim. Sayenizde 0,75 numara düşürdüm gölümlermi hem de 7 hün içinde, gerçekten inanaışmaz, sayenizde vucudumu da tanıyıp sadece fark ederek onu onarmamı sağladınız, gerçekten bu kadar kısa sürede olanlara cidden inanamadım. Meğer gerçekten derman bizim zihnimizdeymil. Bana bunu önerdiğiniz için yürekten teşekkür ederim

 133. Adalet (doğrulanmış kullanıcı)

  Gözlüklerime kısa sürede veda ettiğim, aynı zamanda da hayata farklı açılardan bakmayı öğrendiğim çok güzel bir deneyim yaşadım. Her daim gülümsemenin önemini, beden farkındalığı ile öz farkındalığı, sıcak, samimi ve sempatik anlatımları ile bize sürekli hatırlatan Kıymetli Hocalarıma, candan teşekkürlerimi sunarım. Güzel yüreğinize, emeklerinize sağlık.

 134. İlkay oktay

  Canım hocalarım ilk ders veriyormuşcasına ilgili ve coşkuluydular.
  8 günde okuyamadığım minnacık yazıları okur hale geldim inanamıyorum hâlâ.
  20 dakikalık özel görüşmelerdeki katkı ve nokta atışları muhteşem
  en önemlisi dışarıya mıhtaç olmadan şifanın ve gücün kendi içimizde olduğunu net olarak gösterdiler
  Allah’ım dünya ve ahirette iyilikler versin hocalarıma

 135. Hülya dilek

  Gerçekten gözlüklerimi bıraktim. Teşekkür ediyor sizi ve kendimi alkişlıyorum

 136. Besire Zoraki

  Kendim için yaptığım en iyi yatırım diyebilirim bu kurs için. Gözlüksüz bir hayat isteyenlere şiddetle tavsiye ederim. Egzersizleri yaptıkça faydasını görüyorum. Hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Katkılarından dolayı minnettarım. İyi ki vardiya

 137. Hülya Aktaş (doğrulanmış kullanıcı)

  Uzun zamandır yakını görememekten şikayetçiydim ve bir çare arayışındaydım. Bazı egzersizlerle bu sorunu çözeceğimi öğrendiğimde çok sevindim ve bu seminere katıldım. Çok ilgili ve enerjik olan Kabulcan bey ve Mahram hanıma çok teşekkür ediyorum katkılarından dolayı. İYi dilekleri fazlasıyla hak ediyorlar. sevgiler

 138. Nilüfer Dağdeviren

  Bugüne kadar yaşadığım en farklı deneyimlerden biriydi. Çok teşekkür ediyorum.Vücuduma artık nasıl davranacağımı ve nasıl bakacağımı biliyorum bunun için Derdim Bana Derman İmiş seminerini veren hocalarımıza ve ekibine sonsuz teşekkürler.2. Seviye için sabırsızlanıyorum.

 139. Nagihan

  Teşekkür ederim , Farkındalığım arttı . Dersler çok eğlenceli ve eğitci idi . ayrıca kadim bilgiler öğrettimiz bizlere 🍀

 140. Gulay

  Çok keyif aldım ve sifalandim kabuljan bey ve mahram hanim muhtesem bir ikili kesinlikle 2. Seste seminerde katilacagim tesaduflen gördüm iyiki katildim

 141. Doğa Su Dilek

  Çok değerli Mahram ve Kamuljan hoca,
  Çok Teşekkür ederim. Benim için tekrar katılmak çok değerli hatırlatıcıydı. Kendimi tekrar yuva dönmüş gibi hissettim. Ailem le birlikte olmuş gibi, Çok değerli An lar, egzersizler, meditasyonlar her biri Çok değerli. Sevgi An’ların da tekrar buluşmak dileğiyle. İyi ki Varsınız. Dualarım her daim sizinle. Tüm Bykama çalışan larına ve özellikle Şermin hanıma sonsuz Teşekkürler.

