Bykama Yurt Dışı Gezi-Seminerleri kapsamında dünyanın güç alanı olan yerlere gider eşşiz egzersizler ve  deneyimler yaşarız.

Bykama Yurt Dışı Gezi-Seminerleri kapsamında nerelere gidiliyoruz?

DOĞAN GÜNEŞİN ÜLKESİ JAPONYA‘DA “YAŞAM VE ONUR YOLU” GEZİ-SEMİNERİ!

Dünyanın ’tek ve benzersiz’ ülkesi Japonya’ya Gezi – Seminerler düzenliyoruz.
Her bir Japon vatandaşının gururla ‘Ben Güneşin ilk doğduğu ülkede yaşıyorum’ dediği Güneşin doğuşunu, FUJİ YAMA Dağının sadeliğini ve görkemini seyrediyoruz.

20 milyonluk Tokyo’da dünyanın en gelişmiş teknolojisiyle yüzleşip, Bin yıllık başkent Kyoto’da Japon kültürünün ve tarihinin bozulmadan nasıl canlı kaldığını yaşayarak görüyoruz.

Japonların 5S (Saygı/Sevgi, Sistem, Sadakat, Sabır, Sükunet) ile örülmüş kültürünü günlük yaşantılarında hayranlıkla fark ediyoruz.
Hiç sınav yapılmayan Japon ilk öğretimiyle yetişen her yaştaki Japon’un yaşam sınavını nasıl da başarıyla verdiklerine şahit oluyoruz.

BYKAMA sisteminin temel unsurlarından biri olan Japon kadim öğretilerini günlük yaşamın içinde keşfediyoruz. Güç alanlarında yapılacak seminerlerle de içimize sindiriyoruz.
Aynı frekans, farkındalık, anlayış, hoşgörü içinde olan insanlarla birlikte bu gezi-seminerine katılmak ister miydiniz?

KÖKLERİMİZE YOLCULUK – ORTA ASYA GEZİ-SEMİNERİ

Doğada nasıl ki bir ağaç köklerinden besleniyorsa, enerjisini ve besinini kökleri aracılığıyla alıyorsa biz de yedi kuşağımızdan enerji ve güç alıyoruz.

Bu aşamada sakinlik ve denge ile kuşatılacak olan benliğimiz, bizi biz yapan önceliklerimizi bize hatırlatacak, kendi kişisel hedeflerimize nasıl ulaşacağımız hakkında bize yol gösterecek. Ve bizler ruhumuzda ve ilişkilerimizde yer alan hassaslıkları ve bunların oluşturduğu dengeyi, uyumla desteklemeyi öğreneceğiz.

Hepimizde kaynağı insan soyundan gelen bir güç vardır ve bu güç bize soyumuz tarafından doğuştan verilmiştir.

Kendi ayak seslerimizden başka evrendeki her tınıyı rahatça hissedebiliyor, gözlerimizi kamaştıran her ışığın altındaki gölgenin farkına varabiliyor hale gelebilmek…

Yedi günlük gezi-seminer değişik güç alanlarıdoğa güzelliklerigeziler, günlük seminer ve atölye çalışmalarından oluşuyor. Orta Asya’nın toprağına basıp havasını soluyacak, yemeklerini yiyip sularını içeceğiz.
Türkülerini dinleyip danslarıyla coşacağız. Sıcağını, rüzgarını tenimizde hissedeceğiz ta ki sınırlarımızı aşıp geçmişimizle geleceğimizi an‘da buluşturana dek…

TİBET “AHENK ve UYUMUN DORUĞU” GEZİ-SEMİNERİ: RUHSAL GÜCÜNÜZÜN ZİRVESİNE ULAŞIN.

Bedeniniz ve ruhunuz Dünyanın çatısına çıkmaya hazır mı?. Tibet Gezi semineri toplamda 14 gün sürmektedir. Himalayalar’ın görkemi ve Tibet’in büyüsü eşliğinde geçirilen bu gezi-semineri insanın kendi doğal iç dengesini bulmasına ve doğayla nasıl bir ahenk içinde var olabileceğini kavramasına yardımcı olmaktadır.

Yazar : admin

Bykama’dan faydalı bilgiler almak istiyorum.

SEMİNER TARİHLERİNDEN HABERİM OLSUN

One Comment

  1. Gülten mülhim 10 Ekim 2022 at 14:02

    Türkçe olmadığı için anlamadım

Leave A Comment