www.bykama.com.tr

Bykama 2. Seviye Semineri ‘Dermanım ile Yeniden Doğuyorum’

10.560,00

(88 müşteri değerlendirmesi)

BYKAMA SİSTEMİ
2. seviye “DERMANIMLA YENİDEN DOĞUYORUM” semineri
8 gün. Akşam 19.30 – 22.30 arası. ONLİNE

Birinci Seviyede kazandığınız DERMANINIZLA İkinci Seviyede YENİDEN DOGACAKSINIZ. Öyle şeyler öğreneceksiniz ki, uygulamamak imkansız olacak.
Seminerin temelini Kadim Orta Asya, Japon, Tibet öğretilerinin ve çağdaş bilgilerin senteziyle hazırlanmış meditasyonlar, egzersizler, ritüeller, pratikler ve nefes tekniklerinden oluşmaktadır. Egzersizler müzik eşliğinde yapılmaktadır.

Seminerde neler var?

1. “İSTEYENE VERİLİR” Kas jimnastiği ile bir taşla iki kuş vuruyoruz. Hocalarımızın rehberliği ile belirlediğimiz Hedefimiz ‘in tohumlarını beden tarlamıza ekiyoruz. Jimnastiği yaparken bir yandan kaslarımızı güçlendiriyor, sıkılaştırıyor, kilo veriyoruz. Diğer yandan hedefimize adım adım ulaşıyoruz. Olumlu gelişmeleri gördükçe heyecanımız da artıyor.

2.”KAYNAR SU Yöntemi” Bedenimizde mevcut ama uyumakta olan mistik enerjiyi bu yöntemle uyandırıp kullanmayı öğreniyoruz. Bu güçlü enerjiden yararlanırken bir yandan da korkularınızla ve stresle barışıyoruz.

3. “DÜNYA BENİM AİLEM”
Uygulamasıyla büyük bir ailenin ferdi olduğumuzu hissederek insanları kabul etmeyi ve sevmeyi öğreniyoruz.

4.”KORKU VE STRES BENİM DOSTUMDUR” yaklaşımıyla geçmişin, şimdinin ve geleceğin olumsuz beklentilerini yok edeceksiniz.

5.”ZAMAN” Egzersiziyle halden hale girerek; her bir yılın, ayın, günün ve hatta bir dakikanın değerini iliklerinize kadar hissedeceksiniz

6.”BEYNİNİ ŞAŞIRT” teknikleriyle – beynin çalışma kapasitesini arttırmayı öğreneceksiniz.

7.”GÜÇ ALANİNDAN GÜÇ ALMAK” Yöntemiyle Dünyanın , Ülkenizin, Şehrinizin, Evinizin ve hatta Bedeninizin Güç Alanından güç almayı öğreneceksiniz.

8.”ALTİNCİ HİSSİNİ UYANDIR” Egzersizi: Biz daha CENİNken sahip olduğumuz ilk duyumuz Altıncı hissimizdir. Doğumumuzla birlikte yavaş yavaş azalan ve 5 duyumuzun aktifleşmesiyle kapanıp uyuyan Altıncı hissimizi uyandırıyoruz.

9. “ŞİMDİ VE BURADA OL” Tüm öğretilerin ana ögesi olan bu beceriyi Tibet ve Japon teknikleriyle kazanacaksınız.

10. “52 GÜNLÜK DÖNGÜLER” Programıyla 52 gün boyunca gün be gün sizleri nelerin beklediğini öğreneceksiniz. 52 × 7 şeklinde bir yıllık süreci 7 şer yıllık dönemler halinde yol haritanızı çizebileceksiniz.

11. ‘7 YILLIK DEVRİM DÖNGÜLERİ’ çalışmasında sizleri yıl be yıl ne beklediğini; nasıl eylemler yapmanız gerektiğini önceden bileceksiniz.

12. “7 KUŞAĞIM BENİM REHBERİM” Meditasyonuyla 7 kuşağımızın bedenimizi nasıl oluşturduğunu ve bizi nasıl desteklediğini keşfedeceğiz.

13. “İÇSEL TERAZİ”. Bu mistik teknikle her haftanızı değerlendirmeyi, olaylara doğru yaklaşmayı,, geleceğinizi önceden planlamayı öğreneceksiniz.

14.‘SAHNE SEN’İN” uygulamasıyla, insanlarla başarılı iletişim kurmayı, topluluk önünde etkili konuşmayı, kendinize hakim olmayı öğreneceksiniz.

15, “HER DOĞUM GÜNÜMDE YENİDEN DOĞUYORUM” Ritüeliyle
yıllar geçtikçe daha da gençleşmenin özel yöntemlerine sahip oluyorsunuz.

16.”8 SANİYEDE SEVGİNİ İLET” tekniğiyle – insan için en gerekli olan sevgi iletişimini elde edeceksiniz.