 142. Hayriye Eker

  2015 yilinda bir haber programinda Dergerli Hocalarimi izleme imkanim olmustu,.Ve Kabuljan Hocamin Sakura adli kitabini hemen alip okum,ustum; cok keyifli ilham verici bir kitap hatta sevdiklerime de armagan ettim.Yillar sonra Onlarla instagram araciligiyla tekrar karsilastim .Hemen seminer programina dahil oldum cok keyifli ,kisiye farkindalik katan bir egitim programi …Ayni zamanda yakini net goremiyordum onlarin verdigi calisma programi ve goz egzersizleriyle 1 haftada yakini daha belirgin gormeye basladim.Kendilerine cok tesekkur ediyorum.Diger egitim programlarina katilmayi dusunuyorum….

 143. Neslihan Dinçer

  Sevgili Hocalarımdan bu süreçte xok faydalı ve beni geliştiren,yeni ufuklar açan bilgiler aldim
  Herkese tavsiye edeceğim bir program..

 144. ŞEMSİNUR YOĞUNALİ

  Teşekkürler BYKAMA

 145. DENIZ HOCAOGLU (doğrulanmış kullanıcı)

  Sadece gozum icin degil vucuduma da iyi gelen bir egitim oldu. Herkese tavsiye ediyorum. Tekniler cok etkili ve hizli sonuc veriyor. Tesekkurler

 146. Fatoş (doğrulanmış kullanıcı)

  Muhteşem 1 haftaydı. Kendime geldim diyebilirdim. Anlat dense anlatılmıyor. Yaşanması gerek. Muhteşem
  Harika ….

 147. ŞEMSİNUR YOĞUNALİ

  Kendini keşfetme yolunda en doğru ilk adim

 148. Bedia başaran (doğrulanmış kullanıcı)

  Seminer güzeldi bir çok bilgi öğrendik hocalar çok sıcak kanlıydı alnak isteyenlere tavsiye ederim

 149. Kbengisu

  Seminer çok guzel herkesin bir fayda bulacağına eminim.tesekkurler

 150. Tuba Derya Oğuz (doğrulanmış kullanıcı)

  Çocukluğumda ki gibi geleceğe dair hiç birmeyen hedefler canlandi ve ben keyifle öğrenmenin ve mutlu çabaların içimde kendimi buldum. Hayatta daha değerli bir şey yok.Bu çalışmayı müthiş başarılı buldum ve devam etmek için sabırsızlanıyorum. Teşekkür ederim sizlere, iyi ki karşıma çıktınız!

 151. Fatma Damat (doğrulanmış kullanıcı)

  Seminere ikinci katılışım ve kendimden farkı hissedebiliyorum. Katılinması gereken muhteşem bir seminer. Kendinizi buluyorsunuz. En küçük değişimin 1 haftada kistin yok oluşu. İnanılmaz gibi gerçekten.

 152. Hülya Meral

  Eğitimin daha ilk gününde 8 yıldır günde 1 bardak suyu zor içerken bardak bardak su tüketmeye başladım. Yataktan zor kalkıyorken 5.gün 17 km yürüyüş yapabildim. Para, iş konusunda iki yeni müşteri görüşmem gerçekleşti, ciddi bir tıkanma vardı. Daha rahat uyuyorum. Gözümdeki miyop geriledi, çok daha net görüyorum, öğrendiğim hareketlere devam edeceğim. 16-8 olmasa bile 14-10 beslenmeyi deniyorum, kendimi çok daha zinde hissediyorum. Bazı hareketleri annemle de yaptık, özellikle horoz duruşunu sık sık birlikte yapmaya devam edeceğiz. Sağolun varolun sevgili hocalarımız🥰💐

 153. Şengül karaoğlu (doğrulanmış kullanıcı)

  Bedenimin tekrar önemini fark ettim.seminer özenle ve itina ile hazırlanmış. Zaman yönetimini harika.Hocalar çok içten ve samimi buldum.Enerjileri mükemmeldi. Seminerde çok keyif aldım.

