Burada Bykama Sisteminin herhangi bir seminerine katılmış ve sonuç almış Bykamadaşlar görüşlerini paylaşmışlardır.

Minnettarım…

Sevgili Hocalarım sizinle yola çıkmak ve yolda yürümek çok güvenli. Size çok GÜVENİYORUM. İyi ki varsınız. Size MİNNETTARIM. Sevgili grup arkadaşlarım burada yollarımız kesisti. Hepimiz birbirimizin hocaları olduk. Bykamadaşlar olarak ortak bir kültür oluştu. Bunun fatkındayım. Bu kültürü oluşturmak için Mahram ve Kabuljan Hocalarıma binlerce teşekkürler. Sevgili Hocalarım siz MARATON koştuğunuz için bize MARATONUMUZ’da refakat edebiliyorsunuz. Bunun farkındayım. Rehberliğiniz ve yol arkadaşlığımız için binlerce teşekkür ederim. İyi ki varsınız…İyi ki sizi tanımışım.SİZİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUM.😍🙏💜

Jale Arıslı, Türkiye

Şirketler için olmazsa olmaz!

Yaklaşık 2-3 ay önce kendilerinden birebir business eğitim aldım. Firmam için farkındalık yaratan bir eğitimdi. emeklerinize sağlık 🙏

Saadet Aydın, Oto Gençler

Dünyama ışık oldunuz…

Hep sabahları erken kalkabilmeyi ve soğuk duşalmayı alışkanlık haline getirmeyi çok istiyordum…Yapamam diye katılmakta tedirgindim…İyi ki Mahram hocam katıl kızım dediniz… Sizler benim hayatımda da çok şey kattınız ve katmaya da devam ediyorsunuz….Maraton hayat yolculuğumda bir kapı daha araladı….ışık oldu yolumu aydınlattı …

Çok çok teşekkürler.☘️

Tülin Temizel

Bedenimi dinliyorum!

BYKAMA semineri 1. Seviye süresince giderek artan oranda kendimle meşgul olma fırsatı buldum. Kendimi, bedenimi dinlemeyi, tanımayı, bunun yol ve yöntemlerini öğrenmeye başladım. Bu süreçte daha enerjik, aktif, dingin olduğumu fark ettim. İstek ve inançla yapılan egzersizlerin faydalı olacağını umuyorum. Hocalara ve yardımcılarına teşekkür ederim. Sevgiler…

Prof.Dr. Halide Sarıoğlu

Gözüm sizi arıyor…

Günaydın kıymetli hocalarım ve arkadaşlarım,
41 gün boyunca gözümü açtığım gibi sizlerle beraber olmak öyle güzeldi ki öyle alışmışım ki gözüm bu saatlerde grubumu arıyor….
Çok değerli paylaşımların bilgilerin olduğu bir maratondu…
Hocalarıma hepinize tek tek teşekkür ederim bana kattıklarınız için.

Gülnihal Moravalı

‘Bir ben var benden içeri’yi buldum…

1.ve 2.semineri aldım. Hep kişisel gelişim konularına ilgim olduğundan elbette isteyerek ve severek geldim. Pek çok şey bildiğimi sanarak sadece yeni bilgileri uygulayacağımı düşünerek kendime aşırı güvenerek geldiğim bu seminerde özellikle affet egzersizinde hiç düşünmediğim yeni bir şey keşfettim. Yunus Emre’nin dediği gibi ‘BİR BEN VAR BENDEN İÇERİ’yi birebir yaşadım ve buldum. Ne sonsuz bir bilinmez ve keşfedecek daha ne çok şey olduğunu anladım kendimde. Özellikle yıllardır yani çocukluğumdan bu yana diğer öğretilerle denediğim halde çözemediğim bir sorunumu bu seminerde çözdüm. Bu benim için bir mucizeydi. Sonsuz teşekkürler sizlere minnettarım. Sevgili Kabuljan ve Mahram hocam iyi ki varsınız.

Hatice Yalçın

Sinir sistemimin gücünü keşfettim…

Bu seminer özetle kendimi bulmamı, dönüştürmemi sağladı diyebilirim. Bilinçaltımızın, bioenerjimizin ve sinir sistemimizin gücünü keşfettik ve onlarla nasıl iletişim kuracağımızı öğrendik ve onların dönüşümümüze izin vermesini sağladık. Okuduğumuz kitaplardan hayat dersleri aldık. Kendini kanıtlamış bilge insanların yaşam felsefesi yolumuzu aydınlattı. Hocalarımız; hayatımızın yönetmeni olmamızın anahtarını verdi. Sizler de yapabilirsiniz.

