Bykama Erkekler İçin Özel ‘Kudretin Sırrı’ Semineri

    Erkeğin iç huzurunun cinsel hayatındaki mutluluğa bağlı olduğunu biliyor musunuz?

Tarih ve Zaman

0216 550 50 08 numarasına arayın randevu alınız lütfen.

Bilgi verilecektir.

Yer

ZOOM Canlı ders

Türkiye

Daha fazla

  • Etkinlik Ücreti Kişi başı – 500tl + KDV

  • Kontenjan – 10

  • Telefon – (216) 550-5008

  • Email – info@bykama.com.tr

Bykama Erkekler İçin Özel ‘Kudretin Sırrı’ Semineri nedir?

Erkeğin iç huzurunun cinsel hayatındaki mutluluğa bağlı olduğunu biliyor musunuz?

Toplum erkeklerin omuzlarına bir yandan ciddi sorumluluklar yüklerken, diğer yandan her alanda ondan kudretli olmasını bekliyor. Hem de eğitimlerini vermeden.

Maalesef cinsellik tabu olarak görülür. Bu nedenle kulaktan dolma bilgilerle yanlış veya yetersiz öğrenen erkekler, karşı tarafı mutlu etme endişesi taşıyabilir. Konuşamamak başarısız olma endişesini tetikleyebilir. Haz alıp verirken, cinselliği bir armağan olarak paylaşabilmeyi  ister  misiniz?

Yaşadığımız hergün bizi değiştirir. Bazen zamanında iyi olsak da yıllar bizden birşeyler alıp götürür. Günlük yaşam alışkanlıklarının koşullara göre yenilenmesi  ve geliştirilmesi gerekir. Çözüm istemek yeterli değildir. Gayret etmek de gerekir. Bunun için erkeklere  özel tasarlanmış cinsel yaşamda mutluluk semineri hazırladık .

Bykama Erkekler İçin Özel ‘Kudretin Sırrı’ Seminerinde binlerce yıldır doğayla barışık yaşayan atalarımızın kadim sırlarından paylaşılacaktır. Sağlıklı cinsel hayat için gerekli pratik, teknik ve yöntemleri  içeren eğitim fırsatını değerlendirmenizi öneririz.

Süresi:  3 saat

Katılımcı sayısı: Maksimum 16 kişi

Bilgi ve iletişim: 0533 812 50 36  – 0216 550 50 08

Bykama seminerleri ile ilgili güncel bilgi edinmek istiyorsanız www.bykama.com.tr sayfasına abone olabilir ve www.instagram.com/bykama_official 

sayfasını takip edebilirsiniz.