17. Gözlerin keskin ve net görmesi ile ilgili yoğun çalışmalar devam edecek.

Yukarıda dile getirilenlerin dışında sekiz gün boyunca seminer amacına uygun etkili uygulamalar sizlere destek olacaktır.

Sekiz günlük seminer esnasında halden hale girerek, daha da güçlü, enerjik, olumlu, mutlu olmanın kolay, basit, fakat çok etkili yöntemlerini öğreneceksiniz.

Böylelikle “YENİ SİZİ” Yeniden Doğuracaksınız.

Seminer esnasında yaşayacağınız özel deneyimler, size dünyayı, kendinizi yeniden doğurmayı ve öğrendiklerinizi uygulayabilme becerisini kazandırıyor.
Yaşamınızda ulaşmak istediğiniz hedeflere giden yol, hocalarla gerçek bir işbirliği, karşılıklı paylaşım içinde planlanıp yürütülüyor.

Not: Sadece 1.seviye ‘Derdim Bana Derman İmiş’ seminerini alanlar katılabiliyor.
Süresi: 8 gün 3’er saat
Bilgi ve kayıt: 0216 550 50 08 – 0533 812 50 36

Kategoriler: Etiketler: , ,

Açıklama

Bykama 2. Seviye Semineri ‘Dermanım ile Yeniden Doğuyorum’

1.Seviye “Derdim Bana Derman İmiş” semineri kendinizi tanımayı, vücudunuzla sevgi içinde yaşamayı, fiziksel ve psikolojik sorunları çözebilmeyi, yaşamın aslında anne ve babadan başlandığını, hayatınızın değerlerini bilmeyi, her şeyin kendi elinizde olduğunu göz önünüze koydu.

2.SEVİYE “DERMANIM İLE YENİDEN DOĞUYORUM” semineri size:

doğayla uyum sağlamayı, gerçek değerinizi bilmeyi, yaşamın tadını çıkarmayı, önceden yaşamınıza gelecek şeylere şükran duymayı, her doğum gününüzün yeniden yaşamanın şansı olduğunu anlamanızı, sağlığın anahtarını kendinizde bulundurmayı, toplum içinde ve insanlarla güzel ve etkin iletişim kurabilmeyi, 7 kuşağımızın yardımını, desteğini ve gücünü almayı, beynimizin sağ ve sol loblarının uyum içinde çalışmasını sağlamayı, 6.hissi yaşamınızda kullanmayı, korku ve stresle başa çıkmayı kazandıracaktır.

Seminerin temelini Kadim Orta Asya, Japon ve Tibet meditasyonları, egzersizleri, ritüelleri, fiziksel pratikleri, nefes teknikleri vs oluşturmaktadır. Tüm çalışmalar müzik eşliğinde yapılmaktadır.

Seminerde:

 • Karanlıkta yürüyüş ritüeli
 • Kaynar su yöntemi
 • İsteyene verilir kas jimnastiği
 • Ölmeden önce ölmek ritüeli
 • Korkuyu, stresi yenmeyi öğren – Vücudunu boşluğa bırak tekniği
 • Bedenin mıknatısı egzersizi
 • Zaman egzersizi – Yaşamın değerini bil
 • Beyninizi şaşırtın teknikleri
 • 7 yıllık dönemleri iyi kullan
 • Her doğum gününde Yeniden Doğuyorsun yöntemi
 • 7 kuşağın meridiyenleri
 • hissini uyandır ve kullanmayı öğren teknikleri
 • Şimdi ve burada ol çalışmaları
 • Aynı anda beş işlevi yapan 8’ler jimnastiği
 • 8 saniyede sevgini ilet tekniği
 • Sahne senin egzersizi
 • Soyumun geçidi ritüeli
 • Vs

uygulanmaktadır.

Seminer esnasında yaşayacağınız özel deneyimler, size dünyayı, kendinizi yeniden doğurmayı ve öğrendiklerinizi uygulayabilme becerisini kazandırıyor.

Yaşamınızda ulaşmak istediğiniz hedeflere giden yol, seminer rehberleri ile gerçek bir işbirliği, karşılıklı paylaşım içinde planlanıp yürütülüyor.

Ve bu seminerde öğrenecekleriniz kendinize olan yolculuğun ışığı olacaktır. 

BYKAMA GELİŞİM MERKEZİ

Bykama 2. Seviye Semineri ‘Dermanım ile Yeniden Doğuyorum’ için 88 değerlendirme

 1. Basak

  Harika bir seminerdi, kendimle ilgili pek çok yeni şey keşfetmenin yanında, hayatı kolaylaştıran ipuçları edindim . Çok teşekkür ederim ☺️

 2. Semra Yıldırım

  Harika bir seminerdi. Bilmediğim bir çok teknik öğrendim. Yaşam yolumda değerli öğretmenlerimin bana kattığı güzellikler için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyi ki varsınız.🙏🏾💖

 3. Emine Çelik

  Sevgili hocalarım, var olan bilgilerimi hatırlatarak bedenimin her bir hücresinin : tekrar her an her yerde kullanabileceğim şekilde sunmanıza minnettarım.
  Kendimi yeniden keşfetmek ve nasıl değiştireceğim bilmek çok güzeldi. Eğitim ve gezilerde görüşmek dileğiyle sevgiler.