Yasemin Öztürk, Türkiye

Bilinçaltımın farkına vardım.

Çalışmalar çok verimli geçti Bilinçaltımın farkına vardım hayatımda ne kadar önemli olduğunu hissettim sinirlerimi kontrol altına almaya öğrendim Çok teşekkür ederim

Nezahat Solak

Değişmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim…

Sevgili hocalarım Yine bir mucize yaşattınız Bu seminerin bana en büyük katkısı sinir sistemimdeki değişim oldu..Sanki sihirli bir değnek sinir sistemime değerek beni daha sakin daha dingin bir İnsan haline getirdi..Mucize sizsiniz hocam ve bana bu farkındalığı yaşattınız.. Değişmek isteyen Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Ergül Keskin

Bilinçaltım ile arkadaş olmayı öğrendim!

Bilinç altım ile arkadaş olmayı öğrendiğim , köklerime indiğim Harika bir yolculuktu. Artık içimdeki gücün farkındayım 🙂 bazen yaşadığım olaylar, yapabildiklerim beni bile şaşırttı ‘VAY BE ‘ dedim .
Sayın Mahram ve Kabuljan hocalarım bu yolculukta yol arkadaşlığınız ve sonsuz desteğiniz için minnettarım 🙏
Teşekkürler

Nazmiye Özdamar

Çocuk olmak çok güzeldi…

Sabah bu kadar erken uyanabilmek hem de neşe ile kalkıp, aydınlık insanlarla birlikte eğlenerek, coşku ile Kıymetli hocalarımız eşliğinde Yeni ve faydalı şeyler öğrenebilmek, yeniden çocuk olmak çok güzeldi. Günlerin nasıl geçtiğini anlamıyor insan, Hem tempolu hem de dinlenerek geçiyor her saat.

NA

Mucize denilen şey bu olsa gerek…

Mucize denilen şey bu olsa gerek. Bugün 64. gündeyiz. Yaşadığım her olayı bu kadar detaylarıyla hatırlamam nasıl mümkün olabilir hale geldi hâlâ şaşkınlık içindeyim. Hadi bu oldu diyelim. Ya herşeyi tersten de aynı detaylarıyla hatırlayabilmeye ne demeli? Hadi bu da oldu diyelim. Peki; kendi dehamızı ortaya çıkarabilmenin bu kadar kolay ve öğrenilebilir olduğunu da söylesem size..

İşte mucize bu..

Bir kez daha gördüm ki; herbiri birbirinden ayrı hazine niteliğindeki bu eşsiz kadim bilgiler sayesinde kendi mucizemizi ortaya çıkarmak sadece bizim elimizde..

Bize mucizemizi armağan ettiğiniz için sonsuz teşekkürler kıymetli hocalarım..

Beyhan Betül Çam

En önemli yolculuk insanın kendi içine yaptığı yolculuktur….

En önemli yolculuk insanın kendi içine yaptığı yolculuktur. Bunu bize yeniden gösterdiğiniz için teşekkür ederim. Sahip olduğunuz mükemmel bilgileri samimi bir şekilde bizim ile paylaştığınız için sonsuz minnet ve şükranlarımla.

Mesut Bulut, Türkiye

Sağlıklı ve doyumlu hayat yaşam istiyorsan.

Kendinizle buluşmak istiyorsanız,daha sağlıklı ve doyumlu bir hayat yaşamak istiyorsanız tam size göre bir seminer,mutlaka tavsiye ederim,sıcak samimi bir ortam.

Hayrinusa Ünal

Birebir çalışmalar için teşekkür ederim…

Çok hoş bir 5-6 gün geçirdim. Bu yolculuğun devam edeceğini biliyor ve hep iletişimde olacağımızı düşünüyorum. Bize yaşattığınız duygular epey deneyim oldu. Sinirlerimizi kuvvetlendirdi, bedenimize bakım yapmayı sevgiyle şefkatle nasıl yaklaşacağımızı deneyimledik, Bu birebir çalışmalar için çok teşekkür ediyorum, sevgilerimi yolluyorum.