 154. Özge (doğrulanmış kullanıcı)

  Görme konusundaki eksiğimi gördüm. Ve 6-7 gün gibi kısa zamanda ilerleme yaşadım. Bunun yanında kendimi çocukluğumu bağışladım. Hayat ritmimi kazanmana yardımcı oldu. Ruhen ve bedenen aktif olduğumu hissettim. Bize bu kadim bilgileri öğreten Kabuljan hocaya ve Mahram hocaya çok teşekkür ederim.

 155. Nihan Özdalyan

  Bedenin kendisini onarmada, sınır tanımadığına tanıklık ettiğim, özellikle görme konusunda ezberlerimin bozulduğu muhteşem bir seminerdi. Çok yogun olması nedeniyle bazen enerjim düşse de hergün heyecanla “ Bügün ne öğreneceğim?” diye merak içinde geçirdim her anımı. İnsanlığın unuttuğu kadim bilgileri bizlere sunan hocalarıma çok teşekkür ediyorum. Sağolun varolun. Yaşam şeklimi değiştirmenizdeki katkınızı unutamam.

 156. Zeynep Yiğit (doğrulanmış kullanıcı)

  Göz en önemli organımız, ve diğer organlarımız, sizin seminerler sayesinde onlarla çok yakından ilgilendik. Göz numaram düştü, sevgi ve şevkat bütün organlarımı sardı. Çok teşekkür ederiz.

 157. Medine

  Semineri bir yıldır istiyordum ancak fırsatım oldu beklentim sadece göz egzersizleritdi oysa çok daha fazlası varmış meditasyonlar güzeldi hocalar cana yakın sıcak kanlı sürekli verici öğretici durumundalar çok eğitime katıldım bu en iyilerinden biriydi diyebilirim sonuç olarak tavsiye edilir

 158. Nurhan Kürkan

  Harika bir hafta yaşadım. Elinize emeğine sağlık. İyiki varsınız. Şifa içimde olduğumu gösterdiniz.

 159. Ayşe Elmaskaya (doğrulanmış kullanıcı)

  Sizi tanıdığıma çok memnunum. Bedenimi tanıma ve ona şefkat gösterme fırsatı buldum. İyileşme ümidim doğdu. Size ve ekibinize minnettarım. Çok teşekkür ediyorum 🤲🤲

 160. Talip (doğrulanmış kullanıcı)

  Inanilmaz kiymetli ve bilgi dolu dopdolu 8 gün gecirdik. Göz sagligimiz olsun bedenimizle ilgili paha bicilmez kıymetli bilgiler özel calismalar ve inanılmaz degisimler yaşadık. Hocalarima tesekkurler

 161. Figen Arslantürk (doğrulanmış kullanıcı)

  Kurs çok güzeldi. Bir çok farklı egzersiz öğrendim. Çok faydasını göreceğimi düşünüyorum

 162. Nilüfer Savaş (doğrulanmış kullanıcı)

  Hocalarımızın hayat sevinci, ilgisi bana geçti ve egzersizleri yapmak için bana şevk verdi. Egzersizlerin kolaylıkla yapılabilecek egzersizler olması ve bunların hers ders üstüste yaptırılarak pekiştirilmesi benim için çok faydalı oldu. Önceden öğrendiğim pek çok çalışmayı hayatıma dahil edemedim, unutuldu gitti. Ama bu seminerde öğrendiklerim 8 günde hayatıma dahil oldu. Hocalarımızın da egzersizlerden sonuç almış canlı örnekler olması çok motive edici.
  Bunlar başka derslerde duymadığım çalışmalardı. Yeni düşünme tarzları da edindim. Çok faydalı oldu ve olacak.