 4. Pervin

  Hayata yepyeni bir bakış açısı ile ilgili kadim bilgilerle ve şaşırtıcı deneyimlerle dolu bir 8 gün geçirdim, benim ve tüm yol arkadaşlarımın yolculuğunda yeni ufuklar açmasına niyet ettim, çok teşekkürler.

 5. Cavidan Parladı

  Hocaların enerjisine hayran kalmamak mümkün değil
  Ritüellerin sürekli alışkanlık hali e getirilip yapılması insanı zihinsel ruhsal bedensel olarak çok daha etkin hala getiriyor,çok keyif aldım herkese tavsiye ederim,en yakın arkadaşları olan kendilerine bir jest yapmak için hiç düşünmeyin

 6. Lale Seren

  Yine çok mükemmel bir seminerdi.Daha öncede katıldığım bu seminere katılmak bana çok özellik kattı.Herşey için çok teşekkür ederim.Sizinle her yere her seminere varım.İyi ki varız.

 7. Ergül Keskin

  Uzun zamandır bekliyordum .Nihayet katılabildim .10 Yıl önce katıldığımda ki heyecanı bana bir kez daha yaşattığınız için hocalarıma sonsuz teşekkür ederim .Hayatımın akışını değiştiren bu Seminer de kendimi keşfetme fırsatı yakaladım .Bir çok değişik yönümü keşfettim .çok keyifli bir Seminer .Herkese şiddetle tavsiye ediyorum

 8. Özlem

  Severek ve eğlenerek geçen 8 günün sonunda bedenimde ve ruhumda değişiklikler olduğunu gördüm. Ailemi affettim. Kendimi affettim ve yeniledim. Hayatımdaki bir çok güzelliğin farkına vardım. Korkularımla yüzleştim. Kabuljan hoca ve Mahram hocaya yaşattıkları deneyimler için minnettarım.

 9. Ebru Saglam

  Bu 2.seviye semineri ile çok farklı deneyimler yaşadım, insanın kendisiyle ilgili daha önce anlayamadığı ya da bazı olayların neden olduğu ile ilgili farkındalılar yaşıyorsunuz.Kadim öğreti egzersizleri meditasyonları ile daha önce çözüm bulamadığınız sorunlara yaklaşımını değişecek. Mutlaka yaşanması gerekiyor, çok ama çok teşekkür ediyorum hocalarımıza, bütün içtenlikleri ile yanımızda oldukları için…

 10. Canan Avcı

  Merhaba ben Canan bu seminer ile hamurun yeniden yoğruldu.Hem fiziksel hemde ruhsal egzersizler benim özüme yolculuğumda ışık oldu.Çok teşekkür ediyorum.

 11. Mine

  2.seviyede gerçekten insanın farkındalığı gelişiyor.Görmenin duymanın konuşabilmenin ne kadar önemli olduğunu,bunları yapabildiğimiz için şanslı olduğumuzu idrak ediyoruz
  Ailemizin atalarımızın ve kendimizin önemini kavrıyoruz Katıldığım için çok mutluyum Hocalarıma çok teşekkür ediyorum

 12. Ayşegül Esmer

  2008’de ilk kez sizlerle tanıştığımda 1. seviyenin bana kattıkları dolayısıyla akabinde 2. seviye seminere katılmak istemiştim ama kısmet 13 sene sonra bu dönemeymiş. Bu kez de aynı heyecan ve inançla başladığım seminerin 3. gününde koyduğum ilk hedefe ulaştım, ama harika bir grupla aldım semineri, arkadaşlarımla oluşturduğumuz sinerjinin neticeye ulaşmada büyük katkısı olduğuna inanıyorum. Kabuljan Hocam derslerden birinde “Emekli olmak yok! Kendiniz hep diri tutacaksınız!” dediğinde iş sonrası planladığım emeklilik hayatıma bakışım değişti. Atalarımıza sesleniş ve gelecekten bugüne mektup egzersizleri fakındalığımı artırdı ve kendme olan inancımı pekiştirdi. Mahram Hocamızın ses tonu hep beni etkilemiştir. Son gün yaptığımız “Yeniden Doğuş” meditasyonunda, resmen toprağı delerek çıkan bir kardelen çiçeği gibi filizlenerek büyüdüğümü hissettim. Benim için çok hoş ve geiştirici bir deneyim oldu.

