www.bykama.com.tr

Bykama Dükkanı

Güle güle kullanın...

 • Bykama 1.Seviye Semineri 'Derdim Bana Derman İmiş' içeriği

  1. Seminerimizde organlarımızla iletişim kurabilmeyi, başkalarını affedebilmeyi, ruhsal gücümüzü keşfetmeyi ve yaşam değerlerimizi belirlemeyi öğreneceğiz. Bu seminerde kadim Orta Asya, Tibet ve Japon öğretileri ışığında nefes teknikleri, özel göz ve göz tablosu egzersizleri, hormonal denge çalışmaları gerçekleştirilmektedir. 2. Her bir soy ve sülalenin gücü ve kudreti almış oldukları isim ve soyisimlere yansımıştır. Seminerimizde bizlerden önce gelen 7 kuşağın desteğini kazanmaya yönelik çok özel çalışmalar yapılmaktadır. 3. Ayrıca insanın görme yetisini keskinleştiren, konsantrasyonunu güçlendiren, dikkat dağınıklığını gideren, beyin verimliliğini ve yaratıcılığını arttıran çalışmalar özel renkli stereo resimler yardımıyla yapılmaktadır. 4. Seminerimizde başkalarıyla olan iletişimimizi olumlu yönde etkileyerek mutlu ve başarılı olmamızı sağlayacak olan özel güç ve enerjiye sahip 'Manyetik Kelimeler' tekniğiyle tanışacağız. 5. Kişiliğimizi olumlu yönde değiştiren yazı tekniklerini öğreneceğiz. 6. Sağlığımızı ve bağışıklığımızı güçlendirerek bizleri gençleştiren yöntemleri uygulayacağız. 7. Seminer esnasında hocalarımız her bir katılımcıya ayrı ayrı zaman ayırarak onlarla özel olarak konuşacak. Katılımcılardaki gelişmeleri gün be gün takip ederek onları yönlendirecekler. 8. Seminer katılımcılarıyla 8 adet uygulamalı video paylaşılacak.
 • Tatil ihtiyacı aslında içimizdeki çocukla buluşma özlemi, onunla birlikte olma, o olma arzusudur. Bir çocuk olduğu gibi, istediği gibi hareket eder, konsantrasyonu tamdır, neşelidir, strese girmez, öğrenir ve öğrendiğini hemen uygulamaya çalışır. Eğer herhangi bir nedenle çocuk olmamıza izin verilmemişse, o içimizde hapis kalır. Duygusal ve ruhsal sağlığımız içimizdeki çocukla ilişkimizin niteliğine bağlıdır. Tatil hem dinlenme, hem rutinden çıkma, hem de çocuk halimizle buluşma, o olma ihtiyacını gidermektir. Tatil yapmak için, hem de bu pandemi döneminde, evimizi seçebiliriz. Evet, bu yıl tatilimizi hem faydalı bir şeyler öğrenmek, hem dinlenerek bedensel, zihinsel, ruhsal ve duygusal halimizi güçlendirip – olumsuz durumlara karşı dayanıklı hale getirebiliriz.
 • İlk nefesimizle başlar hayat, ağlayarak dünyaya merhaba deriz. İlk adımımızı akciğerlerimizle ve kalbimizle atarız hayata...  Oksijen olmadan hiçbir organımız çalışamaz. Son nefesimize kadar Kalbimiz ve Akciğerlerimiz bizi hayatta tutmak için çalışır.
 • İstediğiniz zaman istediğiniz bilgiye anında ulaşabileceğiniz tek bir bilgi kaynağı var. En hızlı, en doğru, en geniş bilgi kaynağı: Siz ’siniz. Aslında tüm zamanların en büyük mucizesi İnsandır. Ne yazık ki insanın kendisi bile bunun farkında değil. Pareto Kuralına göre kendini bulan, kendini gerçekleştiren insan sayısı %10’dur. İnsanın kendini mucizeye dönüştürmesi için üç unsur var: 📌Bilinçaltı 📌Biyoenerji 📌Sinir Sistemi
 • Bykama Talisman 'Karaciğerimi ve Böbreklerimi Seviyorum' 1 Aylık Semineri , Kadim Tibet, Orta Asya, Japon öğretilerinin ve çağdaş bilgilerin senteziyle hazırlanmış bir programdır.   Karaciğer, vücut metabolizmasının en önemli organlarından biridir.  O, tüm bedenimizin, hücrelerimizin besini olan kanı üretir. 500’den fazla göreve üstlendiğinden dolayı hayati bir organ olma özelliğini taşımaktadır. Sindirim sisteminden gelen faydalı maddeleri kan yoluyla diğer hücrelere gönderir. Yağ, protein ve şeker metabolizmasını düzenler. Vücudun ısısını ayarlar.
 • Bu seminer, Kadim Tibet, Orta Asya, Japon öğretilerinin ve çağdaş bilgilerin senteziyle hazırlanmıştır. Tıpta mide - bağırsağımız için 2. beyin tanımlaması yapılmış. Mide – bağırsağımız, kendi kendini yönetebilen tek organımız. Sadece zorda kaldığında beyne danışıyor. Gelin, bu iki beynimizi birbirine can dostu yapalım…
 • Bykama Kurumlar ve Şirketler için 'Enerji Sizde' Mini-Semineri

  Başarılı ve mutlu bir yaşam sürmek insanoğlunun hayattaki en temel amacıdır. Günlük hayatımızda ne kadar stresli ve yorgun olursak olalım, her durumda dinamik, enerjik, dayanıklı kalabilmek başarının ve mutluluğun birinci şartı. Gerçekten bugünden itibaren hayatınızda bir şeyleri değiştirmek ve daha yüksek frekanstan mutluluk ve enerji yaymak istiyor musunuz? Bunları gerçekleştirmek için yaşam kalitenizi, insan ilişkilerinizi, çalışma verimliliğinizi arttırmak – kendi bedenimizde bulunan enerji kaynaklarını harekete geçirmek ve kullanmayı öğrenmek gerekiyor. ENERJİ SİZDE semineri, kendi içsel gücünüzü, enerjinizi bulmak ve onu maksimum seviyede kullanmayı öğrenmek isteyenler içindir.  

Go to Top