www.bykama.com.tr

Bykama ”SÜPER BEYİN – SÜPER BEDEN” Masterclass 70 Gün

20.400,00

(29 müşteri değerlendirmesi)

Bykama ‘SUPER BEYİN’ 70 Günlük Semineri

TÜRKİYE’de BİR İLK!
BYKAMA KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ’inin hazırladığı
70 gün aralıksız devam edecek olan
‘‘SÜPER BEYİN’ MASTER – CLASS semineri
19 Aralık’ta başlıyor

Tüm zorluklara dayanabilmenin tek çaresi; beynimizi yeniden formatlamaktır.
Beynimiz, bedenimizin hükümdarıdır.
Bedenimizin babası; beyin, annesi; kalptir.
Nasıl bedenimize antrenman yaptırıyorsak, beynimize de yaptırabiliriz…

Açıklama

Bykama ‘SÜPER BEYİN’ 70 Günlük Semineri

TÜRKİYE’de BİR İLK!
BYKAMA KİŞİSEL GELİŞİM MERKEZİ’inin hazırladığı
70 gün aralıksız devam edecek olan
‘‘SÜPER BEYİN – SÜPER BEDEN’ MASTERCLASS semineri 5 Ocak 2023’te başlıyor!

Yaşamın tüm sınavlarıyla baş edebilmenin tek yolu – beynimizi yeniden formatlayarak, bedenimizin potansiyelini yükseltmek, her organımızın çalışma kapasitesini zirveye taşımaktır!
Beyni formatlamak demek, beynin nöronları arasındaki bağlantıları yeniden kurmak demek..
Böylece beynimize yaptırdiğımız her antrenman, tüm bedenimize yansıyacak…

‘SÜPER BEYİN – SÜPER BEDEN’ MASTER – CLASS’ı, Kadim Tibet, Orta Asya, Japon öğretilerinin ve çağdaş bilgilerin senteziyle hazırlanmış uygulamalı bir program…
70 gün boyunca (Pazar günleri hariç) 1 saat devam edecek çalışmalarla beyninizi yeniden programlayarak, tüm bedenimizin olumlu yönde gelişmesini sağlayacağız.
Beynimizin çalışma kapasitesinin en doruk noktası sabah 05.50 ile 06.50 arasıdır. Bu zaman zarfında yapılan her şey hem beynimizde hem bedenimizde çok olumlu etki yaratacak.
İlk başta unutkanlığı, dikkat dağınıklığını ortadan kaldırma teknikleriyle zihnimiz yeniden kesinleşecek.
Beyin – gözler bağlantısı sayesinde gözlerimizin daha keskin, daha net görmesini sağlayan yeni, sıra dışı teknikler öğreneceğiz.
Edinilen ve hemen kullanılabilen bilgilerle, beyninizi de bedenimizi de süper üretken hale getireceksiniz
Açık bir zihne, fiziksel dinginliğe, ruhsal aydınlığa ve duygusal dengeye sahip olacağız. Bu olumlu gelişmeler tüm bedeninize yansıyacak…

Sağlıklı, güçlü, şanslı, mutlu ve başarılı insanlar arasında olmaya ne dersiniz?

‘SÜPER BEYİN – SÜPER BEDEN’ MASTER – CLASS’ı size ne kazandıracak?

– Demans, Alzheimer ve Parkinson hastalıklarına yakalanma riskini ortadan kaldırıyorsunuz.

– Beyin – beden, beyin – ruh, beyin – kalp; üçgenini beynin tepe noktasını olusturdugu bir prizmaya dönüştürmeyi başaracaksınız…
– Beynin ve bedendeki hayati önem taşıyan 5 organla ( kalp, akciğer, karaciğer, mide ve böbrekler) bağlantısının önemini kavrayacaksınız.
– Okumanın, düşünmenin, karar vermenin, bilgi edinmenin kolaylaştığını, hafızanızın güçlendiğini hissedeceksiniz..
– Bedeninizdeki içsel enerjiyi beynin yönetimi altında verimli kullanma becerisine sahip olacaksınız…
– Yaşamınızın tüm alanlarında, istediğiniz zaman, istediğiniz yerde beyninizin ve bedeninizin en yüksek performansta çalışmasını sağlayacak hareketli meditasyonlar öğreneceksiniz..
– Hayatınız boyunca sizi daha canlı, atılgan, mutlu ve neşeli yapan alışkanlıkları hayatınıza katmanızı sağlayacak beden hareketlerine sahip olacaksınız..
– İşinizde, kariyerinizde yeni başarılara cesurca adımlar atmaya yardım eden özel hareket tarzları öğreneceksiniz…
– Beyinden bedene gönderilen özel kelimeler hayatınızın hedeflerini gerçekleştirmeye destek olacak…
– Beyninizi iyi kullanmayı bilerek, bedeninize hakim olmayı; ikisini yönetmeyi öğrenerek kendi yaşamınızın patronu olmayı başarscaksınız…
– Beyninize sahip çıkabiliyorsaniz, bedeninize sahipsiniz demektir…