Yasemin İris

Sıra dışı bir eğitim geçirdim.

Çok güzel ve sıradışı bir eğitim geçirdim.Hocalarım gerçekten çok bilgili ve bilgilerini de gayet güzel şekilde aktarıyorlar.5 günlük eğitimde çok fazla ve değerli bilgiler aktardılar.Meditasyonlar muazzam anlatılması zor yaşamak lazım.İyi ki katılmışım. Hocalarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Fatma Akgedik

İyi ki bu dersleri almışım…

Siz değerli hocalarımla ilginç konularda aldığımız derslerden çok memnun oldum.
Kısa zamanda çok şeyler öğrendik.İyi ki bu dersleri almışım..Çok teşekkür ediyorum.

Bilal Usalan

Artık gözlüksüz okuyabiliyorum!

Beş gün süresince teorik bilgiler dışında bolca egzersiz ve meditasyonlar yaptık. Bazen güldük bazen de ağladık. Beş gün nasıl geçti anlamadım. Keyifli ve eğlenceliydi. Ve tabiki bu beş günde gözlerim sıfırlandı. Artık gözlüksüz okuyabiliyorum. Değerli hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Kesinlikle herkese tavsiye ederim.
Saygı ve sevgiyle

Şükran Akay

Merhaba
Hocalarıma minnettarım yine.
Kulak burun boğaz bölgemi hiç bu kadar tanımamıştım.
Çok güzel teknikler öğrendim.
Özellikle horlama uyku apnesi tekniklerini yapmaya çalışıyorum.
Yapılan çalışmalarla insanın kendisini net ifade etmesinde çok etkisini gördüm…

Her zaman ki gibi öğrendiklerimizi uyguladıkça etkisini görebiliriz… Bu çok önemli bir detay….

Teşekkür ederim Sevgili kıymetli hocalarım ve arkadaşlarım…
İnsana çok iyi gelen çalışma tavsiye ederim herkese….

Tülin, Türkiye

Şimdi daha net duymaya başladım…

BU SEMİNERDEN ÖNCE SOL KULAĞIMDA DUYU AZALMAYA BAŞLAMIŞTI ŞİMDİ DAHA NET DUYMAYA BAŞLADIM AÇILDIĞINI HİSSEDİYORUM BU ORGANLARIMIN FARKINA VARIP MİNNETAR. OLDUM
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HOCALARIM
SEVGİLER

Gülhanım Oğuz

Sevgiyle halledemiyeceğimiz hiç bir rahatsızlık yok.

Sevginin en büyük güç olduğunu , organlarımız, dokularımız ve hücrelerimiz için ne kadar değerli olduğunu bu seminerde bir kez daha öğrendim. Sevgiyle halledemiyeceğimiz hiç bir rahatsızlık yok . Teşekkürler

Tuna

İlk defa bu kadar şifa buluyorum…

Bugün seminerin songünü ve nasıl geçtiğini bilemedim. Çok faydalı egzersizler meditasyon ve bilgiler edindim. Deneyimlemeden anlamak zor gerçekten. Ben bir tıp hekimi olarak yıllarca devam eden kronik sinüzitle sürekli tekrarlayan boğaz ağrısıyla bu yöntemlerle ilk defa bu kadar şifa buluyorum. Çok teşekkür ederim. Hocalarımın disipli ve içtenliği, motivasyonu teşekkür ediyorum.

Ebru Sağlam

Hocalarım, çok kıymetli bir hazinedir…

Değerli Hocalarım; bedenimizin her bölgesinin ne kadar önemli olduğunu ve organlarımızın birbiriyle ilişkilerini ve öncelikle kendimizi ve çevremizi sevmenin önemini bize gösterdiler. K.B.B. Bölgemiz en çok ihmal ettiğimiz bölgelerimizden biridir, yağtığımız egzersizler ve meditasyınların her biri benim için çok kıymetli bir hazinedir. Ben çok keyif aldım, herkese ısrarla tavsiye ediyorum.

Yasemin Öztürk

Hocaların enerjisine hayran kalmamak mümkün değil

Ritüellerin sürekli alışkanlık hali e getirilip yapılması insanı zihinsel ruhsal bedensel olarak çok daha etkin hala getiriyor,çok keyif aldım herkese tavsiye ederim,en yakın arkadaşları olan kendilerine bir jest yapmak için hiç düşünmeyin.

Cavidan Parladı