 13. Özlem Adanır

  Harika bir tecrübeydi, derdimizin dermanımız olduğunu öğrendikten sonra, derdimizle yeniden nasıl doğarız daha güzel anlatılamazdı. Eşsiz rehberliğiniz için gönül dolusu şükranlarımı arzederim. Her anı apayrı keşiflerle dolu idi. Çok çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla…

 14. EsmaAskin

  Muhtesem bir seminerdi.Kendimi cok daha iyi anladigimi ve de cok daha saglikli ve guclu olabilecegimin bilinciyle degerli hocalarima derindeeen saygi ve sevgimi sunuyorum.Gercekten hayatimin enn buyuk hediyesini aldim.ifade edemedigimin acziyetiyle cok ana cok tesekkurler.

 15. Beyhan

  Kelimenin tam anlamıyla yeniden doğdum. Kendi keşif yolculuğumu yapabildiğim, varolmamın anlamını keşfedebildiğim, hedeflerime ulaşabilme yollarını öğrenip uygulayabildiğim, 7 kuşak atalarımından nasıl destek almam gerektiğini ve sonunda gelen işaretleri gözlemleyebildiğim, büyüleyici bir seminerdi.
  Sonsuz teşekkürler kıymetli hocalarım..

 16. Gülcan Akmaz

  Merhaba,
  Kendimi bulma yolculugumda bana çok güzel katkıları olan bir seminerdi. Çok teşekkür ederim ruhunuza. Herkese tavsiye ediyorum.

 17. Akın Akman

  2. Seviye seminerlerini bugün bitiriyorum. Şimdiye kadar gördüklerimden farklı şeyler görmemi sağladı. Hayatı daha iyi anlamamı sağladı. Hocalarıma çok teşekkür ediyorum.
  Ufkunu genişletmek bişeylere anlam verebilmek her geçen gün daha da kolaylaşıyor.
  Çok sağolun

 18. Esra Kuloğulları

  O kadar güzeldi ki, güzel ki. Yeniden doğup, kendinin gücünü hissedebilmek. Bir de bu gücü olması gereken yerlerde kullanmak.
  Meğersem ne muhteşemmişiz şükürler olsun

  Sezgilerimize doğru yollarla ulaşmanın mutluluğu…

  Sevgili Hocalarım iyi ki varsınız. Tüm emekleriniz için yürekten minnettarım.

  Dilerim bu güzellikler herkese ulaşır.

 19. Zuhal Tanrıverdi

  Sevgili Mahram ve Kabuljan hocalarımla 1.seviyede başladığım yolculuğumu 2.seviye ile tamamladım. Bir adım daha kendime, yaradana ve evrene yaklaştım. Hep’likten Hiç’liğe, Hiç’likten Hep’liğe gidiş yolunu deneyimledim. Hepimiz biriz ve dünya benim ailem. Teşekkür ediyorum 🙏🏻🌹💕

 20. Burçin Ç

  Çok güzel bi 8 gün geçirdim, çok güzel şeyler öğrendik en önemlisi uygulamayı öğrendik, canım hocalarım ve grup arkadaşlarım herşey çok güzeldi.Mutlaka deneyimlenmesi gereken çok özel çalışmalar var.İyiki katılmışim dediğim tek seminer.

 21. Selma Çavuşoğlu

  Duygularımız, bedenimiz, davranışlarımız ve daha birçok alan ile ilgili hem içsel hem de sosyal bir yolculuk. Keyifli bir eğitim oldu.
  Bu seminerde en çok korkularımla yüzleşmek ve onlara rağmen ilerlemeyi seçmek bana mutluluk verdi.
  Başta Kabuljan ve Mahram Hocalarıma, seminer arkadaşlarıma, emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
  Hepinizi seviyorum. Dünya benim ailem :))

 22. Reyhan Erdoğan

  Yepyeni harika bilgiler dolu bir seminerdi.
  Yaşarken hayat içinde neşe ile var olmak adına tüm bilgileri zevkle kattıyorum yaşamıma
  Çok teşekkür ederim

 23. Ezgi

  Eğitimin bu seviyesi çok etkileyici, değişim, dönüşüm isteyenler için özellikle tavsiye ediyorum. Çok enteresan bilgiler ve pratikler var; sadece iç dünyanıza değil hem sağlığınıza hem de maddi hayatınıza yönelik. Çok destekleyici bir ortamda 8 gün geçirmek de ayrıca güzel…
  Hocalarımıza çooook teşekkürler🙏

 24. Özlem

  Bu eğitimle, hayata bakış açım bütünsel olarak değişti, daha sevgi dolu ve anlayışlı olmamı sağladı. Bir yandan kendimi daha dingin hissederken, diğer taraftan yaşam enerjim yükseldi. Katkılarınız için çok teşekkürler kıymetli hocalarım ….

 25. Dilek cankıran

  By KAMA ailesi farkındalığınıza farkındalık katar anlatmak değil yaşamak lazım dünya görüşünüzü değiştiğini katıldıktan sonra anlarsınız haydi şimdi sizde terttüd etmeden katılın sonra üzülürsünüz hocalarimada çok teşekkürler harika zamanlar yaşattılar bizlere daima mutlu olun gülümsemeyi bize hissederek öğrettiniz.