 163. Fatma Elibol

  Seminere gözlerimi desteklemek için katıldım. Bu kadar etkili olacağını tahmin bile edemezdim. İnanılmaz ilerlemeler oldu hepimizde. Hocalarımız gerçek rehberlerimiz, yıldızımız oldular. Bir tane bedenimiz var ve çoğu zaman onu hor kullanıyorız. Bedenimiiz korumak, desteklemel için kesinlilşe hereksin katılması gereken bir kurs olduğunu düşünüyorum. Çok kıymetli uygulamalar ve çalışmalar var. Hocalarımıza bu çok etkili deneyimlerini paylaştıkları ve şifalanmamıza aracı oldukları için sonsuz teşekkürler ediyorum. İyiki karşılaşmışım sizlerle. 2. Seviyeyi heyecanla bekliyorum…

 164. Betül Gökten

  Çok ilginç, çok eğlenceli, çok eğlendirici bir 8 ders oldu.. gözlerimde bir düzelme olur mu acaba diye başladığım bu serüvende, yakın görüşüm ilginç bir şekilde tamamen düzeldi.simdi uzak çalışmaya çalışmaya başladım , onda da kayda değer düzelme var.. devam edip gözlükten tamamen kurtulacağım inşallah. Seminer kendimi ve bedenimi tanımama ve daha sağlıklı ve zinde hissetmeme sebep oldu.Bykama ailesine çok teşekkür ediyorum, iyi ki yollarımız kesişmiş.Hersey için teşekkürler.

 165. NIgar Süral

  Harika bir seminerdi. Yakin gözlügümü biraktim. Yapilan egsersizlerle kendimi daha dinc ve saglikli hissediyorum. Mahram hocama ve Kabuljan hocama minnettarim. Bu zamana sagligim icin katildigim en verimli ve sonuc aldigim bir seminer. Grupdaki arkadaslarla da paylasimlar ayri bir keyifti. Disiplinli bir sekilde hergün katilmanizi tavsiye ederim. Iyi ki varsiniz Mahram hocam ve Kabuljan hocam.

 166. Ülkü G

  Bu seminer için hocalarınıza çok teşekkür ederiz. Harika bir biçimde çok faydalı bilgiler verdiler. Herkes ile tek tek ilgilendiler, kısa zamanda çok fazla şeye derman olmaya çalıştılar. Her anı dolu dolu geçti çok faydalı bir kurs oldu. Diğer seminerlere de katılmayı çok isterim. Hıcalarımızın emekleri için çok teşekkür ederiz. Burada bir aile olduk onarın samimiyeti hepimize geçti.

 167. Filiz pitir

  Sevgili hocalarimin basta samimiyeti ve güler yüzlü olmalari beni cok etkiledi.ameliyat ve ilaclarinda disinda farli ealternatif yöntemlerin var oldugunu bilmek vede uygulamak benim kendime verebilek cok özel bir sey

 168. Didar

  Baykama seminerine katıldığım için çok memnunum.Sevgili hocalarımızın ilgisi ,alakası güleryüzlülüğü ve dahada önemlisi bizim hayatlarımıza dokunuşlar okadar büyüleyiciydiki bunu anlatamam ancak yaşamanı gerekir diyorum. Bendeki değişimlerden çok memnunum.1 hafta sonra gözlerimdeki iyileşmeye müthiş.Sevgili hocalarım emeğiniz için teşekkürler sizi seviyorum

 169. Hakan Eren

  Bu kadar kısa bir zaman içinde beni ve diğer grup üyelerini kavrayıp içine alabilen, candan içten dopdolu, birçok kadim bilgileri ve öğretileri içeren, insanın kendini, bedenini. enerjiyi, evreni anlayıp onularla, denge ve ahenk içinde bütünleşebilmeyi, kusursuzluğu , iyileşmeyi, gelişmeyi sizlerle içselleştiren bir uyanış, bir akıl değiştirme, evrenle bütünleşme yolculuğu, muhteşem, candan, içten inanılmaz bir tecrübenin bu iki değerli iki inanılmaz hoca aracılığı ile paylaşılan bir deneyim, inanılmaz.

 170. Makbule Uras

  Harika bir seminerdi.8 günde enerjim çok yüksendi.Enerjik disiplinli ve çok verimli bir grup çalışmasıydı.Yakın dörtbuçuk olana gözlerim 3 ‘e indi. Yeni gözlüğümü aldım. Şaşkınım, bu kadar kosa zamanda olacağın düşünmemiştim doğrusu.Çalışmaya devam.Çok teşekkürler.

