www.bykama.com.tr

BYKAMA ‘İÇİMDEKİ ŞAMAN-BÜTÜNE YOLCULUK’ MASTER CLASS SEMİNERİ

9.120,00

(30 müşteri değerlendirmesi)

BYKAMA SİSTEMİ
‘İÇİMDEKİ ŞAMAN – BÜTÜNE YOLCULUK’ SEMİNERİ
06.00 – 07.00 21 gün Pazar günleri hariç
ZOOM üzerinden canlı ders

21 günlük BYKAMA ‘İCİMDEKİ ŞAMAN – -Bütüne Yolculuk’ semineri kadim Orta Asya, Tibet, Japon ve Şaman öğretilerinin bir sentezidir.
Kadim dönemlerden bu yana İnsana doğada hayatta kalmasını öğreten Şamanizm günümüzde de varlığını birçok geleneksel törenlerde sürdürmektedir.
Ülkemizde her yıl 5 – 6 Mayıs’ta kutlanan Hıdırellez Bahar Bayramı da bunlardan biridir.

 

 

Açıklama

BYKAMA SİSTEMİ
‘İÇİMDEKİ ŞAMAN – BÜTÜNE YOLCULUK’ SEMİNERİ
06.00 – 07.00 21 gün Pazar günleri hariç
ZOOM üzerinden canlı gerçekleşecektir.

21 günlük BYKAMA ‘İCİMDEKİ ŞAMAN – -Bütüne Yolculuk’ semineri kadim Orta Asya, Tibet, Japon ve Şaman öğretilerinin bir sentezidir.
Kadim dönemlerden bu yana İnsana doğada hayatta kalmasını öğreten Şamanizm günümüzde de varlığını birçok geleneksel törenlerde sürdürmektedir.
Ülkemizde her yıl 5 – 6 Mayıs’ta kutlanan Hıdırellez Bahar Bayramı da bunlardan biridir.
BYKAMA ‘İCİMDEKİ ŞAMAN – Bütüne Yolculuk’ seminerinden sonra  İzmit’te yapılacak 2 günlük gezi-seminer bu ‘İçimdeki Şaman’ seminerinin uygulaması niteliğinde gerçekleştirilecektir.

BU SEMİNERDE;

– İçimizdeki Şamanı keşfetmeyi,
– Evrenle bütünleşmeyi,
– Ölmeden önce ölmeyi; yani ölüm korkusunu üzerimizden atmayı,
– Seyahatin, keşif yeteneğimizi nasıl ortaya çıkardığını,
– Size ait Doğayla Bütünleşme Toteminizi bulmayı,
– Yaşam Tekerleğinin 8 segmentini derinden anlamayı,
– Ömrünüzün geri kalan yıllarının yeni takvimini oluşturmayı,
– Bir Şaman gibi düşünerek şehirde. Doğadaymış gibi yaşayabilmeyi,
– Yaşamımızın 5 Keşke ’sini yok edebilmeyi,
– ‘Hayatınızın senaristi ve baş oyuncusu ‘Siz ‘siniz’ gerçeğini kavramayı

BAŞARACAKSINIZ.

NOT: Bu yolculuğa sadece BYKAMA seminerlerine ve gezilerine katılanlar gelebilir.

Bilgi ve kayıt: 0216 550 50 08 – 0533 812 50 36

BYKAMA ‘İÇİMDEKİ ŞAMAN-BÜTÜNE YOLCULUK’ MASTER CLASS SEMİNERİ için 30 değerlendirme

 1. Birgül Uçum

  Genel yaşamsal olgularda herşeyin görünür ve yüzeysel tarafının yanında onun içinde saklı ve aslında daha değerli olan gizemli tarafları varmış. Şaman gözüyle yaşamı sorgulamaya başladığınızda her şey daha farklı gelişiyor. Sevgili Mahram ve Kabulcan hocalarıma bu eğitim için teşekkür ederim. İçerik ve bize yaşattıkları için. Bu ekip harika işler çıkarıyor. Eğer ki bir arayışınız varsa mutlaka tecrübe etmelisiniz.

 2. Übeyt Aydın

  Değerli hocalarım Sevgi ve bilgi coğrafyasında bize harika bir gezinti yaptırdınız.
  Hem zihnen hem de bedenen bu seminerden aldığımız bilgilerle kendimizi dengelediğimizi düşünüyorum hiç bitmesini istediğim bir seminer oldu sizlere ve katılımcı arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum.