 26. Ilknur Acarer

  ByKama 2.seviye seminerine katildim. GUP Arjadaslari ve Hocalarim cok iyiydi.Cok duygu dolu ve enerjik bir 8 gun gecirdik.Eski kadim bilgileri yeni ogrendik.Ilgincti.Tesekkurler,hayatimda kullanacagim,hatta kullanmaya basladim bile ogrendigim bilgileri .Cok tesekkurler Kabuljan ve Mahram Hocalarim,sevgiler

 27. Havva Unay

  Evvela kendimin değerini fark ettiğim bir eğitim oldu .bununla birlikte bedenimizin asıl evimiz olduğunu ,kendi gücümüzün farkına vardıran ve kendi kendimizin yara bandı olabileceğini ,ve kendi elini tutmanın ne kadar kıymetli olduğunu bir kez daha bu eğitimde bize fark ettiirdiğiniz için size sonsuz teşekkür ediyorum ,Kabuljan ve Mahram hocam ..
  Yolumu aydınlattığınız için var olun ..
  Bu yola birlikte çıktığımız arkadaşlarıma da sonsuz teşekkür ediyorum .
  Dünya benim kardeşim

 28. Ayfer meşe

  Baykama ile 2.seviye çok güzel di . Hocalarımız bizimle çok ilgilendi. Her öğretiyi yaşayarak öğrendim. Empati kurduk. Basit bir örnek versem Ben hocama soru sormak İçin içimden geçirdiğim.konuyu hocam sormadan anlattı bana. 8 günlük süreçte hayatımızda olacak öğretileri öğrendik. Çok teşekkür ediyorum.hocalarım ve kurs arkadaşlarım hepinizi çok seviyorum

 29. Nilüfer Şevik

  Minik detayların ardında büyük hazinelerin gizli olduğu hem kendime , hem geçmişe , hem geleceğime varan çok keyifli bir yolculuk yaşadım.
  Değerli Kabuljan Hocam ve Mahram Hocam ve arkadaşlarım
  Sevgilerimle

  Dünya benim kardeşim

 30. Öznur Tekeli Ülkü

  1.seviyenin olmazsa olmazıymış 2.seviye..İyiki katılmışım. Başka bir insan oldum

 31. Ali

  Egitimi mükemmel buldum,bol bol pratik uygulamali bir egitim.Hocalarima sonsuz tesekkürler.Sevgi ve saygilarimla.

 32. Ayşe Nur

  Harika bir seminerdi.. Bedenimizin gücünü keşfetmek için muhteşem bir yolculuğa çıktık. Kendinize karşı ve hayata karşı farkındalığınız artıyor. Hocalarımıza sonsuz teşekkürler.

 33. Gülümser

  Harika bir eğitimdi. Dünya benim ailem oldu. Çok teşekkürler…

 34. Deniz

  Gerçekten çok güzel bir eğitimdi. Harika bir tecrübeydi.
  Daha iyi bir deneyim için mutlaka hocaların verdiği ödevleri yapmalısınız.

 35. Melek Genç

  Sevgili Laternalarım,
  Yine, yeniden harika bir seminer geçirdik. Ne kadar anlatsam az olur.
  Işığınız hiç sönmesin sonsuz teşekkürler….

 36. Uğur Güçlü

  Hocalarıma çok teşekkür ediyorum

 37. İclal Lale AKKUZU

  Sıra dışı bir deneyimdi Eğitimler yüz yüze olursa daha etkileyici oluacağını düşünüyorum

 38. MEHMET ARISLI

  1. seviyedeki bilgileri 2. seviye ile pekiştirdim. İçinde bulunduğum topluma daha olumlu bakmaya başladım. İnsanları ve kendimi seviyorum. Emeklerinize sağlık, iyi ki varsınız…

 39. Nihan Orcan

  2. Seviye yine harikaydı. Yaptığımız ritüeller öyle etkili ve esenlik verici ki; bizzat deneyimlenmesini tavsiye ederim. İçinizdeki şifacı ile tanışıyorsunuz ! Hocalarıma çok ama çok teşekkür ederim. Kalpten !

 40. İnci

  Harika bir deneyim herkese tavsiye ederim. Eğitimcilerimiz inanılmaz samimi ve keyifle çalışmalara rehberlik yapıyorlar. Hayatım yepyeni bir yere evriliyir. Teşekkürler bykama

 41. İbrahim

  Sevgili Mahram ve Kamuljan hocam sizlerle yollarımızın kesişmesi büyük bir şsnsvefırsat olarak değerlendiriyorum. 1. Seviyeden sonra 2. Seviye ye dahil olmak çok büyük bir değişim ve dönüşümün başlangıcını sağlamakta. Her seminerimize katılmayı iple çrkiuor olacağım ..Çok değerli billgilet elde ettim Her şey için teşekkür ediyorum.

