BYKAMA SİSTEMİ KURUCULARI VE HOCALARI Hakkında daha fazla bilgi Kabuljan Murzaev Hocanın kendisinin yazdığı ‘Sakura’ adlı kitabında daha detaylı yazılmıştır. https://youtu.be/TGRuhE66xYE

Hocalar Mahram Satymbaeva ve Kabuljan Murzaev BYKAMA SİSTEMİ’nin kurucularıdır. BYKAMA SİSTEMİ’ne 2005 senesinde temelinin atmış olup ve 2006 senesinden beri Kişisel ve Ruhsal Gelişim alanında profesyonel olarak faaliyet göstermektedirler.

 

  Mahram Satymbaeva – St. Petersburg Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Taşkent (Özbekistan) Yüksek Parti Okulunda yüksek lisans yaptı. Moskova İnsan Enstitüsü’nde 3 yıllık eğitim aldı. 2005 yılından beri kişisel gelişim seminerleri vermektedir. 1999’dan beri İstanbul’da ikamet ediyor. Evli, 2 çocuk annesi ve 2 torun babaannesidir.

      Kabuljan Murzaev – Oş Devlet Üniversitesi (Kırgızistan) Rus Dili ve Edebiyatı Fakültesi mezunu. Moskova Devlet Pedagoji Üniversitesi’nde pedagoji alanında 1.doktorasını, Marmara Üniversitesi’nde eğitim bilimleri dalında 2.doktorasını yapmış bir akademisyen. Moskova Psikoloji ve Psikiyatri Enstitüsü’nde dersler aldı. Koç Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesinde Öğretim Üyesi olarak çalıştı. 50’den fazla bilimsel makale ve 6 kitap yazdı. En son 2015 senesinde yazdığı SAKURA – Yeniden Doğuyorum isimli kitabı Doğan Novus Yayınevinden yayınlandı. 2005 senesinden beri kişisel gelişim seminerleri vermektedir. 1993’den beri İstanbul’da yaşıyor. Evli, 2 çocuk babası ve 2 torun dedesidir.

BYKAMA SİSTEMİ KURUCULARI VE HOCALARI Mahram Satymbaeva ve Kabuljan Murzaev şu anda aktif olarak internet üzerinde online seminerler ve webinarlar vermektedirler. Online olarak verilen seminerler aşağıdaki gibidir:

  • Bykama 1. Seviye ‘Derdim Bana Derman İmiş’ Semineri
  • Bykama 2. Seviye ‘Dermanım ile Yeniden Doğuyorum’
  • Bykama ‘Enerji Sizde’ Mini-Semineri Kurumlar ve Şirketlere Özel
  • Bykama ‘İçimizdeki Güç’ Semineri Kurumlar ve Şirketler için
  • Bykama ‘İmzanız Kişiliğinizin Simgesidir’ Bireysel Çalışma
  • Bykama Talisman Organlarım. (Gözler, Mide, Bağırsaklar, Omurga, Karaciğer, Böbrekler, Kulak-Burun-Boğaz. Her ayda 1 organ çalışması.) Süresi 1 ay, haftada 3 gün 3 saat toplam 12 saatlik çalışmadır.
  • Bykama ‘Hayatınızın Maratonu’ 41 Günlük Program
  • Bykama Kadınlar için Özel ‘Cazibenin Sırrı’ Semineri
  • Bykama Erkekler için Özel ‘Kudretin Sırrı’ Semineri
  • Bykama ‘Süper Beyin’ Master-Class kesintisiz 70 gün ve daha fazla bilgi için https://www.bykama.com.tr/seminerler/ ziyaret edebilirsiniz.

BYKAMA SİSTEMİ KURUCULARI VE HOCALARI ile ilgili başka sosyal mecralardan da takip edebilirsiniz https://www.instagram.com/bykama_official/

www.bykama.com.tr

Doç.Dr. Kabuljan Murzaev onlarca kitap ve yüzlerce makalelerin yazarıdır.

Bazı detaylar

0
Yazmış ve çevirmiş kitapları
0k
Satılmış kitap sayısı
0
Gezdiği ülke sayısı

Hakkımızda

Okumak, öğrenmek ve öğretmek yaşam tarzımız oldu

Son Kitabım

‘Sakura’

Kitap İmzalamalar

İsteyen herkese yollanır