NOT: Bazı teknikler, egzersizler, ritüeller, meditasyonlar müzik eşliğindedir.
‘SÜPER BEYİN – SÜPER BEYİN’ Master-Class’ına, sadece BYKAMA Sistemi seminerlerini alanlar katılabilir.

Tarihi: 5 OCAK – 27 MART 2023
Süresi: Toplam 70 gün. Pazar günleri hariç
Saatleri: Sabah 06.00 – 07.00 arası
Bilgi ve kayıt: 0216 550 50 08 – 0533 812 50 36

Bykama ”SÜPER BEYİN – SÜPER BEDEN” Masterclass 70 Gün için 29 değerlendirme

 1. Beyhan Çam

  Mucize denilen şey bu olsa gerek. Bugün 64. gündeyiz. Yaşadığım her olayı bu kadar detaylarıyla hatırlamam nasıl mümkün olabilir hale geldi hâlâ şaşkınlık içindeyim. Hadi bu oldu diyelim. Ya herşeyi tersten de aynı detaylarıyla hatırlayabilmeye ne demeli? Hadi bu da oldu diyelim. Peki; kendi dehamızı ortaya çıkarabilmenin bu kadar kolay ve öğrenilebilir olduğunu da söylesem size..
  İşte mucize bu..
  Bir kez daha gördüm ki; herbiri birbirinden ayrı hazine niteliğindeki bu eşsiz kadim bilgiler sayesinde kendi mucizemizi ortaya çıkarmak sadece bizim elimizde..
  Bize mucizemizi armağan ettiğiniz için sonsuz teşekkürler kıymetli hocalarım..

 2. NA

  Sabah bu kadar erken uyanabilmek hem de neşe ile kalkıp, aydınlık insanlarla birlikte eğlenerek, coşku ile Kıymetli hocalarımız eşliğinde Yeni ve faydalı şeyler öğrenebilmek, yeniden çocuk olmak çok güzeldi. Günlerin nasıl geçtiğini anlamıyor insan, Hem tempolu hem de dinlenerek geçiyor her saat.

 3. Tuna Akdoğan

  Gerçekten hayallerimin ötesinde şeyler yaşadım. Tüm yaşamım olumlu bir şekilde değişti. Daha sağlıklı genç ve hızlı olumlu tabiri caiz se iş bitirici biri oldum. Herkezler yanımda olmak benimle iletişimde olmak istiyor..Arkadaşların aramalarına yetişemiyorum. Çok Teşekkürler iyiki varsınız. Çok şey kattınız yaşamıma . Sonsuz katı sizlere dönsün inşallah..

 4. Dr. Hatice Bektaş

  Eşsiz bir seminer. Hafızam, dikkatim ve odağım arttığı gibi, bakış açımı da zenginleştiren bir seminer oldu. Farklı tür egzersizlerle enerjimin yükseldiğini her anlamda güçlendiğimi hissediyorum. Hocalarıma minnettarım Bykama eğitimlerinden sonra Super Beyin ile ikinci kez doğmamı sağladıkları için. Herkese tavsiye ederim. Sevgiler

 5. Fahri

  Sabah erken kalkmanız gerektiğinden, bedeniniz buna alışıyor. Ayrıca hafıza güçlendirme teknikleri gayet iyi.

 6. Ebru Oğuz

  Kendinize yaptığınız güzel bir yatırım olarak düşünüyorum bu semineri. Sabahın erken saatlerinde uyanıp kadim bilgileri hayatınıza nasıl aktarabileceğinizi öğrenmek, farklı hayatlar ve deneyimlerle tanışmak çok kıymetli ve özel. İçinde rutinleri olan ama zaman içinde birbirinden farklı etkinliklerle dolu 70 gün. Beyni nasıl daha iyi kullanabileceğinizi görmek paha biçilemez….