 42. Rita Bağ

  Çok keyif alarak katıldığım, ertesi günkü dersi sabırsızlıkla beklediğim 2. Seviye eğitimlerin kesinlikle farkındalık yarattığını düşünüyorum. Hocaların bilgi , ilgi ve alakası çok samimi. Tanıştığımıza çok memnun oldum. Yeni eğitimlerde görüşmek üzere. Altınım 😉😘😘

 43. Dilek Ç.

  1. seviyede başladığım kendi içime yolculuk macerası 2. seviye eğitimle daha da ileri seviyeye geçti. Hedeflerime ulaşmaya bir adım daha yaklaştım. Kabuljan ve Mahram hoca ile… İkisi de işlerini büyük özveri ile yapıyorlar. İkisini de tanıdığıma çok mutluyum. Bana farklı bir dünyanın kapılarını açtılar. Her ikisine de minnettarım. Bir sonr aki seminerde görüşmek üzere…

 44. Füsun Altay

  Bykama, çok kıymetli hocalarım, instagramda önüme kendiliğinden çıkmanız benim için bir lütuf ve Evrenin yardımıymış. Samiyetiniz, şevkatiniz, tecrübeleriniz, kadim bilgileriniz bizi tatlı bir silkelemeyle kendimize getirip bizi tazrlediniz ve ömür boyu kullanacağımız bi çuval ensturuman verfiniz adeta. Sizi çok seviyorum. Saygı ve sevgilerimle. Ömrünüz sağlıklı ve uxun olsun. 🙏💙

 45. Çiğdem

  Cok fazla ödev var. Eger calisan ve meşgul bir kisi iseniz,, ödevleri yapmak zaman ve emek gerektiriyor. 8 gün icine de sığdırılmaya calisilan bir program. Belki 10 gün olsaydi daha rahat olabilirdi Meditation lari yeniden yapma imkani yok. Sadece bir kere canli yapabiliyorsunuz,

 46. Semiha özpak

  Baykama eğitimleri anlatılmaz yaşanır.
  Tüm çalışmalar birer öğretidir
  Allah razı olsun
  Hocalarımızdan sevğiyle, aşkla çalışmalarımızı yaptırdılar
  Grubumuzla birlikte sevğiyle, aşkla çalışmalarımızı yaptıtık
  Güldük, ağladık, hayretler içerisinde kaldık
  Konu gölük kullanma ise
  Gözlük numarasını 0 ‘a getirebiliyoruz
  Hocalarımızın tüm emekleri için sonsuz teşekkür ediyorum

 47. Işıl KARAOSMANOğLU

  Derdim dermanımmış ve
  Dermanım ile yeniden doğuyorum semineriyle süper bir seminer geçirdim.Bütün kadim bilgilerin sentezlenerek kısa yoldan sonuca ulaştırılması benim için gerçekten çok önemliydi.Paylaşıln bilgiler ve bana katkı sağlayan göz sğlığım için teşekkür ederim 😊

 48. Esra Başoğul

  Duyu organlarım daha duyarlı hale geldi.Ödevlerimin hepsi bende farklı açılımlar sağladı,hocalarıma çok teşekkür ederim.Sınıfımız da harikaydı.

 49. Esra

  Hiç bitmesin istediğim bir sekiz gün daha, keşke hergün 10 dakika da olsa devam edebilsek tüm grup ☺️ bir gün beraber yolculuk yapabilmek de nasip olur inşallah 🌸

 50. Fazilet Daysal

  Tüm katkılar için sonsuz teşekkür ediyorum. İşte bu dediğim çalışmalarla dolu dolu bir program oldu. Sevgiyi yaşıyorum, yaşa.

 51. Nevin Ademoglu

  Çok degerli bir kurum harika ögretiler var herkesin almasını tavsiye ederim

 52. Gülizar Deyneli

  Çok güzel bir seminerdi hocalarıma çok teşekkür ediyorum yeni bir semnerde görüşmek dileğiyle

 53. Nazife Aşkın

  Uzun yıllardır bir çok eğitime katıldım. Beni bu kadar çok etkileyen duygulandıran ve kendime yaklaştıran bir eğitim daha yaşamadım. Hocalarım harikasınız . Sizlerden geçen enerji ayrıca çok kıymetli iyiki sizi tanımışım iyi ki hayatıma dokundunuz .