 171. Şehriban Asıl Akdoğan

  Şanslı olduğumu düşünüyorum, kıymetli öğretmenlerimle karşılaşmış olmamdan dolayı. Canla başla yardımcı olmaya çalışmaları, içtenlikleri büyük saygı ve hayranlık uyandırıyor bende. Bütün eğitimlerinize katılmaya ve faydalarını almaya niyet ediyorum. Kısa sürede gördüğüm faydaların sevinç ve şaşkınlığını yaşıyorum. Güneş ve ay gibisiniz öğretmenlerim herkese ışık vermek için uğraşıyorsunuz.
  Sizi yürekten seviyorum.
  Hörmetlerimi sunuyorum.
  Minnettarım size.

 172. Aynur Yücetürk (doğrulanmış kullanıcı)

  Sosyal medyadan gördüm ve hemen katıldım. Spiritüel bir yaklaşımla bedenimize ve ruhumuza bakmayı öğrendik. Kabuljan ve Mahram hocamızla tanışmak çok güzeldi. Bize bir yaşam biçimi sundular. Kendilerine teşekkür ediyorum ve minnettarım. Herkese tavsiye ederim.

 173. Banu altin

  Farkli bir tecrube oldu .emegi gecenlere tesekkur ederim.

 174. Ganj

  Hocalarımız ve beraber katılan arkadaşlarımızdan çok şey öğrendim. Kısacası çok öğretici ve verimli bir seminer. Çok memnun kaldim. Tavsiye ederim 💐🙏🏻

 175. Sevda karakuş

  Herkese tavsiye edeceğim muhteşem bir yolculuk.8 günün sonunda son gün olmasının hüzünlü yaşıyorsunuz. Hocalarımız muhteşem vericiler. Sevgiyle sonsuz teşekkürler

 176. Olcay Kıncay

  Harika bir çalışma idi.. Bedenimle ilgili çok şey öğrendim. Son derece ciddi ayn8 zamanda keyifl7 bir çalışma yaptık. Devam etmek istiyorum. Minnetlerimle

 177. Afra Nur Gündür (doğrulanmış kullanıcı)

  Hiç bir yerde olmayan bilgiler öğrendim. Hayata bakış açımı çok geliştirdi. Hocalarımızın iletişimi çok güzel. Çok keyif alarak severek katıldığım bir eğitim oldu. Kendimle ilgili farkında olmadığım bir çok şeyin farkına vardım. Bize katkılarından dolayı hocalarımıza teşekkür ediyorum.

 178. Esra G.

  Bykama hedef olarak her ne kadar göze odaklansa da 1 hafta sonunda tümden , hem bedenen hem ruhen iyilestigimi, degistigimi hissediyorum. Teşekkürler.

 179. Hatice Acarca

  Merhaba çok sıcak ve eğlenceli. Aynı zamanda öğretici. İnsan isterse her şeyi başarır gücü yaşama sevinci yükseldi. Gülümsemenin gücünü önemini anladım.Ve buna özen gosteriyorum

 180. Olcay Kıncay

  Harika bir çalışma idi.. Bedenimle ilgili çok şey öğrendim. Son derece ciddi ayn8 zamanda keyifli bir çalışma yaptık. Devam etmek istiyorum. Minnetlerimle

 181. İlknur Yüce (doğrulanmış kullanıcı)

  Eğitim bedenime bakışımı değiştirdi.Gözlerime olan inancımı arttırdı. Herşey için teşekkürler.

 182. Filiz Karaman

  Aile ortamı içinde sımsıcak bir eğitimdi. Hocalarımızın ilgisi enerjisi anlatılmaz yaşanır diyorum.Goz için girdiğim eğitimden farklı alanlarda kendimi buldum.

 183. Gülhan Taşkın

  Değerli Hocalarıma bizleri her açıdan güzelliklere açılan yollarda gösterdikleri yakınlığa çok teşekkür ederim.. Harika bir seminerdi..

 184. Ayşeğül Gencer

  Beklentimin üstünde başarılı, özverili hocalarım sayesinde çok aydınlandım. Diğer seminerleri almaya niyet ediyorum teşekkürler

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza gidebilir…

Başlık

Go to Top