 7. Dilek Tuğrul

  Beklediğimden çok çok daha faydalı oldu. Unutkanlığım hat safhada idi. Mucizevi şekilde en ince detayları hatırlıyorum çocuklarım bile çok şaşırıyor..
  Harikasınız Mahram ve Kabulcan hocam

 8. Suzy Usanmaz

  Ben bu kadar ileryebileceğem hiç düşünmedim. Hafız. Odaklanmaya ve yaratıcılığı artı. Ben 69 yaşındayım ve gerçekten kendime yeni insan olarak daha genç ve dinç olarak bu seminar sonuna geldim. Sonsuz teşekkürler ve minnettarlık duyuyorum.

 9. GÜLHANIM OĞUZ

  MERHABA
  SÜPER BEYİN BİTMEK ÜZERE
  NE DESEM ANLATMAK İÇİN YETERLİ OLMAZ
  ALGIMIN DAHA ÇOK ARTIĞI , KULANMADIĞIM ZEKAMI KULANMAMI ,DAHA HIZLI DÜŞÜNMEYE BAŞLADIĞIMI
  BEDENİM DAHA AKTİF VE CANLI SÜPER BEYİN HER ANLAMDA FARKINDALIK SÜPER BİR ÇALIŞMA İŞTE UMARIM İHTİYACI OLAN OLMAYAN DENEYİMLER
  BU FIRSATI SUNAN HOCALARIMA GRUPTAKİ ARKADAŞLARA BÜYÜK ZENGİNLİK KATTIĞI İÇİN BÜNLERCE TEŞEKKÜR EDERİM .

 10. Sine

  Bu seminerde hafizamin gelistigini, genisledigini hissediyorum. Hayata daha farkli gözlerle bakiyorum. Sizlerden ögrendigim bilgileri, uygulamalari hayatima gecirmek hayatimi kolaylastiriyor. Ve beni daha iyi bir ben yapiyor. Süper beyin ile ciktigim bu yolda her yönden gelistigimi hissediyorum. Kendimi gelistirmek, kendim icin birseyler yapmak benim en keyif aldigim sey. Degerli hocalarim ve arkadaslarim, bana bu yolda eslik ettiginiz icin sizlere minnettarim.

 11. Pınar Yahşi

  70 gün boyunca sabah 05.30 da kalkacağım bir de üzerine eğitime gireceğim hiç aklıma gelmezdi. Üstelik uykuya karşı zaafı olan biriyim. Bu stresli ve zor zamanlarda zihnimi ve bedenimi hem dinlendirme hem iyileştirme hem geliştirme imkanı sunan Bykama sisteminin yaratıcıları olan değerli hocalarıma teşekkür ediyorum. Bykama’nın eğitimlerinden daha çok insanın yararlanmasını diliyorum.

 12. JALE ARISLI

  ‘BYKAMA SÜPER BEYİN’ 70 günlük çok keyifli bir yolculuktu.Hergün heyecanla bekledim. Bykama seminerlerinin aldığım diğer seminerlerden farkı, uygulamalarla sizi hergün tuğla tuğla içten inşaa etmesi. Hocalarımızın enerjisi sayesinde grupta güzel bir sinerji oluştu ve son güne kadar hergünü heyecanla bekledim. 2013 yılından beri tanıdığım ve sürekli çalıştığım Sevgili Kabuljan ve Mahram Hocalarım içsel yolculuğumda bana kattıklarınız için sizlere MİNNETTARIM. Sonzuza kadar öğrenciniz olmaya adayım.Emekleriniz için binlerce teşekkürler.Sizi çok seviyorum.

 13. Semiha Akın

  2012 yılında tanıştım Mahrem ve Kabuljan Hocalarımla ve “mucize” diyebileceğim dönüşümler ile… Bugüne kadar 8 farklı eğitimlerine katıldım ve her birinde hayatımda bedenen, ruhen ve zihnen olumlu değişim ve dönüşümler gerçekleşti… Bakmayı değil “görmeyi” öğrendim, bedenimin, aklımın kıymetini farkettim ve meditasyonlarla gelen eşsiz bilgilere tanık oldum… “Süper Beyin” eğitimi ile ise bambaşka bir yolculuğa başladım… 70 günü tamamlamak üzereyken öğrendiğim her egzersiz, kazandığım her bilgi ve egzersiz ve yaşadığım her tecrübeden çok memnunum. Eğitime birlikte katıldığım arkadaşlarımın ilham verici hikayeleri ve orada yakaladığımız “birlik” duygusu da, özellikle kendimizi “yalnız” hissettiğimiz şu izole günlerde sarıp sarmaladı beni, bizi, hepimizi… İyi ki varsınız, her şey için minnettarım 🙏