 54. Figen Akbaş

  Hocalarımla tanışmam hayatımda bir dönüm noktası yarattı sanki. Hayatım renklendi. Başarabilirim diyorum artık🌷🌿

 55. Lale Kılıç

  Bol uygulamalı harika bir eğitim 👍 Kendimizi tanımak, farkındaliğımızı arttırmak ve değişim dönüşüm için çok farklı deneyimler yaşadık. Herşey için çok teşekkürler. “Neden Olmasın” diyorum bir sonraki eğitimde görüşmek üzere 🌷

 56. Berna Yörük

  Göz sağlığıma kavuşma umuduyla çıktığım bu yolculukta göz sağlığıma kavuşmanın yanı sıra hedef belirleme hedefime ulaşma özüme yolculuk ve daha yazamadığım bir çok konuda tomurcuklanmama vesile olduğunuz için çok teşekkür ederim 🤍

 57. Gülizar Deyneli

  Çok güzel bir seminerdi

 58. Hatice Sayar

  sürprüzlerle dolu bir eğitim oldu…. Her zaman uygulanabilir egzersizler verildi…zevkli…düşündürücü ve neticesi hemen fark edilen yaşanan bir çok şey öğrendik….çok teşekkürler…

 59. İnci yıldırhan

  Hayatıma vizyon katan değerli hocalarımla harika bir yolculuk.
  Herkese tavsiye ediyorum. 2. Kez aldım ve her biri bambaşka güzellikler getirdi hayatıma. Mahram ve Kabuljan hocaları herkesin tanımasını istetim

 60. Funda Aksüt Özbaş

  Kendimde daha önce hiç farketmediğim düğümleri farkettim ve o düğümler bir bir çözüldü. Teşekkürler Bykama. İyi ki yolumuz kesişti

 61. Bülent

  Harika bir eğitimdi. İnsanın farkındalığını artıran ve yaşam kalitesini yükselten bir eğitimdi. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

 62. İlkay Oktay

  Hayatıma huzur ve bereket katan bir seminer oldu
  Tecrübeler enteresan ve büyük katkı sağladı

 63. Sevil

  Kalbbe dokunup krndnme buluşan oldum💞

 64. Mefaret Arslan

  Harika bir eğitimdi.Hocalarımın tüm eğitimlerine katılmaya niyet ediyorum.

 65. Gaye omuroğlu

  Herşeyiçin müteşekkirim. Sizler gibi özlü özel insanlar tanıdığım ve hayatıma girdiğiniz için çok müteşekkirim. Bundan sonra bu yolculukta hep birlikte yol almayı umuyorum. Sayenizde çok güzel insanlarla da yoldaşlık yapma fırsatı bulduk. Sevgi dolu bir dünyada tğm dunya ile bir ve bütün olmak umuduyla

 66. Gaye omuroğlu

  Sizler gibi özlü özel insanlar tanıdığım ve hayatıma girdiğiniz için çok müteşekkirim. Bundan sonra bu yolculukta hep birlikte yol almayı umuyorum. Sayenizde çok güzel insanlarla da yoldaşlık yapma fırsatı bulduk. Sevgi dolu bir dünyada tğm dunya ile bir ve bütün olmak umuduyla

 67. Nevin Erhal

  Bu eğitimlere, iyiki katılmışım ,Hayatın ta kendisi içinde olduğunuz bu ögretilerde, bütune şifa veriliyor teşekkürler 🙏

 68. Tugba

  Gözlerim ve görmeyi iyilestirme olarak başladığım bu seminer beni yolculuğumda bambaşka bir noktaya getirdi. Bir yolculukta oldugunuza inanıyor ve başka bakış açıları kazanmak istiyorsanız, sevgili Hocalarımızın tecrübelerinden faydalanın derim. Disiplinli duruslarinın ardinda sicak bir tecrübeye sahit oluyorsunuz.

 69. F. Figen AR

  Hocalarımla 13 yıl sonra birlikte olmak çok güzel ve çok değerliydi. Hedeflerimizden soyumuzun bize destekleri, organlarının sağlığından gözlüklermizi atmaya kadar harika 8 gün yaşadık. 2 numara gözlüklerim olmadan telefonda işlem yapmak bir harika. Teşekkürler hocalarım. Sonraki eğitimleri sabırsızlıkla bekliyorum

 70. Çeşminaz Uygun

  Yaşarken farketmediğim bir cok seyi farkettim.Hocalarıma çok teşekkür ederim.

 71. Canan Aksüt

  Dolu dolu geçen kalbe dokunan 8 gün
  geçirdik.Bana çok iyi geldi.Hocalarima ve arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.Diger eğitimler için sabirsizlaniyorum

 72. Besire Zoraki

  Çok değerli hocalarımdan kendileri gibi değerli bilgiler öğrendim. Çok etkili meditasyonlar yaptık. Kendimizi tanıdık. Çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız

 73. Gülen Raban

  Not alkak için zaman vermenizi ibterim.
  Ayrıca sizin sessiz olduğunuz çalışmalarda lütfen tüm sesleri kahatınız. O sırada bir katılımcının sesi açık olunca sizi ekranda göremediğimiz için sizi takip edemiyoruz.
  Teşekkür ederim.

