www.bykama.com.tr

Bykama Dükkanı

Güle güle kullanın...

 • BYKAMA SİSTEMİ ‘İÇİMDEKİ ŞAMAN - BÜTÜNE YOLCULUK’ SEMİNERİ 06.00 – 07.00 21 gün Pazar günleri hariç ZOOM üzerinden canlı ders 21 günlük BYKAMA ‘İCİMDEKİ ŞAMAN - -Bütüne Yolculuk’ semineri kadim Orta Asya, Tibet, Japon ve Şaman öğretilerinin bir sentezidir. Kadim dönemlerden bu yana İnsana doğada hayatta kalmasını öğreten Şamanizm günümüzde de varlığını birçok geleneksel törenlerde sürdürmektedir. Ülkemizde her yıl 5 - 6 Mayıs'ta kutlanan Hıdırellez Bahar Bayramı da bunlardan biridir.    
 • Dünya düzeni ve yaşam koşulları son zamanlarda daha da zorlaşmaya başladı. Ortaya çıkan çeşitli virüsler insanın fiziksel ve psikolojik durumunu tehdit ediyor. İnsanların %80’i hayat şartlarına ayak uydurmakta zorlanıyor.   Kişinin her günü tehlike altında. Olabilecek herhangi bir tehdide karşı hazırlıklı olmak, hepimizin ilk görevi haline geldi. Her şeye hazırlıklı olmanın yöntemlerini, yollarını, tekniklerini öğrenme zamanı geldi. Artık Sizi ‘’ÖZ’’ ve ‘’BEN’’ yapan, zihninizi açan, enerjinizi ve ruhsal dayanıklılığınızı arttıran, gücünüze güç katan, içinizdeki olağanüstü gücü uyandıran, ne kadar müthiş potansiyele sahip olduğunuzu gösteren, yaşam coşkunuzu ve sevginizi yükselten bir seminer var.   AKİRA – Kendimi Seçiyorum  MasterClass BYKAMA  GELİŞİM ’den…  
 • 2.SEVİYE “DERMANIM İLE YENİDEN DOĞUYORUM” semineri size:

  doğayla uyum sağlamayı, gerçek değerinizi bilmeyi, yaşamın tadını çıkarmayı, önceden yaşamınıza gelecek şeylere şükran duymayı, her doğum gününüzün yeniden yaşamanın şansı olduğunu anlamanızı, sağlığın anahtarını kendinizde bulundurmayı, toplum içinde ve insanlarla güzel ve etkin iletişim kurabilmeyi, 7 kuşağımızın yardımını, desteğini ve gücünü almayı, beynimizin sağ ve sol loblarının uyum içinde çalışmasını sağlamayı, 6.hissi yaşamınızda kullanmayı, korku ve stresle başa çıkmayı kazandıracaktır. Seminerin temelini Kadim Orta Asya, Japon ve Tibet meditasyonları, egzersizleri, ritüelleri, fiziksel pratikleri, nefes teknikleri vs oluşturmaktadır. Tüm çalışmalar müzik eşliğinde yapılmaktadır.
 • Bykama Maraton 41 Günlük Seminer

  BYKAMA 'TALISMAN-2 MARATON' SEMİNERİ Bu 41 günlük bir maratondur Her gün güneşin doğuşuyla 41 gün boyunca ardarda yapılacak 1 saatlik çalışmalar sayesinde evrenle uyum içerisinde kalmayı ister mısınız? Parçası olduğumuz evrenle bütünleşmek bize ne kazandırır? -  Biyolojik enerjimizi keşfetmeyi ve kullanmayı, - Kendi arzuladığımız dünyamızı yaratabilmeyi, -  Kendimize dışarıdan ve içeriden bakabilmeyi, - Başarılarımızin ve başarısızlıklarımızın kaynağını keşfetmeyi, -  Hedefimize kolayca ve neşeyle yürümeyi, - Her günümüzün harika ve unutulmaz geçmesini sağlamayı - Fiziksel ve ruhsal dayanıklığımızı arttırmayı BAŞARABİLİRİZ  
 • Bykama 1.Seviye Semineri 'Derdim Bana Derman İmiş' içeriği