 3. Tuna Akdoğan

  Bu eğitim gerçekden olağanüstü idi. Öğrendiklerimizi çok kısa süre içinde pratik yapma imkanı bulduk..Aslında bildiğimiz ama belki de unuttuğumuz birçok bilgiyi hatırladık. Pratik , kısa ama çok güçlü yaşam dersleri ile yeni ufuklara yelken açtık. Değerli ve sevgili hocalarım sizlere minnettarım. Çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız.

 4. Gülcan Akmaz

  Akira Master classin hemen arkasından bu eğitimi alarak beden-zihin- ruh tarafımızı iyice pekiştirmiş olduk. Mistik meditasyonlar, göz egzersizleri, hedef çalışmaları, şamanın dünyası ve tavsiyeleri ve gunesimizi, ayımızı, yıldızımızı aktiflestirdigimiz şaman davulu dansıyla da sabah kendimize gelmiş olduk. Harika dolu dolu bir 21 gün gecirdik. Sevgili hocalarıma ve gruptaki katılımcı arkadaşlarıma katikilarindan dolayı çok teşekkür ediyorum. Sevgilerimle.

 5. SUZANNE MARIE Usanmaz

  Içimdeki Saman seminer bana çok yardımcı oldu. Kendimi buldum diyebilirim.Degerli hocalarım tessekkurler. Iyiki varsınız.

 6. Rita

  Hayata farklı bir açıdan da bakmamıza vesile oldu ve olmaya devam ediyor. Kendi yaşam yolumuzda güzel bir farkındalık çalışması oldu benim için tavsiye ederim.

 7. Esra Kuloğulları

  Her zamanki gibi kendimizin değerini bilmenin ne kadar güzel olduğunu yaşattınız. Bunu dünyada da nasıl uygulayabileceğimizin yollarını gösterdiniz. Canım hocalarım iyi ki varsınız, emeğinize, yüreğinize sağlık, bereket…

 8. Berna Yörük

  Normal hayatın koşturmacası içinde unuttuğumuz ve hep ihmal ettiğimiz ÖZÜMÜZE doğru çok özel bir yolculuk oldu. Hayatımda İYİ Kİ dediğim tecrübelerden biri oldu . Bu yolculukta Hocalarıma ve grup arkadaşlarıma çok teşekkür ederim .

 9. Hülya Tamyüksel

  Her seminer yeni bir farkındalık açıyor hayatımda ve bu hayat yolunda sizlerle yolculul yapma şansım olduğu için çok mutluyum. Totemiz ve Şaman tavsiyeleri ile yolcuğumuza devam ediyoruz. İyi ki varsınız.

 10. Neşe Çelebi

  içimdeki Şaman seminerine Mahram Hanımın daveti ile katılırken sabah o saatte nasıl kalkacağımı düşünüyordum. Bana en büyük katkısı erken kalkmaya alışmak oldu, alarmdan önce kalkıyorum artık ve günümün ne kadar uzadığını fark ediyorum. Yine kendime kattığım rutinlerim oldu, ve hayat görüşüme olumlu katkılarım. Çok teşekkürler herşey için

 11. Nazmiye Gökmen

  Enerji dolu bir kurstu. Basit ama etkili yöntemler. Hayatımıza katkısı çok büyük. Katılmayanlar çok şey kaybeder.

 12. Yurdun Halise Özyürük

  Sevgili ve değerli hocalarımızı ışığında şamanla tanıştım. Planladığı işlerimi tıkır tıkır yaptım.Hayal dünyam gelişti
  Ruhsal saatimi daha aktif kullanmaya başladım. Ve daha bir çok dile getiremediğim bilgiler.
  Teşekkürler hocalarım.

 13. Fatma Saral Kaya

  İçimdeki Şaman Bütüne Yolculuk semineri ,sabah erken kalkamayan biri olarak 21 gün kalktıktan sonra ne kadar mutluluk verici bir şeymiş bana bunu öğretti. Hem derse katıldım hemde bir çok işimi toparladım ve işe gittim..sürekli benzer şeyler yapmak dışında yeni alışkanlıklar edindim heyecan verici oldu. Derste öğrendiklerimle hayatıma bir çok yenilik katmış oldum. Daha sağlıklı ve her anlamda daha fazla imkanları olan biri gibi hissediyorum. Bir çok konuda farkındalık daha fazla görünürlük oluştu etrafımda. Hocalarıma ve arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Birlikte nice güzel günlere inşallah…

 14. Semiha Aydın

  İçimdeki Şaman semineri ertelediğim farkındalıklarımı yeniden görmemi sağladı. içimizdeki çiçeğin daha güzel açması için onu sıkıştıran , yeni güller açmasına fırsat vermeyen kurumuş dalların ve yaprakların ayıklanması gerekir. Teşekkürler Mahram ve Kabuljan hocalarım ve harika grup sinerjisi için seminer arkadaşlarım, iyi ki varsınız.

