Bykama Yurt İçi Gezi-Seminerleri kapsamında Türkiye’nin güç alanlarını ziyaret ederek eşşiz deneyimler yaşıyoruz.

Bykama Yurt İçi Gezi-Seminerleri nerelerde oluyor?

KAZ DAĞLARI’NDA “DOĞAYLA BÜTÜNLEŞİYORUM” GEZİ-SEMİNERİ

Kaz Dağları oksijeni, şelaleleri, akarsuları, kadim ağaçları ve mitolojik efsaneleriyle, ünlü tepeleriyle Anadolu’muzun, Dünyanın sayılı güç alanlarından biri.

Kaz Dağları AKALEOS KAMPINDA 4 günlük ‘KAZ DAĞLARI’NDA DOĞAYLA BÜTÜNLEŞİYORUM’ adlı gezi-seminerimiz yapılıyor.
Bu gezi-seminerde Su, Hava, Ateş ve Toprakla yapılan meditasyon, ritüel ve egzersizlerle bedenimizin Doğayla iletişiminin bilincine varıyoruz. Doğanın bir parçası olduğumuzu hissediyoruz.

İlk gün su yürüyüşü ve su meditasyonu ile arınıyoruz. İkinci gün Kaz Dağları Milli Parkını rehber eşliğinde geziyoruz. Sarıkız tepesini ziyaret ediyoruz. Üçüncü gün Tahtakuşlar köyü ve Etnografya Galerisini gezerken doğaya dönmenin aslımıza dönmek olduğunu keşfediyoruz. Zeus Altarı mitolojisini şimdiye taşıyarak doğayla iletişim bilincini günlük yaşantımızda kullanma becerisini kazanmayı öğreniyoruz.

NEVŞEHİR GEZİ SEMNERİ

Gökyüzünde Güneşle Buluşup, Yeraltı Şehrine İndikten Sonra Yeryüzünü Yeniden Keşfediyoruz.

Göreme’de şafak vakti balonla 3000 metrede güneşle merhabalaşıp, Özkonak yeraltı şehrini ve Zelve mağaralarını gezdikten sonra Deliklitaş’tan geçip yeryüzüne doğuyoruz. Böylece Hacı Bektaş’ı gezerken, Saruhan kervansarayında semazenleri izlerken ya da 600 yıllık Anıt ağacını kucaklarken yeryüzünü yeniden keşfediyoruz.

Bu doğal ve kutsal güç alanlarında yaşayacağımız seminerler ve workshoplarla Doğa’nın bir parçası olduğumuzu – belki de ilk defa – hissedeceğiz.

KARADENİZ’DE “YOL MUSUN YOLCU MUSUN” GEZİ-SEMİNERİ

Karadeniz bölgesinin en güzel ormanlarını, yaylalarını, şelalelerini, mağaralarını bizimle görmeye var mısınız? Tabii ki, bu yöreye ait lezzetli yemeklerin tadını da çıkararak.
Katılımcılarımızı “Yol musun Yolcu musun” adlı bu gezi-seminerimiz esnasında farklı deneyimler bekliyor, her bir deneyim seminerlerde alınan bilgileri pekiştirecek nitelikte oluyor. Batum botanik parkı gezisi ve Gürcü mutfağı bu gezimize ayrı bir renk katıyor.
Bu yolculukta katılımcılarımız 3000 km yol katederek yorgunluklarını danslarla atıyorlar. Katılımcılarımızın dayanıklılığı, hoşgörüsü ve yardımseverliği bize muazzam bir Karadeniz gezisi yaşatabiliyor.

Yazar : admin

Bykama’dan faydalı bilgiler almak istiyorum.

SEMİNER TARİHLERİNDEN HABERİM OLSUN

Leave A Comment