  1. Seminerimizde organlarımızla iletişim kurabilmeyi, başkalarını affedebilmeyi, ruhsal gücümüzü keşfetmeyi ve yaşam değerlerimizi belirlemeyi öğreneceğiz. Bu seminerde kadim Orta Asya, Tibet ve Japon öğretileri ışığında nefes teknikleri, özel göz ve göz tablosu egzersizleri, hormonal denge çalışmaları gerçekleştirilmektedir. 2. Her bir soy ve sülalenin gücü ve kudreti almış oldukları isim ve soyisimlere yansımıştır. Seminerimizde bizlerden önce gelen 7 kuşağın desteğini kazanmaya yönelik çok özel çalışmalar yapılmaktadır. 3. Ayrıca insanın görme yetisini keskinleştiren, konsantrasyonunu güçlendiren, dikkat dağınıklığını gideren, beyin verimliliğini ve yaratıcılığını arttıran çalışmalar özel renkli stereo resimler yardımıyla yapılmaktadır. 4. Seminerimizde başkalarıyla olan iletişimimizi olumlu yönde etkileyerek mutlu ve başarılı olmamızı sağlayacak olan özel güç ve enerjiye sahip 'Manyetik Kelimeler' tekniğiyle tanışacağız. 5. Kişiliğimizi olumlu yönde değiştiren yazı tekniklerini öğreneceğiz. 6. Sağlığımızı ve bağışıklığımızı güçlendirerek bizleri gençleştiren yöntemleri uygulayacağız. 7. Seminer esnasında hocalarımız her bir katılımcıya ayrı ayrı zaman ayırarak onlarla özel olarak konuşacak. Katılımcılardaki gelişmeleri gün be gün takip ederek onları yönlendirecekler. 8. Seminer katılımcılarıyla 8 adet uygulamalı video paylaşılacak.
 • Tatil ihtiyacı aslında içimizdeki çocukla buluşma özlemi, onunla birlikte olma, o olma arzusudur. Bir çocuk olduğu gibi, istediği gibi hareket eder, konsantrasyonu tamdır, neşelidir, strese girmez, öğrenir ve öğrendiğini hemen uygulamaya çalışır. Eğer herhangi bir nedenle çocuk olmamıza izin verilmemişse, o içimizde hapis kalır. Duygusal ve ruhsal sağlığımız içimizdeki çocukla ilişkimizin niteliğine bağlıdır. Tatil hem dinlenme, hem rutinden çıkma, hem de çocuk halimizle buluşma, o olma ihtiyacını gidermektir. Tatil yapmak için, hem de bu pandemi döneminde, evimizi seçebiliriz. Evet, bu yıl tatilimizi hem faydalı bir şeyler öğrenmek, hem dinlenerek bedensel, zihinsel, ruhsal ve duygusal halimizi güçlendirip – olumsuz durumlara karşı dayanıklı hale getirebiliriz.
 • İlk nefesimizle başlar hayat, ağlayarak dünyaya merhaba deriz. İlk adımımızı akciğerlerimizle ve kalbimizle atarız hayata...  Oksijen olmadan hiçbir organımız çalışamaz. Son nefesimize kadar Kalbimiz ve Akciğerlerimiz bizi hayatta tutmak için çalışır.
 • İstediğiniz zaman istediğiniz bilgiye anında ulaşabileceğiniz tek bir bilgi kaynağı var. En hızlı, en doğru, en geniş bilgi kaynağı: Siz ’siniz. Aslında tüm zamanların en büyük mucizesi İnsandır. Ne yazık ki insanın kendisi bile bunun farkında değil. Pareto Kuralına göre kendini bulan, kendini gerçekleştiren insan sayısı %10’dur. İnsanın kendini mucizeye dönüştürmesi için üç unsur var: 📌Bilinçaltı 📌Biyoenerji 📌Sinir Sistemi
 • Bykama Talisman 'Karaciğerimi ve Böbreklerimi Seviyorum' 1 Aylık Semineri , Kadim Tibet, Orta Asya, Japon öğretilerinin ve çağdaş bilgilerin senteziyle hazırlanmış bir programdır.   Karaciğer, vücut metabolizmasının en önemli organlarından biridir.  O, tüm bedenimizin, hücrelerimizin besini olan kanı üretir. 500’den fazla göreve üstlendiğinden dolayı hayati bir organ olma özelliğini taşımaktadır. Sindirim sisteminden gelen faydalı maddeleri kan yoluyla diğer hücrelere gönderir. Yağ, protein ve şeker metabolizmasını düzenler. Vücudun ısısını ayarlar.

Başlık

Go to Top