 14. Pınar Kayaci

  Hatırlayabilmek, odaklanabilmek ne güzelmiş. Öğrettiğiniz teknikler sayesinde çok daha hızlı odaklanıyorum, hafızam çok daha iyi. Sizlerle birlikte olmak bana çok iyi geliyor. Hem hocalarım hem geuptaki herkesi tanıdığım için çok şanslıyım. Yine enerji ile doldum. Herşey için çok teşekkür ederim.

 15. Nazlı özlek

  Bugünkü ben 60gün öncekine göre daha hızlı düşünüyor, çabuk ve yerinde kararlar alıyor, ve birçok olayı hoşgörülü karşılıyorum,, sağlıklıyım, mutluyum,, kendimi kötü hissettiğim zamanlarda gülümseyebiliyorum,, BYKAMA SİSTEM doğru yaşam biçimidir,, ben ce,, Sonsuz teşekkürler 🙏 🙏 🙏

 16. Sara Kulaksızoğlu

  İlk başta 70 günü duyunca nasıl olacak diye çok korkmuştum, her gün sabah 6’da seminerin başlaması ürkütmüştü. Ama alışma çok kısa sürdü.. Öğrendiklerimiz, öğrendiklerimizin günlük yaşantımızda gün be gün farklılık yaratması, bir sonraki günü iple çekmemi sağladı. Bugün 65. güne gelmişiz, içimde bir taraftan bugüne kadar coşkuyla gelmenin minnettarlığı, bir taraftan da seminerin sonuna yaklaşmanın burukluğu var. Bu kıymetli bilgileri bizimle paylaştığınız, beynimizin her bir kıvrımını hissetmemizi sağladığınız için binlerce teşekkürler.

 17. Gülnihal moravalı

  65. Güne geldiğimiz bu seminere başlarken nasıl tamamlayabilirim diye düşünüyordum. Ancak nasıl geçtiğini bile anlamadım. Her gün ayrı bir heyecanla güne başladım.yaptığım her şeye kendimi tam anlamıyla verebilmek. Beklemek yaşamak ve hatırlamak. Ayrı güzel. Bütün bunları mucizevi basitlikte yaşayabilmek. Muhteşemdi. Hocalarım sizlere sonsuz teşekkür ediyorum.

 18. Nehir Öztürk

  Grubumuzun zenginliğinin ve motivasyonunun kaynağı olan hocalarımıza minnettarım. İyi ki varlar, iyi ki hayatıma girdiler.
  Bundan sonraki çalışmalarını merakla bekliyorum. Bu seminerler, bana, hayatıma çok büyük katkılar sağladı. İstisnasız, tüm dileklerim gerçekleşti. Güzel mucizeler hayatıma girdi. Artık daha geriden, objektif olarak hayatıma bakıp yön verebiliyorum. İç sesimi daha fazla duyabiliyorum. Ve beynimi daha verimli kullanabiliyorum.
  Sevgi ve saygı onların olsun.
  👏👏👏👏🧿💐

 19. Hülya Tamyüksel

  Uzun bir yolculuk yaptık uzaktan ama sıcacık içten samimi 70 gün başta çok gibi gelmişti halbuki nasıl geçtiğini anlayamadık. Aktarılan kadim öğretileri çok değerliydi ve yaşamımızı zenginleştirdi. Nasıl öğrendiğimizi anlayamadan dönüşümler yaşamaya başladık. Online olarak bu kadar etkili olması çok güzel, evimizin konforunda her günü heyecanla bekledik. Bizlere bu fırsatları veren hocalarımıza ve gruba inanılmaz güzel enerjilerini katan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Hayatımıza güzel alışkanlıklar geçirdik kendime de teşekkür ediyorum.