 15. Gülseren Neng

  Değerli hocalarımdan iki semineri de aldıktan sonra kendimde çok büyük değişiklikler hissettim. İnsanlara hayvanlara ve doğayakarşı farkındalığım arttı.Enerjim arttı,uğraşlarım çoğaldı.Ben’le daha fazla kaliteli zaman geçirmeye başladım.Daha töleranslı,affedici ve anlayışlı oldum.Sizlere çok ama çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız sevgilerimle.

 16. Funda Aksüt Özbaş

  Baykamanın verdiği eğitimler bende kendimde olduğunu bildiğim ya da bilmediğim hiç açılmamış pencereleri açıyor. Her şet6için sonsuz teşekkür.

 17. Nevin Ademoglu

  Çok güzel bir egitim
  Sizlere tşk
  Gerzaman beraber olmak üzere

 18. Gülen Raban

  21 gün boyunca düzenli katılamasam da gerek Us’talarımın gerekse de katılımcı arkadaşlarımın Car’lığını yünımda hissettim, Şükür.

 19. Sevil

  Kendini tanımak için eğlenceli ,dinamik bir calisma.

 20. Besire zoraki

  Uzun ve sağlıklı bir yaşam sürmek için bedenen ve ruhen nasıl yaşamalıyız, neler yapmalıyız? Hepsi bu seminerde hocalarımızın hoş uslubuyla anlatılıyor. Benim için güzel bir deneyimdi. Teşekkür ederim

 21. Nazife Aşkın

  Burda olduğum için içimdekii şamanı bulma ipi uçlarını verdiğimiz için teşekkür ederim . Bu yolculuk uzun bir yolculuk. Olumsuzluklarında olduğu bir yolculuk . Bu olumsuzlukların içinden de oh diyerek çıkmak çok keyifli. İyi ki varsınız . Enerjimiz farkına vardım

 22. Pınar

  Çok faydalı bir eğitim oldu içimizdeki şamanı keşfettik, evrenden gelen işaretleri okumayı, totem hayvanımızı keşfettik. Kendimiz keşfetme yolculuğuna çıktık. Hocalarıma ve grup arkadaşlarıma çok teşekkür ederim.

 23. SUZANNE MARIE Usanmaz

  Her katildigim seminerler gibi bu seminer dumya değişik bakmak ve içimdeki güç fark etmem sağladı. Bu seminer tavsiye ederim. Çok değişik ve gizli bir dunya ya size kapılar acar. Önününüz deki bütün engeller kaldırmak ve hedefler ulaşmaya yardımcı olur.

 24. Hülya Tamyüksel

  Yolculukların en kıymetlisi insanın kendine yaptığı yolculuk bu yolculukta bizlere rehberlik eden, bizleri unutulmuş kadim bilgilerle buluşturan kıymetli hocalarımıza çok teşekkürler. Bu dönemde böyle bu çalışmaya katılmak kendime yaptığım güzel bir yatırım oldu.

 25. Sevim Eryılmaz

  Hocalarım hersey için çok teşekkür ederim 2009 yılından bu yana sizinle birlikt
  e olan bu yolculukta çok şeyler kazandım birlikte yürümeye devam edeceğim

 26. Nilüfer Dağdeviren

  İçiimdeki Şaman Bütüne yolculuk ,muhteşemdi benim için farkındalığımın arttığı son derece faydalı bir seminerdi. Hocalarıma sonsuz teşekkürler ediyorum.Kendime ve dünyaya bakışım değişti. İyi ki varsınız Kabuljan ve Mahram hocam.Size ve ekibinize teşekkür ediyorum.

 27. Neslihan Dinçer

  Sevgili hocalarimla ve grup arkadaslarimizla her sabah güne başlamak çok harikaydı.21 gün boyunca her sabah yeni ögretiler, bedensel ve ruhsal açılımlar yaşadık. İçimizdeki Şamandan küçük küçük parçalar açığa çıkardık.
  Bu öğretileri bize ileten hocalarıma minnettarım. İyiki varsınız.
  Sevgiler.

 28. Gulcihan

  Muhteşem

 29. Mefaret

  Değerli hocalarımdan aldiğım her eğitimde,bambaşka açılımlar yaşadım.
  İyiki varsınız.

 30. Arzu Demet Sava

  Değerli bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için çok teşekkür ederim muhteşem siniz

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başlık

Go to Top