 74. Doğa Su Dilek

  Sevgili Aile Sevgili Yuva Kendimi içimde tekrar buldum, kendime kavuştum.
  Bir Aile olmak hissi ve sevilmek hissi mutluluk veriyor. Daim olsun.
  Çok Teşekkür ediyorum.
  İyi ki Varsınız Minnettarım.
  Ev ödevleri görsel dahil olsun isterim. Birde her egzersizleri
  puntolu adlandırmak iyi olur. Akılda kalışı için hem görsel ve egzersiz
  adları puntolarla olsun.

 75. Arzu Demet Sava

  Çok güzel bir seminer oldu sizden çok çok güzel bilgiler aldım kazancım çok benim için değerlisiniz Allah razı olsun sağlıklı huzurlu nice eğitimlere bitmedi öğrenmeye devam sizi seviyorum ❤️😘❤️😘

 76. Hayriye Eker

  Ikinci seviye :cok keyifli,bir okadarda guzeldi,degerli hocalarimizdan cok kiymetli, özel bilgiler aldik.Kisinin bedenine ,ruhuna,zihnine kisacasi butunune yaptigi en buyuk yatirim…Hocalarima cok tesekkur wdiyorum,gorusmek dilegiyle.. sevgiler…

 77. Deniz H

  Herkese tavsiye ediyorum, cok etkileyici bir egitimdi. Goz teknikleri cok ise yaradi. Cok tesekkurler

 78. hülya m.

  8 günlük güzel bir eğitimdi. 2.seviyeyi keyifle geçirdik. hocalarımıza çok teşekkür ederim. önümüzdeki bir- üç-beş yıl için planlarımı yaptım, hedeflerime tam gaz ilerlemeye devam edeceğim.

 79. Hülya Sevgi Baybora (doğrulanmış kullanıcı)

  Çok güzeldi. Farkındalıklarım arttı. Çok teşekkürler

 80. hülya m.

  8 günlük güzel bir eğitimdi. 2.seviyeyi keyifle geçirdik. hocalarımıza çok teşekkür ederim. önümüzdeki bir- üç-beş yıl için planlarımı yaptım, hedeflerime tam gaz ilerlemeye devam edeceğim. hayatıma kattıklarınız için teşekkğrler.

 81. Fatoş

  Harika bir seminerdi gerçekten yeniden doğdum.tekrarına tekrar katılmaya niyet ettim.pekistirmek istiyorum. Çok çok güzel 8gun geçiyor. Her şey için Altın Hocalarıma teşekkür ederim

 82. Fatoş

  Harika bir seminerdi gerçekten yeniden doğdum.tekrarına tekrar katılmaya niyet ettim.pekistirmek istiyorum. Çok çok güzel 8gun geçiyor. Her şey için Altın Hocalarıma teşekkür ederimsizleri seviyorum

 83. Fatoş Damat

  Harika bir seminerdi gerçekten yeniden doğdum.tekrarına tekrar katılmaya niyet ettim.pekistirmek istiyorum. Çok çok güzel 8gun geçiyor. Her şey için Altın Hocalarıma teşekkür ederimsizleri seviyorum

 84. Nihan Özdalyan

  Hepinizin katılımcı olduğu, çok yogun, aktif, kadim bilgilerin günümüze uyanladığı, insanı esas alan çok güzel bir seminerdi. Hocalarımızın desteği, donanımı yüreklendirdi bizleri. Emeklerine sağlık. Farkındalığımızı artıran muhteşem bir eğitim programı. Teşekkür ederim.

 85. Fatoş

  Harika bir seminerdi gerçekten yeniden doğdum.tekrarına tekrar katılmaya niyet ettim. Çok çok güzel 8gun geçiyor. Her şey için Altın Hocalarıma teşekkür ederimsizleri seviyorum

 86. Şehriban Çürük

  1.seviye seminerden sonra 2.seviye Dermanimla doğuyorum seminerini aldim.Iyi ki de almişım.Hocalarimiz o kadar içten ve samimi ki dersler bitmesin istiyorsunuz.Ve içerikler o kadar dolu ki zaman nasil geçiyor anlamiyorsunuz.Herkese tavsiye ediyorum.

 87. Hakan Eren

  Sıcacık bir aile ile birlikte, adeta kader birliği yaparcasına, içinizde var olan sırları, ve gücü keşfedebileceğiniz ve bu kaynağı kullanarak dünyaya bakışınızı değiştirebileceğiniz, binlerce yıllık kadim öğretilerin bilgeliğini taşıyan iki harika usta rehberliğinde adeta yeniden doğmuş gibi canlanacağınız, duygu yüklü harika, inanılmaz bir yolculuk….

 88. Nilüfer Dağdeviren

  By Kama Seminerlerinin kalbi diyebilirim “ Dermanımla Doğuyorum “semineri. Dolu dolu geçen , halden hale girdiğiniz bir keşif yolculuğu. Bedensel ve ruhsal şifalanmanın en güzel hali. Teşekkürler emeği geçen herkese.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başlık

Go to Top