 20. Tülin

  Merhaba,
  Hep güne erken uyandığımızda hayat daha bereketli ve daha enerjik olduğunu nekadar bilsekte 70 gün boyunca aralıksız bunu yaşamak yaşatmak harikaydı.. hepimiz birşeyler öğrenmeyi severiz… asıl mesele öğrendiklerimizi süzgeçten geçirip hayatımıza geçirebilmek uygulayabilmektir. İşte bu seminerle uygulamanın disiplinle tekrarlayarak uygulamanın önemini fark ettim. Başarı süreklilik ve tekrardan geçiyor. Bunu kendime katan bir program oldu. Unutkanlık odaklanmaya çok iyi geldi. Sevinçle beklemenin yaşamanın ve hatırlamanın hayatı deneyimselleştirmek için çok önemli kilit noktasıdır.
  Eğlenceli keyifli heyecanlı ve en önemlisi yaşam sevincimi çok artıran bir programdı.hiç bitmesin istedim..herşey başlar ve biter ve başladığı yere geri döner lakin aynı olarak değil….
  Hayatımın dönüşüm noktalarından bir dönem oldu.
  İnsanın duygularını yönetebilmesi için bilinç açıklığına anda kalmaya ihtiyaç vardır…
  Hayatınızı dönüştürmek isteyenlere…..
  Sevgili hocalarım ve arkadaşlarıma çok çok teşekkür ederim…
  Sevgilerimle….

 21. Ayşim Niksarlı

  Atalarımız “İşleyen demir ışıldar” diye boşuna dememişler. Bu seminerde beynimizin kıvrımlarını hareketlendirecek çok farklı çalışmalar var. Beyinin kullandığı enerjinin çoğunu kanalize ettiği gözlerle ilgili de. Bu çalışmalar fiziksel görüşünüzü iyileştirmekle kalmıyor. Yanı sıra hayatınızı bakışınızı da dönüştürerek, genişleyen bakışı açınızla seçeneklerinizi fark etmenizi, kendi potansiyelinizi keşfedip vizyonlarınızı büyütmenizi de sağlıyor. Hedeflerine odaklanmak, baktığı noktanın etrafında da daha geniş alanları görmek, ufuklarını açmak isteyenler kaçırmasın. 70 günlük bu yolculukta sevgili hocalarımızın rehberliği için kendilerine çok çok teşekkürler.

 22. Mahmut

  Gerçekten bu kadar basit egzersizlerle böyle bir dönüşüm olduğuna hala inanamıyorum tüm hayatımda harika bir dönüşüm yaşadım.

 23. Nazmiye Özdamar

  70 gün nasıl geçecek diye başlayıp etkilerini gördükçe şaşırdığım ve bitmesini istemediğim bir deneyim oldu benim için. İçimdeki gücü fark ettim ve olaylara bakışım değişti. Kadim bilgileri bizlere aktardığınız için, rehberliğiniz için siz kıymetli hocalarıma MİNNETTARIM …

 24. Afet Erdogan Toktaş

  İlk seminerinize kardeşimin önerisi ile katılmıştım. Açıkçası çok da inanarak katılmamıştım.Ancak sizi tanıdım,işinizi nasıl heyecan ve mutlulukla yaptığınızı gördüm size olan inancım ve saygım arttı.Yurt içi ve yurt dışı gezi seminerleri hariç bu üçüncü büyük seminerimiz.Sizlerle birlikte olmak,engin ve derin bilgilerinizden feyz almak benim için bir şans oldu.Ben de artık büyük Bykama ailesi içinde olduğumu düşünüyorum.Dilerim ki bu şans herkese nasip olsun.Yeni ade hayırlı,uğurlu ve bereketli olsun. Yeniden buluşmak üzere sevgiler saygılar

 25. Afet Erdogan Toktaş

  seminerinize kardeşimin önerisi ile katılmıştım. Açıkçası çok da inanarak katılmamıştım.Ancak sizi tanıdım,işinizi nasıl heyecan ve mutlulukla yaptığınızı gördüm size olan inancım ve saygım arttı.Yurt içi ve yurt dışı gezi seminerleri hariç bu üçüncü büyük seminerimiz.Sizlerle birlikte olmak,engin ve derin bilgilerinizden feyz almak benim için bir şans oldu.Ben de artık büyük Bykama ailesi içinde olduğumu düşünüyorum.Dilerim ki bu şans herkese nasip olsun.Yeni semineriniz hayırlı,uğurlu ve bereketli olsun. Yeniden buluşmak üzere sevgiler saygılar

 26. Übeyt Aydın

  Değerli hocalarım benim için çok değerlisiniz,seminerinizin içeriği,anlatım tarzı ve içindeki bilgiler uygulanabilir ve sizler bunu pratiğe harika bir şekilde dönüştürüyorsunuz.
  Paylaştığınız bu bilgiler için sizi gönülden kutluyorum.

 27. Birgül Uçum

  Mahram ve Kabulcan hocalarımla 2012 yılında tanıştım. Bir çok programlarına ve gezilerine katıldım. Bu geziler onlarla anlam buldu. Şu an halen devam eden Süper Beyin programı farklı, etkileyici sonuçlarını net görebildiğim bir program oldu. Son zamanlarda kitap okurken sıkılıp çabuk bırakırdım. Okuma hızım inanılmaz artı. Görebildiğim alan yüzeyi genişledi. Hele tersten hatırlamaya ifade bulamıyorum. Akşam yediğim yemeği unuturdum. Onların çabası emeği bilgilerini paylaşmadaki samimiyetleri yürekten çabaları sizi garip bir bağla bağlıyor.

 28. admin

  ByKama ile daha doğrusu Mahram ve Kabuljan hocalarla tanışmam 2017 yılındaydı. Bir arkadaşım , hadi adını da vereyim Sevgili Sevda Erdoğan arkadaşım , Kadıköy’ de etkinlik , seminer olduğunu ve gideceğini söyledi . Ben konusu nedir diye sorduğumda , biraz bahsedince ya bunlar saçma seyler diye önyargılı , kova bilmişliği ile bilmeden yorum yaptım.Sonra arkadaşım , Orta Asya, şaman, Japon öğretileri, kadim bilgiler, çocukluk, affetme, sağlıklı yaşam , kişisel, ruhsal gelişim dersleri deyince hadi bari gideyim , bakalım , neler olacak demiştim. O gün bu gündür hiç kopmadık, dersler keyifli , son derece faydalı , karı koca muhteşem bir ikili ve birbirlerini çok güzel anlayıp tamamlıyorlar, son yılların moda kelimesi ve pek çok kişinin ağzından düşürmediği “ farkındalık” kavramını en derin en içten yaşatan iki güçlü insan ve çok şeker asistanları Şermin Hanım efendi, hayatıma anlam , gelişme ve renk kattılar. Aklınıza dahi gelmeyecek, başka bir yerde göremeyeceğiniz ve öğrenemeyeceğiniz, bilgiler sayesinde , hayatınıza önemli gelişmeler , güzel tatlar katılacak. Eğitimler sonrası geziler ise Peru, Brezilya, Bolivya gibi beni dönüştüren, güzel enerji veren etkinliklerdi. İmkanım olduğu sürece, zamanım da olduğu sürece “ Gideceğiniz Yere Bizi de Götürün” demek isterim.

 29. Hilal Kahveci

  ByKama ile daha doğrusu Mahram ve Kabuljan hocalarla tanışmam 2017 yılındaydı. Bir arkadaşım , hadi adını da vereyim Sevgili Sevda Erdoğan arkadaşım , Kadıköy’ de etkinlik , seminer olduğunu ve gideceğini söyledi . Ben konusu nedir diye sorduğumda , biraz bahsedince ya bunlar saçma seyler diye önyargılı , kova bilmişliği ile bilmeden yorum yaptım.Sonra arkadaşım , Orta Asya, şaman, Japon öğretileri, kadim bilgiler, çocukluk, affetme, sağlıklı yaşam , kişisel, ruhsal gelişim dersleri deyince hadi bari gideyim , bakalım , neler olacak demiştim. O gün bu gündür hiç kopmadık, dersler keyifli , son derece faydalı , karı koca muhteşem bir ikili ve birbirlerini çok güzel anlayıp tamamlıyorlar, son yılların moda kelimesi ve pek çok kişinin ağzından düşürmediği “ farkındalık” kavramını en derin en içten yaşatan iki güçlü insan ve çok şeker asistanları Şermin Hanım efendi, hayatıma anlam , gelişme ve renk kattılar. Aklınıza dahi gelmeyecek, başka bir yerde göremeyeceğiniz ve öğrenemeyeceğiniz, bilgiler sayesinde , hayatınıza önemli gelişmeler , güzel tatlar katılacak. Eğitimler sonrası geziler ise Peru, Brezilya, Bolivya gibi beni dönüştüren, güzel enerji veren etkinliklerdi. İmkanım olduğu sürece, zamanım da olduğu sürece “ Gideceğiniz Yere Bizi de Götürün” demek isterim.

Değerlendirme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başlık

Go to Top